Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Warlock 2: The Exiled

  1. #1
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Warlock 2: The Exiled

    Wrażenia na szybko po 4 godzinach rozgrywki.
    Do czterech raz z części pierwszej. Ludzie, Bestie, Nieumarli, Elfy (elfami nie grałem za dużo w 1, wiec nie wiem na ile się to zmieniło) doszły 3 nowe:
    - Planestriders. Nimi już grałem są to bandyci, takie połączanie wszystkich nie chcianych jednostek dla których brakło miejsca w zwykłych rasach. O dziwo gra się nimi dość przyjemnie.
    - Krasnoludy - nie spodobały mi się jakoś, choć wydają się mocne.
    - Nagi - Jest to wodna nacja i jest niestety przegięta. Dewastuje rasy zwykłe w tempie ekspresowym, SI słabo sobie poczyna na wodzie + problemy z czarami zmieniającymi topografię.

    Co do samej rozgrywki to nie wiele się zmieniło. Choć zdziwiłem się gdy zbankrutowałem A okazało się że wprowadzono nowy mechanizm który ogranicza liczbę miast do 5 na początek. I jak masz więcej to powstaje korupcja?. Niestety SI sobie z tym nie radzi bo stawia miasta bardzo blisko siebie przez co nie ma miejsca na rozrost.

    Co śmieszne Si większość czasu traci na walkę z neutralnymi stworami które powstają w ilościach hurtowych i dosłownie zmiatają z mapy podstawowe oddziały. Oczywiście jest też więcej jednostek neutralnych w tym nowe wodno-lądowe żółwie (silne są).

    Jest też więcej magów. Mi spodobała się nowa nieumarła biała panna + niebieski dżin z jakiegoś dlc.

    W najbliższym czasie zagram chyba królową elfów, następnie Elfami i Krasnoludami.
    Po przesuwali niektórych wielkich magów do innych ras.
    Królowa Elfów przewodzi teraz Elfom.
    R... (ten w granatowym kapturze) dowodzi bandytami zamiast nieumarłymi.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 26-11-2015 o 07:18

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #2
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Trzeba także uwzględnić, że aby grać nagami należy kupić dodatek. Podzielam opinię Ituriela, nagi sporo namieszały, a trochę (za dużo) kosztują .
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •