Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Gra nie chce się włączyć na Linuxie

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Gra nie chce się włączyć na Linuxie

    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Poniżej macie przedstawione oficjalne wymagania sprzętowe w Rome II. Ponadto, możecie pisać tutaj o swoich konfiguracjach oraz ich wydajności w grze.

    Minimalne wymagania sprzętowe


    • System operacyjny: Windows Vista
    • Procesor: Intel Core 2 Duo 3 GHz
    • Pamięć operacyjna: 3 GB
    • Karta graficzna: Nvidia GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 2900 XT lub Intel HD 4000 z 512 MB pamięci
    • Dysk twardy: 35 GB wolnego miejsca

    Rekomendowane wymagania sprzętowe

    • System operacyjny: Windows 7
    • Procesor: Intel Core i5 drugiej generacji
    • Pamięć operacyjna: 4 GB
    • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560 Ti lub AMD Radeon HD 5870 z 2 GB pamięci
    • Dysk twardy: 35 GB wolnego miejsca
    Witam a jak ja mam linuxa parametry i3-3220 cpu @ 3.30 x 4
    grafika gigabayt radeon hd 6670
    pamięć 4 gb
    64 -bitowy xd
    Odpalam grę przez platformę steam widzę że zaczyna się włączać i po chwili wyrzuca mnie do pulpitu

    Czy to może być przez to że na linuxie zawsze gry się włączają na ultra.. a wiem że na 100% nie mam szans żeby poszła mi attila na wysokich a nawet na średnich.
    Chiałbym się spytać jak zrobić żeby w folderze z grą zmienić ustawienia na low

    Odpalam grę przez platformę steam widzę że zaczyna się włączać i po chwili wyrzuca mnie do pulpitu

    Czy to może być przez to że na linuxie zawsze gry się włączają na ultra.. a wiem że na 100% nie mam szans żeby poszła mi attila na wysokich a nawet na średnich.
    Chiałbym się spytać jak zrobić żeby w folderze z grą zmienić ustawienia na low

    Tylko że tamty wątek jest zamknięty i nie mogę tam napisać (chciałbym ci napisać na pw ale masz zapełniony)

    Wątek z wymaganiami nie jest zamknięty to raz, nadal dublujesz posty to dwa, czy tak trudno od razu napisać jeden post z podaniem wszystkich info?
    Sadam86


    Wymaganiami. nie jest zamknięty a ja myślałem że ci chodzi o wątek gdzie kolesiowi nie działał też. W takim razie usuń ten.

    Przeniosłem post z wątku o Wymaganiach, przemianuję i zostanie ten temat
    Sadam86
    Ostatnio edytowane przez sadam86 ; 26-12-2015 o 10:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •