Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 147

Wątek: Euro 2016

  1. #131
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    No i proszę, Polska jak się okazuje nie dość że zagrała dobry turniej to jeszcze odpadła bo miała pecha trafić na najlepszą drużynę mistrzostw już w ćwierćfinale. Zastanawia mnie ile rekordów Portugalia pobiła wygrywając w takim stylu, ciężko aby ktoś ich teraz przebił w stylu zdobycia złota, chyba że poszerzą jeszcze ilość drużyn i zwycięzcy uda się zremisować w grupie z San Marino. No ale żarty na bok. Ja tam jestem nawet rad że Francuzi przegrali i że ta "słabsza" strona drabinki okazała się być lepsza. Choć gdyby Francuzi zrobili z Portugalczykami to co Niemcy z Brazylijczykami też byłbym rad. Tylko że w sumie okazuje się, że te całe "mistrzostwa" to można wiadomo co, w końcu nikt chyba nie powie, że Portugalczyków można śmiało przez następne cztery lata nazywać najlepszą drużyną w Europie.

  2. #132
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    No szkoda, Portugalczycy zdecydowanie zbyt mało dobrych meczy mieli, by zasłużyć na wygraną. Niemcy czy Francja to drużyny, które jednak pokazały więcej od niej. Spójrzmy na to jednak z tej strony, że skoro wygrali Portugalczycy, to nasi rodacy, którzy generalnie na Euro popisali się bardziej od nich, też mają sporo szans na wygranie za 4 lata, wystarczy trochę szczęścia

    Niech żyje Gwardia!

  3. #133
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    W finale Euro 2016 zwyciężyła drużyna która zagrała efektywnie a nie efektownie. No ale patrząc obiektywnie nasza reprezentacja stosowała identyczną taktykę po zdobyciu gola więc cieszmy się iż turniej dobiegł do końca i szczerze pogratulujmy ekipie Portugalii mistrzowskiego tytułu który będzie mieć na własność przez kolejne cztery lata bez względu na marudzenie wszystkich niezadowolonych kibiców Starego Kontynentu.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  4. #134
    Pampa
    Gość
    Baaardzo słaby turniej. Chyba jeden z nudniejszych jakie oglądałem. Powinien się nazywać Remis 2016. I mam nadzieję że wróci się do starego systemu.

  5. #135
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Nie liczyłbym na to: http://sport.interia.pl/raporty/rapo...ie,nId,2233891 .

    Jak przecisną te 32 drużyny to nie licząc drużyn typu San Marino to chyba jedynie z 5-6 z "Europy" się nie dostanie, kwalifikacje staną się jedną wielką farsą w stylu "starczy nam remis z Gibraltarem aby przejść".

  6. #136
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Uważaj Gibraltar to potężna drużyna i wcale bym się nie zdziwił jakby wyszła w takiej formule (32 kraje).
    A tak poważnie to euro 2016 jest trochę niewypałem. Mam wrażenie że wcześniej było bardziej widowiskowe i o wysokim poziomie.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #137
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dagorad Zobacz posta
    Nie liczyłbym na to: http://sport.interia.pl/raporty/rapo...ie,nId,2233891 .

    Jak przecisną te 32 drużyny to nie licząc drużyn typu San Marino to chyba jedynie z 5-6 z "Europy" się nie dostanie, kwalifikacje staną się jedną wielką farsą w stylu "starczy nam remis z Gibraltarem aby przejść".
    Takie słowa padają z ust Greka,przypadek? Nie sądzę . Co do poziomu Euro to pełna zgoda,chyba ani jeden mecz nie stał na takim naprawdę wysokim poziomie od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #138
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Jak dla mnie jedyny pozytyw ze zwyciestwa Potugalii jest taki, że jeśli oni mogli wygrać, to właściwie każda drużyna może wygrać Euro Nie ukrywajmy, Portugalia była jedną z najgorszych ekip na Euro. Grali brzydko, bez taktyki i nieskutecznie. Mieli za dużo szczęścia i dostali prezent w postaci "drugiej szansy" czyli największego absurdu mistrzostw. Chodzi mi o wychodzenie z 3 miejsca. Dobrze grające drużyny, takiego prezentu nie dostały.

  9. #139
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    Chodzi mi o wychodzenie z 3 miejsca. Dobrze grające drużyny, takiego prezentu nie dostały.
    Czyli jakie bo z sześciu drużyn plasujących się na trzecich lokatach w swoich grupach do dalszej fazy turnieju nie przeszły ekipy z Turcji i Albanii które jakoś rewelacyjnego poziomu nie pokazały.Pozostałe a więc dwie ekipy z Irlandii oraz Słowacja poległy tuż po fazie grupowej.
    W 2004 Grecja grając identyczny antyfutbol również wywalczyła mistrzowski tytuł pokonując w finale...Portugalię która,jak widać,lekcję zapamiętała z korzyścią dla siebie i uszczerbkiem dla widowiska.



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  10. #140
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Portugalia miała więcej szczęścia niż rozumu (umiejętności). Wygrała jeden mecz, zaliczyła same remisy. Do tego wyszła z 3 miejsca. Dla mnie to równoznaczne z tym, jakby UEFA ustaliło sobie, że ćwierćfinał ćwierćfinałem - ale 2 drużyny które odpadły i tak wchodzą do półfinału.

    aaa i widziałem te 11 marzeń według UEFA XD Portugalski bramkarz... wtf? Koleś który nic nie zrobił w trakcie calego turnieju. Pepe... to samo i najlepsze! RONALDO! W 11 do Oscara albo zespołu emo to tak, ale w 11 Euro?

Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •