Strona 102 z 368 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #1011
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Deklasuje, ale do czasu uzyskania przez Azhaga magii śmierci i wywerny. Potem oczywiście się to równoważy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #1012
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja jak sobie przypominam pierwszą bitwę w kampanii zielonych to zaczynam zębami zgrzytać na myśl o Azhagu...

    Chodzi o sam początek gry gdy mamy zaatakować tą armie koło nas za 1000złota. Grimgorem to jest łatwe zwycięstwo, a Azhagiem...
    Jako że mamy przewagę w ilości oddziałów to atakuje w ten sposób że Azhag z wsparcie podstawowego oddziału orków atakuje wrogiego herszta, a ja w tym czasie bawie się łukami.
    Po 1-2 minutach patrzę a mój Azhag nie ma już połowy życia... A Ork ma minimalny ubytek...

    Tak właśnie prezentuje się walka Azhagiem na niskim poziomie. Cały czas uciekasz bo to wrogi lord brodaczy, a to znowu herszt orków.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #1013
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 17 podziękowań w 8 postach
    Zła wiadomość.

    Kod na Grombrindala nie jest uniwersalny, każdy kod jest jednorazowego użytku.
    Oznacza to małe szanse na znalezienie kodu w internecie i wymóg ruszenia pupki do Warszawy (bądź poproszenia kogoś, aby wpadł do Złotych Tarasów i sklepu GW po kod).
    Ja już swój kod dostałem od znajomego z Wawy, powodzenia i wam życzę.

  4. #1014
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zawsze można poprosić o zarezerwowanie gazety do odpowiedniego terminu. Ja swoją kupuję w czwartek - wcale do Warszawy jechać nie trzeba.

    Poza tym - nie ma powodu do obaw. 3 Stycznia będzie rozdawany za friko wszystkim jako FLC.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #1015
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    A możesz umieścić opis Grombrindala polski proszę ja zamówiłem w sklepie który współpracuje z GW nie musiał to być oficjalny sklep

  6. #1016
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W wolnym czasie postaram się coś o nim znaleźć i opisać

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #1017
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    https://www.instagram.com/p/BMGmH5ZBa7J/ Leśne Elfy nadciągają?
    Dowód:
    "I did not see - none of us saw. The arrows flew as from the very trees themselves. My men, they fell, and my legs allowed me to escape. Or did they? Their unfailing accuracy leaves only the conclusion they let me escape, so that I would know..."- Henri Corbeau, Bretonnian Soldier.

    PS. Wielkie dzięki, Polemajosie i Iturielu, za przekazanie mi o tym informacji (Iturielowi za zdjęcia, a Polemajosowi za cytat z tego zdjęcia)

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. Następujących 8 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  9. #1018
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Dodam jeszcze, że w linku wisi takie coś: http://woobox.com/ye5uz5 a tam "The legend of the forest continues...Only 20 will get the chance to be entrusted with the forest's future." i panel jak do rejestracji konta. Czyżby rozdawali free keye 20 randomowym osobom?

    xzj.jpg

  10. #1019
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Walczysz o jak najwięcej wejść na ten link i tylko 20 osób dostanie za free tę rasę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #1020
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    To znaczy co mam wypełniać ankietę do bólu ui może prześcignę innych

Strona 102 z 368 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •