Zobacz wyniki ankiety: Kim zagracie najpierw?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Krasnoludy

    12 19.05%
  • Chaos

    7 11.11%
  • Orkowie

    7 11.11%
  • Imperium

    19 30.16%
  • Wampiry

    17 26.98%
  • Zwierzoludzie (Call of the Beastmen DLC)

    1 1.59%
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Wątek: Kim zagracie najpierw?

  1. #1
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach

    Kim zagracie najpierw?

    Kim zagracie najpierw w WH? W tej części jest mniej frakcji niż zazwyczaj, więc powinno to trochę uprościć wybór.
    Ja na pierwszy ogień wezmę krasnale, moją ulubioną rasę tego uniwersum (i większości innych fantasy). Poza tym lubię ich styl gry, najpierw ciężki ostrzał, a potem przetoczenie się ciężką piechotą. Następni będą orkowie, ewentualnie Chaos, później Imperium i wampiry.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  2. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  3. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    U mnie od razu Wampiry i Chaos. Potem Orkowie. Imperium na specjalną okazję, a Krasnoludy (no tu ciężki wybór).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #3
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Ja, jeśli za parę lat zdecyduję się kupić (i jeśli będzie też możliwość edytowania statystyk jednostek bo z tego co widzę po trailerach bez tego się nie obejdzie), to zagram wampirami. Z podanych w ankiecie frakcji są najciekawsi, jak dla mnie.

    Niech żyje Gwardia!

  5. Użytkownicy którzy uznali post Lwie Serce za przydatny:


  6. #4
    Asuryan
    Gość
    Waaaagh! Może być śmiesznie, choć dość ciężko przez specyfikę nacji. Później Chaos i Imperium.

  7. #5
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Zieloni, potem chaos i trupy. Krasnale i na końcu ludzie.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #6
    sadam86
    Gość
    To chyba będzie pierwsza gra dla której zdradzę Krasnoludy i wpierw zagram Wampirami. Potem Krasnoludy, Chaos, Zieloni no i może kiedyś Imperium.

  9. #7
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Leszno
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach
    Przyznam się, że nigdy nie grałem w żadną grę ze świata Warhammera i nie do końca wiem o co w nim chodzi, ale czytając opis Chaosu, uznaję, że to coś dla mnie ^^ Ale jeszcze zobaczymy jak go już zaprezentują Ogólnie to nigdzie nie mogłem znaleźć żadnych filmików/screenów z mapy kampanii. Są jakieś?
    "Dajcie mi polskich żołnierzy i niemiecką technologię to podbiję cały świat" - Adolf Hitler
    "Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, dajcie to zrobić Polakom" - Napoleon Bonaparte
    "Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych" - Napoleon Bonaparte
    "Ci ludzie umieją się tylko bić" - Napoleon Bonaparte
    Na zawsze Polska, mój kraj!
    BÓG HONOR OJCZYZNA

  10. #8
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    W tej części jest mniej frakcji niż zazwyczaj, więc powinno to trochę uprościć wybór.
    Nie mogę się zgodzić. W tej grze masz wielokrotnie więcej ras niż w każdym innym TW. Różnice między nacjami w Empire to dla mnie nie frakcje. To tylko trochę więcej niż inny kolor mundurów i flag nad wojskami. 95% takich samych jednostek i budynków w każdej nacji. Jestem zdania, że w każdym TW do wyboru mieliśmy jedną rasę, a w tym mamy ich pięć. I to na start.

    Gdyby były do wyboru Wysokie Elfy, to właśnie na nie oddałbym swój głos, ale na nie przyjdzie nam czekać rok albo dwa.
    Wybór w zasadzie drogą eliminacji. Nigdy nie gram rasą/nacją/klasą domyślną. Nie dla Amerykanów, Terran, wojowników. Odnoszę wrażenie, że dla Warhammera taką rasą jest Imperium.
    Nie zagram Orkami, bo nie lubię tępych osiłków i grania kupą na pałę.
    Nie zagram Chaosem, bo z opisów wynika, że będzie miał zupełnie odmienny styl niż domyślny. W sensie, że grając każdą następną rasą będę odnosił wrażenie, że muszę uczyć się od nowa. Taka rasa idzie na 3 miejsce jak znudzę sie standardową mechaniką.
    Zostają dwie rasy - Krasnoludy i Wampiry. Wampirów zupełnie nie znam w tym uniwersum i to jest chyba nawet zaleta, żeby uzupełnić o nich wiedzę. Krasnoludy natomiast... Mam marzenie, żeby rozegrać kampanię online z moim starym kumplem od kart, z którym w zasadzie poznawałem świat Warhammera. Setki godzin rozdań w Warhammer Invasion w przeważającym scenariuszu ja Krasnoludy, on Orki. Pewnie go nie namówię na modernizację komputera i nici z takiej gry.
    W sondzie oddam głos jak CA zaprezentuje Wampiry. Tymczasem:
    1. Krasnoludy/Wapiry
    2. Krasnoludy Wampiry
    3. Chaos
    4. Imperium
    5. Orki

  11. #9
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aryann Zobacz posta
    Nie mogę się zgodzić. W tej grze masz wielokrotnie więcej ras niż w każdym innym TW. Różnice między nacjami w Empire to dla mnie nie frakcje. To tylko trochę więcej niż inny kolor mundurów i flag nad wojskami. 95% takich samych jednostek i budynków w każdej nacji. Jestem zdania, że w każdym TW do wyboru mieliśmy jedną rasę, a w tym mamy ich pięć. I to na start.
    Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Aktualnie jest mniej nacji niż zazwyczaj, a nie ogólnie. Grywalnych nacji w Warhammer póki co 5 - w NTW 5 nacji również. W ETW masz 11-13. W R2 32 nacje łącznie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #10
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Doskonale rozumiem o co chodzi i podtrzymuje swoje zdanie. :-)

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •