Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 130

Wątek: Gra Zielonoskórymi (w tym również Krwawe Ręce i Krzywe Księżyce)

  1. #11
    Asuryan
    Gość
    Nie mogli. W orginale jest Orkz Big'Uns i Savage Orkz Big'Uns.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  3. #12
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jakie zębacze? Prędzej paszczaki. Poza nimi brakuje wg mnie fanatyków Nocnych Goblinów i paszczaków, a także Snotlingów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #13
    Asuryan
    Gość
    Zębacze, paszczaki, kwestia tłumaczenia I tak każdy wie, że chodzi o squiq.

  5. #14
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Nie mogli. W orginale jest Orkz Big'Uns i Savage Orkz Big'Uns.
    Mimo wszystko mogli wykazać się większą kreatywnością w nazwach.

    W tłumaczeniu tak nazywa się ta jednostka? - Katapulta Nurków Zguby - bo brzmi beznadziejnie i w ogóle mało klimatycznie(orkowo).

    @Arroyo - po, co dawać te Snotligi? Chyba tylko jako coś takiego, a nie spieszną jednostkę.

    Spoiler: 





    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    1. Ale jest taka nazwa, a nie inna.
    2. Pomyłka - 7 edycja (ta po polsku) wyraźnie wskazuje, że jednostka zwie się "Gleba-ŁAAA!-Gleba".
    3. Niekoniecznie - są zarówno spieszoną jednostką, jak i na machinie, zwanej "Snotlingami Napendzany Objekt Taranujoncy" - a po co? Po to, by mieć większy dobór jednostek.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #16
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    1 - Kreatywność wzbogaca, a nie zabija.
    2 - i ta nazwa jest klimatyczna.
    3 - są gobliny, jako typowa podstawowa tania i słaba piechota, więc po, co dawać coś jeszcze gorszego? Dla większego wyboru? Dla większego wyboru to mogli zwiększyć wybór artylerii dla orków. Moim zdaniem jak już dawać je to jako obsada takiego cuda inżynierii.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #17
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    W tłumaczeniu tak nazywa się ta jednostka? - Katapulta Nurków Zguby - bo brzmi beznadziejnie i w ogóle mało klimatycznie(orkowo).
    Nie wiem i nie obchodzi mnie jak ta jednostka została/zostanie przetłumaczona. Po prostu dosłownie przetłumaczyłem angielską nazwę na potrzeby forum. I tak nie mam zamiaru grać w polskojęzyczną wersję.

  9. #18
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Co do trójki - nie zgadzam się. Jak robią z armybooków, to niech dadzą WSZYSTKO, a nie ograniczają się do części. Snotlingi są częścią lore Orków i muszą być dostępne.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #19
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Co do trójki - nie zgadzam się. Jak robią z armybooków, to niech dadzą WSZYSTKO, a nie ograniczają się do części. Snotlingi są częścią lore Orków i muszą być dostępne.
    Muszą.
    Prawda jest taka, że nic nie muszą, bo nikt ich i nic nie zmusi do tego by zrobić wszystko to, co jest. A, jak Ci dadzą to w płatnym dodatku z innymi jednostkami, których brakuje lub będzie w przyszłości brakować. Staraj się oswoić z myślą, że pewnie jeszcze wiele rzeczy nie będzie lub będą zmienione na potrzeby tytułu.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  11. #20
    sadam86
    Gość


    No to już wiemy co dostaną Legendarni Lordowie

  12. Następujących 2 użytkowników podziękowało sadam86 za ten post:


Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •