Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 249

Wątek: MG

  1. #21
    Podczaszy Awatar Soplica
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    589
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 27 podziękowań w 24 postach
    Dokładnie tak. Jakby nie patrzeć to jest Twój błąd, wynikający, jak mi siè wydaje z braku doświadczenia. Po pierwsze zostawiłeś w stolicy jako jedyną jednostkę nieżonatego generała a po drugie, podpisałeś pona w ciemno, bez znajomości sytuacji. Tak jak mówi Mefisto, pon został podpisany po wykonaniu tury.

    Czemu rezygnujesz z ko jeśli można spytać? Czy odchodzisz z wszystkich kampanii?

  2. #22
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Rozumiem, wybaczcie moje więc oburzenie, po prostu byłem niezorientowany w sytuacji i wynika to z braku doświadczenia.
    Niestety rezygnuję ze wszystkich KO. Wynika to z faktu bardzo przykrej sytuacji, o której nie za bardzo chcę pisać, bo to ciężka sytuacja rodzinna. Będę musiał przeprowadzić się z powrotem do rodzinnego miasta i zacząć pracować.
    Kanał na YT przetrwa, bo i tak kręcę serie z gigantycznym wyprzedzeniem, czasem kilku miesięcznym. Jednakże tur z KO nie będę mógł wykonywać przez przynajmniej 7 miesięcy. Dlatego uznałem, że najlepiej byłoby przygotować "grunt" do tego zamiast zostawiać Was na lodzie.
    Francję już oddaję teraz, póki jest to wczesny etap gry i można jeszcze elastycznie działać.
    W przypadku Węgier w MKO36 jak nie znajdzie się zastępca to będę mógł pociągnąć te frakcję do mojego wyjazdu. Czyli jak liczę ok. 2-4 tur. Jednak to zależy od dobrania terminu wyjazdu i tępa robienia kolejki.
    Na szczęście, w przypadku Węgier, sprawa rozstrzygnie się w tym czasie. Albo będzie to miasto-państwo zależne od Sycylii, albo wybije się od dna, zobaczymy. może wtedy nie będzie potrzebne zastępstwo.

    Wybaczcie, że to tak nagle się stało, ale o sytuacji dowiedziałem się wczoraj w nocy. Jedynie żałuję, że zwaliłem tak sprawę z Hiszpanią. Nie jest moja decyzja tym podyktowana. tak bym nie zostawiał MKO36 gdzie mam osobiste rachunki do wyrównania i Tlaxcalan, gdzie mi idzie dość dobrze.

    Mam nadzieję, ze nie sprawiłem Wam zbyt dużych problemów. I życzę powodzenia moim sojusznikom.

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach
    Jasne, rozumiemy i myślę, że każdy się podpisze pod tym, że życzymy poprawy spraw prywatnych.
    Problem sprawia, gdy gracz nagle znika, nie tylko nie szukając zastępców, ale nawet nie informując o tym, że sobie odchodzi, a ty robisz wszystko jak należy.

  4. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Czy w takiej sytuacji PON obowiązuje? Pytam bo Przejmuje Francję

  5. #25
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Zależy. Możesz go zachować, jednak w obecnej sytuacji to byłoby słabe posuniecie. Możesz go wycofać już w tej turze, jednak musisz przed atakiem na Hiszpanię odczekać 2 tury.

  6. #26
    Podczaszy Awatar Soplica
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    589
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 27 podziękowań w 24 postach
    Macie stalowego pona którego się nie wypowiada ze względu na sankcje społeczne. Jednak w obecnej sytuacji myślę że społeczność zrozumie takie posunięcie. Decyzja zależy od Ciebie. Pamiętaj że jak wypowiesz to musisz czekać aż przeciwnik zrobi 2 tury nim go zaatakujesz.
    Ostatnio edytowane przez Soplica ; 17-01-2016 o 16:23

  7. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    PON stalowy jest kwestiom umowną między dwoma graczami, a ja się nie dogadywałem z Hiszpanią i zdaję się że nie muszę kontynuować polityki poprzednika (przynajmniej w tym aspekcie)

  8. #28
    Podczaszy Awatar Soplica
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    589
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 27 podziękowań w 24 postach
    Muszę się zorientować jak wygląda sprawa w momencie kiedy państwo przejmuje nowy gracz. Zapis jest niestety bardzo nieprecyzyjny w tym zakresie. Rozumiem że przez "brak kontyuacji" rozumiesz stan w którym pakt uznaje się za niebyły. No nie wiem czy jest tak pięknie ;P Napiszę kiedy otrzymam odpowiedź.

  9. #29
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Weź jednak Soplica pod uwagę, że to ja zerwałem pon jeszcze zanim przekazałem frakcję, nie lama. To mi powinno się dostać po głowie, nie lamie, w razie czego.

  10. #30
    Podczaszy Awatar Soplica
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    589
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 27 podziękowań w 24 postach
    Nie no daj spokój, jeśli lama zerwie to raczej nie dostanie mu się zważywszy na to że to Ty zawierałeś i fakt który zaistniał. Kwestia tylko że nie wiem jak się zwykło postępować w takich przypadkach. A jeżeli oddałeś mu państwo w tej turze to on powinien decydować, nie Ty :p

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •