Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 142

Wątek: Gra Imperium

  1. #31
    Sara Temer
    Gość
    Arroyo, mamy nie tyle sześć budynków, co sześć rodzajów budynków I w "military support" są budynki nie tylko do rekrutacji bohaterów, ale też najzwyczajniejsza w świecie kuźnia Ciekaw jestem jak będzie z "defence", prawie na pewno będzie trzeba poświęcić slot na budynek na to, ale czy będzie to dostępne również dla mniejszych osad?

  2. #32
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Tylko jak mam rozumieć 3 inne miasta na górze? Powstańcy przeciwko Imperatorowi? Heretycy? Podbite przez Chaos ziemie? I druga sprawa - korupcja - mamy tu Wampiry (?) i Chaos.
    Mi to wygląda po prostu na miasta frakcji z którą prowadzimy wojnę.

  3. #33
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Tylko jak mam rozumieć 3 inne miasta na górze? Powstańcy przeciwko Imperatorowi? Heretycy? Podbite przez Chaos ziemie? I druga sprawa - korupcja - mamy tu Wampiry (?) i Chaos.
    W gameplayu z orkami wskazane było, że obecność wampirów ma oddziaływać na wygląd prowincji (było to widoczne przy pokazywaniu Bretonii). Zastanawia jednak jaki będzie wpływ dużej ilości korupcji nieumarłych w prowincji - dobrym pomysłem byłoby pojawianie się niezależnych armii nieumarłych, które z upływem czasu rosną w siłę. Jeżeli w dodatku korupcję można będzie rozprzestrzeniać agentami, to gra będzie dawała bardzo ciekawe możliwości.

    Podobnie z Chaosem - liczę na eksport przy pomocy agentów (szansa na drugi front).

    Odnośnie drzewka budynków - czyli na tę chwilę ekonomia orków nie różni się zasadniczo od "ludzkiej"? Zieloni również stawiają budynki w zakresie infrastruktury, chomikują złoto, które wydają na nowe jednostki. Ewentualnie dochodzi dodatek w postaci grabienia i darmowych armii (waaagh!). Oby szkieletów nie przyszło nam rekrutować za złoto (chociaż co by tu innego wymyślić?)

    Czy coś wiadomo o planowanym zastosowaniu tradycji armii? Byłby to np. najprostszy sposób zróżnicowania armii Chaosu ze względu na poświęcenie konkretnemu bóstwu (ew. chaosowi niepodzielnemu).

  4. #34
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jeśli będę musiał robić specjalistyczne prowincje to mi to pasuje, tylko niech to przypomina model z Romka2 a nie Attyli.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  6. #35
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tak z innej beczki, przeglądając jeszcze raz filmy z TW: Warhammer, a konkretnie Trzeciej Bitwy o Przełęcz Czarnego Ognia rzuciła mi się w oczy ta machina dodana w 8 edycji AB Imperium. Mowa tu o dziale, wystrzeliwującym pocisk czystej magii (znak HYSH). Jeśli jednym pociskiem konkretnym rozwalił on Giganta, to w takim razie mam nadzieję na to, że jakoś to zbalansują tj. będą to też mocno unikatowe jednostki. Jak jednak patrzę na screen z budynkami Imperium, to myślę, że to się uda

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #36
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Tak z innej beczki, przeglądając jeszcze raz filmy z TW: Warhammer, a konkretnie Trzeciej Bitwy o Przełęcz Czarnego Ognia rzuciła mi się w oczy ta machina dodana w 8 edycji AB Imperium. Mowa tu o dziale, wystrzeliwującym pocisk czystej magii (znak HYSH). Jeśli jednym pociskiem konkretnym rozwalił on Giganta, to w takim razie mam nadzieję na to, że jakoś to zbalansują tj. będą to też mocno unikatowe jednostki. Jak jednak patrzę na screen z budynkami Imperium, to myślę, że to się uda
    Nie chcę się kłócić, ale pomiędzy nami była raz rozmowa na temat balansu oraz szybkiego padania olbrzymów. Filmik z Bitwą o Przełęcz Czarnego Ognia był wcześniej niż filmik ukazujący potyczkę brodaczy i zielonoskórych, więc obawiam się, że balans będzie skopany lub w ogóle go nie będzie odczuwalny.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #37
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Nie chcę się kłócić, ale pomiędzy nami była raz rozmowa na temat balansu oraz szybkiego padania olbrzymów. Filmik z Bitwą o Przełęcz Czarnego Ognia był wcześniej niż filmik ukazujący potyczkę brodaczy i zielonoskórych, więc obawiam się, że balans będzie skopany lub w ogóle go nie będzie odczuwalny.
    Wiem to, aczkolwiek skoro zabójcy mają bonusy do walki z potworami (taką mam nadzieję) - to wszystko jest wyjaśnione. Basta. Co do Imperium - Arka z Działem (magia HYSH) jest jedną z aktualnie elitarnych jednostek artyleryjskich, zrobionych przez magów Jasnego Kolegium. Nie ma się co dziwić, że giganta 1 strzałem powaliła. Urok lore Warhammera Fantasy i nic z tym nie zrobimy

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #38
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    W 5 minut zabójcy siekając trolla na kawałki, jeden strzał czystą magia powala giganta, natomiast efekty czarów na filmikach nie powalają... coś jest nie tak.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #39
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    W 5 minut zabójcy siekając trolla na kawałki, jeden strzał czystą magia powala giganta, natomiast efekty czarów na filmikach nie powalają... coś jest nie tak.
    Jak dla mnie to czepiasz się szczegółów

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #40
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Przypomnę Ci to jak zaczniesz narzekać, po tym jak dostaniesz grę do rąk i zaczniesz w nią pykać
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •