Zobacz wyniki ankiety: Twój ulubiony submod?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Divide & Conquer

    9 81.82%
  • MOS 1.7

    0 0%
  • MOS 1.6.2 + Reunited Kingdom

    2 18.18%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Divide & Conquer kontra MOS

  1. #1
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach

    Talking Divide & Conquer kontra MOS

    Divide & Conquer 0.52 MOS 1.7 MOS 1.6.2 + RK
    Liczba frakcji 26 15(+Arnor) 15(+ Arnor i Z. Król.)
    Mapa Bardzo dobra Dobra Dobra
    Jednostki Różnorodne, dobrze zrobione, żadna z frakcji nie jest poszkodowana małą liczbą jednostek Świetnie wykonane, ale niektóre frakcje mają kiepski wachlarz jednostek Tak jak w MOS 1.7, dodatkowo jednostki Zjednoczonego Królestwa
    Skrypty Mniej niż w pozostałych modach, ciekawe skrypty wyboru (Dorwinion, Isengard) Bardzo dużo skryptów, które w większości można włączać lub nie Największa ilość skryptów, w tym możliwość utworzenia Zjednoczonego Królestwa!
    Stabilność Bardzo dobra Bardzo dobra Dobra
    Balans Moim zdaniem może być. Kampania zawsze przebiega inaczej, więc ciężko określić jakieś schematy W zależności od skryptów jakie aktywujesz. W zależności od skryptów jakie aktywujesz.
    Spolszczenie Właśnie robię Jest, bardzo dobre Dla 1.6.2 jest, ale po wgraniu Reunited Kingdom jest szczątkowe

    Pozwoliłem sobie zrobić taką oto tabelkę, jeśli ktoś uważa inaczej w którymś z wierszy - mogę zmienić, pozdrawiam.

  2. #2
    sadam86
    Gość
    A ja uparcie nie zagłosuję A dlaczego A bo i MOS i DaC są świetne, MOS głównie ze względu na skrypty, DaC za mapę i inne podejście do sojuszy przez co gra zawsze toczy się różnie.

    Co do powyższej tabelki to jedynie moim zdaniem pod względem rosteru w DaC nieco poszkodowani są Variagowie

  3. #3
    Podstoli Awatar GRUHA
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    w pelni zgadzam sie z sadamem, bezsensowna ankieta, osoby chcace grac w mody lotr, obowiazkowo oba mody musza ograc ~~
    - Jesteś.. - Tak szaleńcem -Więc.. -Nie, nie zabije cie, tylko bede się tobą bawił jak dziecko zabawką odrywając każdą cześć i czerpał z tego wielką przyjemność

    Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius
    Arnaud Amaury

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    A ja tam głosuje na d&c, może dlatego, że tydzień temu pobrałem najnowszą wersję i teraz ją ogrywam Oba mody mają w sumie trochę inną zawartość i są świetne, ale wolę dc za większą różnorodność. Poza tym wydaję mi się, że w najnowszej wersji poprawili ai komputera, a mnie jako gracza lubiącego wiedzieć co się dzieje po drugiej stronie mapy cieszy niezmiernie to, że armie w końcu nie stoją w miejscu cały czas

    Ankieta wcale nie jest bez sensu. Ma pokazać jaki procent graczy preferuje dany mod. Nie znaczy, że drugiego nienawidzą i najchętniej spaliliby jego twórców na stosie. To, że preferuję d&c nie oznacza, że nie lubię i nie gram w mos'a

  5. #5
    Chłop Awatar DAN1367
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jestem podzielony w tej kwestii, gdyż każdy z modów ma to "coś" czego nie ma drugi. Gdyby połączyć oba mody (MOS i D&C), to pewnie resztę życia spędziłbym przed komputerem W sumie to gram na zmianę po jednej kampanii na moda, dzięki czemu nie mam dość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •