Strona 295 z 368 PierwszyPierwszy ... 195245285293294295296297305345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 941 do 2 950 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2941
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Gdyby "wszyscy" zajęli się poprawianiem Mortal Empires, to nie dało by się go pewnie uruchomić. Graficy raczej słabo programują a designerzy słabo testują. Do tego dochodzi stare Polskie przysłowie "gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" które idealnie tutaj pasuje. Ale okey mój błąd, CA powinno zwolnić 3/4 pracowników, by móc w całości zająć się poprawianiem gry.

    Nie, uważam po prostu że popełnianie tak wielkich błędów nie powinno występować w tak wielkich organizacjach jak CA. Zamiast na siłę wpychać nam niedorobione Mortal Empires powinni pomyśleć i wcześniej zabrać się z implementowanie Norski i RoR'ów i poprawianie tego co schrzanili. Szczerze wątpię, że przy pracy dużej ilości programistów miało by to trwać aż 6 miesięcy. Wierzę, że jak by odsunęli na bok inne projekty to wyrobili by się w 1-2 miesiące lub nawet mniej.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  2. #2942
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Ja właśnie kończę kampanię HE w której podbiłem cały świat (została mi już tylko Lustria) i też się dało grać. Poza wkurzającym błędem z tempem tury AI nic jakiegoś dewastującego rozgrywkę nie miałem. Raz w całej grze miałem "crash to Windows" podczas wczytywania bitwy.

  3. #2943
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    jedynie to, że trzeba za każdym razem ustawiać "turbo" na turze AI.
    Za stream z wyrzucaniem z roboty tego gamonia co to zepsuł, to bym był skłonny nawet zapłacić.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. #2944
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja wrzucę filmik z którym się w dużej części zgadzam, bo sam tryb mnie nie rusza.


    https://www.youtube.com/watch?v=0EEYVWqumQo

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #2945
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Nie, uważam po prostu że popełnianie tak wielkich błędów nie powinno występować w tak wielkich organizacjach jak CA. Zamiast na siłę wpychać nam niedorobione Mortal Empires powinni pomyśleć i wcześniej zabrać się z implementowanie Norski i RoR'ów i poprawianie tego co schrzanili. Szczerze wątpię, że przy pracy dużej ilości programistów miało by to trwać aż 6 miesięcy. Wierzę, że jak by odsunęli na bok inne projekty to wyrobili by się w 1-2 miesiące lub nawet mniej.
    Im większa firma tym łatwiej o duże błędy, a wynika to ze skali projektów, i ilości pieniędzy jakie się przez nie przewijają.

    Z tego co ja zrozumiałem z bloga, to Norsce dostaniemy w maju nie dlatego, że będą nad nią pracować 6 miesięcy, ale dlatego, że chcą doprowadzić grę do porządku zanim zaczną pracę nad Norscą. Wraz ze styczniowym DLC mają zrobić dużego merga wszystkich ważniejszych branchy i dopiero zajmą się implementacją Norsci(tak mi się przynajmniej wydaję). Wszystkie problemy wynikają z tego, że ktoś myślał że da radę zaimplementować Norsce z WH1 do WH2, a niestety nie ma takiej możliwości. Tak jak pisałem wcześniej większa ilość programistów/pracowników pracująca nad jednym zadaniem zmniejsza wydajność każdego z tych pracowników. Do tego dochodzi jeszcze prawo Brooksa przytoczone w blogu CA, także nie jest to takie proste jak może się wydawać.
    Si vis pacem, para bellum

  6. #2946
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Na moje problem Norski wynika z tego że gra jest robiona w osobnych działach na osobnych wersjach i po połączeniu tego nie zazębiło się tak jak powinno. A dodatkowo sama norska miała iść na zasadzie kopiuj-wklej z młota1 i po ptokach.
    I teraz dostaniemy ją za 5 miesięcy bo CA zamierza postawić na wersje z nową rasą i pod tą wersje ustawiać wszystkie zmiany.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  8. #2947
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Na moje problem Norski wynika z tego że gra jest robiona w osobnych działach na osobnych wersjach i po połączeniu tego nie zazębiło się tak jak powinno. A dodatkowo sama norska miała iść na zasadzie kopiuj-wklej z młota1 i po ptokach.
    I teraz dostaniemy ją za 5 miesięcy bo CA zamierza postawić na wersje z nową rasą i pod tą wersje ustawiać wszystkie zmiany.
    No coz za Norske juz wzieli kase to i po co sie teraz spinac i spieszyc?5 miesiecy na jedna gotowa rase zeby ja przerobic na II?-to jakas kpina.Trzeba dac jakies DLC ktore znowu nabije kase.
    Natomiast co do fanatycznej obrony CA-wiecej takich ludzi jak Jastrzab i bedziemy miec nowe Total Wary z jedna grywalna nacja i 50 DLC.Podziwiam Cie za obrone -jednak Twoje argumenty maja sie nijak do rzeczywistosci.
    CA zatrudnia teraz bardzo duzo anglikow-a ten narod w zdecydowanej wiekszosci to lenie i partacze.Dlatego mamy takie gry-nie dlatego ze to duza firma itp-po prostu maja monopol w swojej kategori gier startegicznych,sa leniwi i maja gdzies wymagania klientow.CA potrzebuje dobrego kopa tak samo jak dostala EA i tak samo jak juz dostala SEGA-wtedy moze cos sie ruszy i zmieni.Jak ktos jest szczesliwy dostajac cos niedopracowanego za pelna cene to bardzo dobrze dla sprzedajacego.
    Ponadto niech CA nie obiecuje ludziom glupot-to i niesmak i niezadowolenie bedzie mniejsze.
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  9. Użytkownicy którzy uznali post Memnon[pl] za przydatny:


  10. #2948
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Memnon[pl] Zobacz posta
    No coz za Norske juz wzieli kase to i po co sie teraz spinac i spieszyc?5 miesiecy na jedna gotowa rase zeby ja przerobic na II?-to jakas kpina.Trzeba dac jakies DLC ktore znowu nabije kase.
    Natomiast co do fanatycznej obrony CA-wiecej takich ludzi jak Jastrzab i bedziemy miec nowe Total Wary z jedna grywalna nacja i 50 DLC.Podziwiam Cie za obrone -jednak Twoje argumenty maja sie nijak do rzeczywistosci.
    CA zatrudnia teraz bardzo duzo anglikow-a ten narod w zdecydowanej wiekszosci to lenie i partacze.Dlatego mamy takie gry-nie dlatego ze to duza firma itp-po prostu maja monopol w swojej kategori gier startegicznych,sa leniwi i maja gdzies wymagania klientow.CA potrzebuje dobrego kopa tak samo jak dostala EA i tak samo jak juz dostala SEGA-wtedy moze cos sie ruszy i zmieni.Jak ktos jest szczesliwy dostajac cos niedopracowanego za pelna cene to bardzo dobrze dla sprzedajacego.
    Ponadto niech CA nie obiecuje ludziom glupot-to i niesmak i niezadowolenie bedzie mniejsze.
    Nie bronię CA, bronie dyskusji opartej na argumentach, przed nielogicznymi, wyssanymi z palca, opartymi na rasizmie oskarżeniami. W świetle ostatnich informacji, CA można zarzucić niekompetencje czy chciwość (jak każdej firmie) ale nie lenistwo. Mam wielu znajomych w game-devie i uwierzcie mi nie jest to ścieżka kariery dla leniwych... Wasze oskarżenia w sporej części przypominają mi procesy czarownic. Kompletnie ignorujecie fakty i logiczne wytłumaczenia bo interesuje was jedynie ognisko...
    Si vis pacem, para bellum

  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało Jsatrzab za ten post:


  12. #2949
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Nie bronię CA, bronie dyskusji opartej na argumentach, przed nielogicznymi, wyssanymi z palca, opartymi na rasizmie oskarżeniami. W świetle ostatnich informacji, CA można zarzucić niekompetencje czy chciwość (jak każdej firmie) ale nie lenistwo. .
    Jak się nie ma czym bronić, to trzeba osoby oskarżające CA o to, że robią kijowo gry, oskarżyć o rasizm. Brawo. Czekam na kolejne Twoje równie mądre teorie

    A co do CA to im więcej takich głupich FLC jak "laboratorium", tym bliżej części wymagających graczy do odejścia od wspierania tego cyrku zwanego "Total War: DLC Edition"...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  13. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  14. #2950
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Radzę zakończyć tę szarpaninę słowną. Poprzednie posty same w sobie stanowią podstawę do wlepienia ostów.
    ,,Vae Victis"


  15. Użytkownicy którzy uznali post Polemajos za przydatny:


Strona 295 z 368 PierwszyPierwszy ... 195245285293294295296297305345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •