Strona 2 z 368 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #11
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Tutaj jest info - http://www.chaos-dwarfs.com/wiki/ind...tle=Hobgoblins ,że początkowo były samodzielną armią, ale znikły by pojawić się w czwartej edycji jako niewolnicy Krasnoludów Chaosu.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. #12
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ok, to prawda, ale jednak to czwarta edycja. Jak mówiłem - CA robi TW: Warhammer na 8 edycji i częściowo 7 i 6. Czyli o poprzednich edycjach możemy sobie pomarzyć w tej grze :C I gdy tak zerkam na TYLKO 8 edycję to nie zauważam żadnych braków w rosterach armii Co innego, jeśli patrzymy na to okiem poprzednich edycji.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #13
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Moim zdaniem powinni rozszerzyć mapą w dodatkach, dołożyć nowe tereny, nowe frakcje przez, co gra stanie się atrakcyjniejsza.
    I tak niby DLC z frakcjami mają działać, przynajmniej z tego co wyczytałem o pierwszych dwóch.

  4. #14
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ok, to prawda, ale jednak to czwarta edycja. Jak mówiłem - CA robi TW: Warhammer na 8 edycji i częściowo 7 i 6. Czyli o poprzednich edycjach możemy sobie pomarzyć w tej grze :C I gdy tak zerkam na TYLKO 8 edycję to nie zauważam żadnych braków w rosterach armii Co innego, jeśli patrzymy na to okiem poprzednich edycji.
    Według mnie nic nie stoi na przeszkodzie by rozszerzyli 8 edycje o nowe AB, nowych frakcji.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #15
    sadam86
    Gość
    Z tego co zrozumiałem moim podstawowym angielskim z wywiadów to nie wykluczają robienia nacji czy to z fanowskich AB czy wcześniejszych edycji, więc jeśli gra odniesie sukces marketingowy to zapewne dostaniemy masę DLC z nacjami, pamiętajcie że zawsze powtarzają iż TW: WH to projekt długoletni, więc możemy dostać naprawdę dużo DLC/FLC

  6. #16
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez sadam86 Zobacz posta
    Z tego co zrozumiałem moim podstawowym angielskim z wywiadów to nie wykluczają robienia nacji czy to z fanowskich AB czy wcześniejszych edycji, więc jeśli gra odniesie sukces marketingowy to zapewne dostaniemy masę DLC z nacjami, pamiętajcie że zawsze powtarzają iż TW: WH to projekt długoletni, więc możemy dostać naprawdę dużo DLC/FLC
    A im więcej DLC/FLC, tym więcej możliwości na odegranie bitew "historycznych" dla tego uniwersum na ewentualnych eventach I mam tu na myśli takie boje jak Bitwa pod Couronne (Bretonnia, Chaos) czy Oblężenie Middenheimu (Chaos, Wampiry, Imperium, Orkowie).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #17
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Zaraz,zaraz........,przeczytałem opis DLC zawierającego wojowników chaosu i w osłupienie wprawił mnie następujący zapis - "These units are exclusive to the Chaos Warriors Race Pack and will not appear in the base game if you do not have the DLC." - to kompletnie bez sensu,niby jakie jednostki będzie miał Chaos bez tego DLC? Na liście jednostek są też przecież i te tak podstawowe jak maruderzy czy wojownicy.....a może zatem w ogóle go nie będzie?.......

  8. #18
    Asuryan
    Gość
    Chaos będzie na mapie bez zakupu dlc, tylko z Archaonem - bez tych jednostek/bohaterów z kwadratem przed nazwą.

  9. #19
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Uff,to dobrze,już się bałem że aż tak daleko poszli z tym DLC

  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    To już pewne pierwsze flc to będzie bretonia widać to nawet na tym filmiku z mapy kampanii i właśnie tam jest ten lucen lencur na 15 minucie filmiku z kampani widać tą postać.

Strona 2 z 368 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •