Strona 308 z 368 PierwszyPierwszy ... 208258298306307308309310318358 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 071 do 3 080 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3071
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Ja czekam z decyzją kupna na patch notes. Jeśli okaże się, że bugi takie jak porzucanie rozkazów, inwazja chaosu ignorująca wszystko na drodze gracza nie zostały naprawione, oraz obiecane zmiany w rasach OW są minimalne to wstrzymam się z decyzją, mimo że TK to chyba najlepiej zaprojektowany content z WH.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Krzyhar21 za przydatny:


  3. #3072
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #3073
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Co myślicie o rosterze? Ja myślę, że bardzo dobrze wykonany i pełny. Na plus jest to, że od razu dostajemy RoRy i nie musimy czekać pół roku. Moim zdaniem dodatek bardzo fajnie wykonany (4 unikalnych LL z różnymi pozycjami i RoRy). Dodatkowo w kampanii mamy jeszcze te ulepszone jednostki, coś jak błogosławione lęgi w jaszczurkach.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. #3074
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    No tak, do dwójki to oni się starają, ale DLC do jedynki, Zwierzaki i WE to już nie zostaną poprawione.

    Kiedyś ktoś na tym forum zapowiadał że Ariel pojawi się wraz z II ze względu na Mroczne Elfy i Wysokie, cóż pomyliła się ta osoba. Ja zaczekam na zakup dwójki póki ten ich śmieszny ME nie zostanie poprawiony.

  6. #3075
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Też wstrzymam się z zakupem jakiś czas, na razie bardziej na patcha czekam niż nową rasę. Jak naprawią te bugi, które dostaliśmy gratis do ME, nie dodadzą nowych i nie popsują savów to raczej kiedyś ich kupię.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. #3076
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Temat od TK poprawiony i zaktualizowany o braki Jak widać, nie ma tych braków zbyt wiele, ale uderza mnie trochę brak Bone Giantów. Mam nadzieję, że Roje Grobowców dołatają wraz z rojami dżungli dla Lizardmenów. No i o ile nie uderza we mnie brak Herolda Grobowca to jednak już brak lorda maga boli, bo nadal mamy tylko dobór jednego typu lorda bez alternatywy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #3077
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Trupy wyglądają świetnie,kiedyś na pewno kupię to DLC(choć raczej za nie więcej niż 40 złotych),kolejnym plusem jest też więcej zawartości kosztem nijakiej mini kampanii. Boli tylko brak gigantów i lorda maga,natomiast z tego co kojarzę to rojów nie będzie nigdy do żadnej frakcji,kiedyś CA tłumaczyło że byłby problem z ich implementacją,tak mi przynajmniej coś świta w pamięci.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #3078
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Trupy mają u mnie tylko 1 problem, no dobra 2.
    - Pierwszy to zbieranie książek pana na N. Z tego co pamiętam to one wszystkie są zamknięte w czarnej piramidzie, ale to szczegół. Jak to napisać ta mechanika pasuje tylko do Arkhan Czarny który jest wyznawcą N. Natomiast reszta TK nienawidzi N. To jest największy zbrodniarz w historii tej rasy i żadnemu z królów grobowców nie przyszło by do głowy wyciągnięcie ręki po cokolwiek co ma związek z N. Ta mechanika zaprzecza wszystkiemu czym są królowie grobowców.
    Ja to sobie będę tłumaczył podczas gry że ktoś wykradł książki i teraz chce wskrzesić N, a ja nie mogę do tego dopuścić.
    - Książki na elfiej wyspie? Nie ma takiej opcji by elfy pozwoliły na coś takiego.

    A co do pacza to niby jestem zadowolony, zwłaszcza zmianami w bretce i nowymi specjalnymi budynkami, ale bretki/leśnych i tak nie ruszę dopóki nie wejdą rory dla nich.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #3079
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    https://www.totalwar.com/blog/tomb-kings-patch-notes

    To dobitnie pokazuje jak CA ma głęboko w 4 literach fanów Imperium. Bretonnia > !!! Frakcja z pierwszego Warhammer, najpełniejsza z tych dodany w DLC dostanie rozbudowane drzewko technologiczne, które będzie większe niż ma imperium i buff dla Lordów. Zwierzaki i WE jak zwykle nic. O imperium się nie wypowiadam, nawet sub frakcji nie dostali. Pewno rozmieszczą specjaliści CA od lore, Gelta lub Volkmara w innych prowincjach.

  11. #3080
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    CA nie zamierza zaktualizować drzewek rozwoju lordów z WH1 bo może to naruszyć zapisy gry. Dla mnie brzmi to jak wymówka, w końcu za darmowy content nie ma kasy.

Strona 308 z 368 PierwszyPierwszy ... 208258298306307308309310318358 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •