Strona 235 z 368 PierwszyPierwszy ... 135185225233234235236237245285335 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 341 do 2 350 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2341
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Mi by wystarczyło przerobieni ich mechaniki na tą od najemników znaną z poprzednich cześci. Czyli po zwerbowaniu (i rozwiązaniu) trzeba odczekać kilka lub kilkanaście tur aż znowu będzie dostępna.
    Bo z jednej strony dobrze mieć takie jednostki w zapasie i wzmocnić zagrożoną strefę, kiedy widzimy przeciwnika. Ale to że można zrobić całą armie z Roru i dosłownie co turę ją odtwarzać to jest już przegięcie i nadużycie.


    Jako dodatek mi nie przeszkadzają bo wymagają minimalnego nakładu pracy, bo co to jest pomazanie ich farbą, czasem dodatnie dodatkowego uzbrojenia i na koniec zabawa statystykami. Przy tworzeniu całkiem nowej jednostki.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Ituriel32 za ten post:


  3. #2342
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    To byłoby dobre rozwiązanie z RoR.

    Co do tworzenia jednostek to irytuje mnie kopiuj i wklej ze strony CA oraz jego brak, tzn. że jak już robią coś tą metodą to chyba nie problem zrobić ten sam model w kilku wariantach ? Teraz się przypatrzyłem dokładniej modelowi Karla i jestem zdegustowany, ponieważ można mu dać Runiczny Kieł i Ghal-Maraz. Gracz powinien decydować jaką broń zostanie wyposażony Lord, a nie problemem jest zmiana charakterystyk przy wyborze danej broni, np. wybranie tarczy daje 30 Armoura, tak jak zmieniają się statystyki w przypadku wybory wierzchowca. Dodatkowo, fajną opcją byłoby, że Lord nie musi koniecznie ginąć jak ginie jego wierzchowiec.

  4. #2343
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Co do FLC to taka uwaga - chodzi o 30'te urodziny CA. Powiedzcie mi, kiedy konkretnie została utworzona firma CA? Konkretny dzień i miesiąc. Bo to wystarczy.

    EDIT: Wynika z tego tak - RoR w ramach dojścia Norski, a w urodziny CA coś nowego zapewne.

    Saper, co do rozwiązania ze śmiercią Lorda wraz z wierzchowcem to również uważam ten pomysł za głupi i fajnie go w takiej grze jak Lords of Everquest rozwiązali tj. gdy wierzchowiec padł to wojakowi zostało z 50% zdrowia max.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #2344
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Co do FLC to taka uwaga - chodzi o 30'te urodziny CA. Powiedzcie mi, kiedy konkretnie została utworzona firma CA? Konkretny dzień i miesiąc. Bo to wystarczy.

    EDIT: Wynika z tego tak - RoR w ramach dojścia Norski, a w urodziny CA coś nowego zapewne.

    Saper, co do rozwiązania ze śmiercią Lorda wraz z wierzchowcem to również uważam ten pomysł za głupi i fajnie go w takiej grze jak Lords of Everquest rozwiązali tj. gdy wierzchowiec padł to wojakowi zostało z 50% zdrowia max.
    18.08.1987 - rok założenia CA

    To byłoby dobre. Nawet te 25% życia dużo by dało.

  6. #2345
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Czyli zwiększyli norsce ilość slotów w stolicy z 4 do 6.
    Wygląda na to że w stolicy prowincji będzie można dostawić mury? Bo nie mają same z siebie. Choć możliwe że będzie to tylko zwiększenie garnizonu.
    Dodali nowy surowiec.

    Teoretycznie będzie się dało maksować 3 bogów na raz, ale będzie to trzeba robić równomiernie.

    Norska może używać plądrowania nawet jak zużyjemy wszystkie punkty ruchu. Ale ja nie lubię takiego klikania.

    U zwykłych lordów umiejki żółte podzieli na 4 wykluczające się drzewka.
    Czerwone podzielili na dwa drzewka, ale nie wiem czy się wykluczają.

    10000 i jakiś artefakt za upolowanie 1 bestii, a mają być to zadania 3 poziomowe i najprawdopodobniej na filmiku pokazali tylko pierwszy.

    To chyba będzie najprzyjemniejsza forma konfederacji. Dorywasz przywódce wrogiej frakcji i już musza przyjąć.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #2346
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    To chyba będzie najprzyjemniejsza forma konfederacji. Dorywasz przywódce wrogiej frakcji i już musza przyjąć.
    W sumie to bardzo fajne rozwiązanie. Trochę mnie irytuje to, że jak pokonam LL to on za 3 tury pojawia się znowu. Sądziłem, że jak się kogoś zabije to powinien być martwy.

    Jak ogólnie będzie działa ten system polowania ? podczas bitwy musimy to zabić czy będzie oddzielna bitwa na wykonanie tego ?

  8. #2347
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Mnie to irytuje odrobinkę, bo tak powinny wyglądać konfederacje u zielonych...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #2348
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Po zobaczeniu kampanii Norski widać że z każdą kolejną nacją coraz bardziej się przykładają, mi się bardzo podoba ten system konfederacji jak i wykluczające się drzewka bogów i ta mechanika. Bolączką jest jednak tak jak ktoś zauważył brak "bonusów" w rasach początkowych np takie Orki idealnie by się nadawały na taki system konfederacji jak wspomniał Ituriel.

    Cieszy mnie jednak to, że każda rasa odrobinę się różni i gra się nią inaczej w kwestii mechaniki nie tylko jednostek idealnie nie jest ale trzeba pochwalić za starania

  10. #2349
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja mam nadzieje że modami zaraz zaimplementują tą mechanikę konfederacji dla zielonych, bo oni tak powinni mieć na samy początku gry.

    Ale jak tak to ma wyglądać, to już nier mogę się doczekać kislevu (mechanika, a nie miśki).

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #2350
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Ciekawe czy jedynka dostanie jeszcze wspomniany Kislev. Potencjalnie bardzo ciekawa frakcja do gry.

Strona 235 z 368 PierwszyPierwszy ... 135185225233234235236237245285335 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •