Pokaż wyniki od 1 do 10 z 139

Wątek: WWmwE Patch 2.5 - propozycja

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach
    Wydaje mi się, że im bardziej będziecie grzebać w plikach, tym bardziej mod się zdestabilizuje.
    Co jak co, ale Egipt jest jednym z najsilniejszych państw. Pamiętam wybory frakcji do dwóch kampanii i w obu jako pierwszy wybierany był właśnie Egipt. Kojarzę też, że bardzo często Egipt nie tylko daje radę przetrwać w początkowym okresie (zdarzyło się już, że został szybko zniszczony?), ale i staje się potęgą.
    Słabość jednostek nadrabia najlepszym, jakie może być, położeniem na mapie oraz dobrze rozwiniętymi, bezpiecznymi prowincjami- niewiele frakcji jest tak bogate na początku.
    Wzmocnijcie Egipt militarnie, to stworzycie wielkiego, niepowstrzymanego kolosa.

    Z Włochami sytuacja jest zgoła odwrotna. Silnymi i tanimi jednostkami nadrabiają: ciasnotę, brak naturalnego kierunku ekspansji (np. Mediolan), położenie w centrum mapy, położenie prowincji na wyspach (Sycylia, Wenecja), niewielką ilość posiadanych i możliwych do łatwego zdobycia prowincji.

    Co do statków to nie wiem... mi tam pasuje, jak jest, bo szybko można przerzucać wojsko przez co kampania nabiera tempa. Nie wyobrażam sobie wojny Maurów z Sycylią (tj. Kasantina vs Tunis) przy małym zasięgu statków. Jeden wielki pat.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  2. Użytkownicy którzy uznali post Matisek za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •