Strona 52 z 168 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1674

Wątek: PBF Miasto ze złota

  1. #511
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Inigo

    Wszedłeś do pokoju niemal równo z Laurą,Selena leży z obojętnym wyrazem twarzy pod kołdrą wpatrując się w sufit,Laura bez zastanowienia odrzuciła kołdrę i dołączyła do niej,przytulając i całując w policzek.Twoja żona mimowolnie się uśmiechnęła obejmując ją po czym powiedziała - Wiesz kochana.......,są takie chwile że żałuję,że mnie tak zawiódł,ale myślę że czas z tym skończyć....inaczej nigdy do siebie nie dojdę....
    -Nieważne co postanowisz i tak Cię będziemy wszyscy wspierać,nawet ten idiota Javier....

    -Postanowiłam,nie chcę go więcej widzieć,dziękuję że przy mnie jesteś,bez Ciebie bym sobie nie poradziła - powiedziała głaszcząc ją po włosach,na co Laura nic już nie odparła wtulając się w nią tylko mocniej

    Alejandro

    Wszedłeś do kuchni do której bezbłędnie trafiłeś,od razu powalił Cię zapach pysznego jedzenia,Twoja mama stoi tyłem i robi właśnie jajecznicę,zapytała troskliwym głosem - Jak się spało synku?

  2. #512
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Alejandro

    Dzięki, że pytasz mamo, świetnie jak to zawsze w domu. Te słońce ach. Zapach cudny, jak zawsze, oj tak.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  3. #513
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Wiem, że tak sądzisz najdroższa, wiem...
    Wyszeptał, wyjął chustę, którą niegdyś od niej dostał. Podszedł do łoża, na którym leżała i położył podarek na jej poduszce, tuż obok jej głowy.

    Niech żyje Gwardia!

  4. #514
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Inigo

    Nie zauważyła chusty bo i........nie mogła.Obraz zaczął powoli się rozmywać a Ty zdałeś sobie sprawę że nic z tego co usłyszałeś ani widziałeś mogło nie być prawdziwe.....

    Alejandro

    Jeśli nie przywitasz się ze mną jak należy to obawiam się że nie dostaniesz śniadania....- powiedziała a Ty niemal wyobraziłeś sobie jej uśmiech gdy to mówi....

  5. #515
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Alejandro

    Och przecież bym nie zapomniał rzekł a potem podszedł do matki przytulił się do niej i pocałował w policzek.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  6. #516
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Selena... Wyjąkał cicho, nieco podłamany i wystraszony...

    Niech żyje Gwardia!

  7. #517
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Rodrigo de Suarez

    Zaraz chyba pójdę do tego starego dziada i strzele mu mieczem w pysk za tą gównianą robotę. Chociaż nie, opanuj się Rodrigo. Ten kutas ma tu za wysoką pozycję... Kurwa. No nic, może będą jeszcze inne okazje na zemstę... Oby. Albo oby go jakiś dzikus załatwił, albo zatonął na jakimś chędożonym okręcie jak tylko będzie się gdzieś zabierać. Byle nie na tym, gdzie ja jestem...

  8. #518
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Mateo

    Czuje jak ktoś zmysłowo go pieści po ciele.... zaczyna coraz bardziej się poddawać tym pieszczotom, tym bardziej, że od bardzo dawna nie miał kobiety.......

    Techniczy...
    W teorii.... Jeśli BG śpi i śni to jaki wpływ ma gracz na to co BG robi?

  9. #519
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mateo

    Nie podobam Ci się? - spytała zadziornie nagle przerywając pieszczoty,siadając na łożu z założonymi nogami i bawiąc się swoimi włosami

    Inigo

    Ktoś Cię gdzieś prowadzi,masz związane ręce i worek na głowie,wilgotność i zapach tego miejsca sugerują tunel albo jakieś podziemia.....

    Alejandro

    Wiem,kochany - powiedziała odwzajemniając buziaka,dostrzegłeś że ma podbite jedno oko.....-to jak jajecznica z kiełbasą czy bez?

    Ricardo

    Nagle wizja zaczęła się rozmywać by po chwili ukazało Ci się zupełnie inne miejsce - Jesteś przed wejściem do swojego domu,już teraz widzisz że mieszkańcy są czymś wyraźnie poruszeni....

    Rodrigo

    Chyba już wystarczy na dziś,pracujesz dobre kilka godzin.....,najwyższy czas rozejrzeć się za kąpielą, tylko gdzie,jest dobrze po północy więc na pewno wszystko jest już zamknięte....Masz z kolei nieodparte przeczucie że w tym stanie to w namiocie długo nie pobędziesz bo kompani Cię z niego wywalą a i sen nie będzie należał do przyjemnych....

  10. #520
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Ricardo

    Spojrzał po sobie wyraźnie zdziwiony, lecz w sumie chyba sam nie wiedział czym... Wszedł do domu spokojnym krokiem.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

Strona 52 z 168 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •