Strona 245 z 368 PierwszyPierwszy ... 145195235243244245246247255295345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 441 do 2 450 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2441
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ten patch można podsumować słowami że z dużej chmury spadł mały deszcz. Co prawda doczekałem się usunięcia walk między hordami na późniejszym etapie gry(tylko maruderzy będą ze sobą walczyć,oddziały wyższych poziomów już nie i takie rozwiązanie ma jakiś sens) ale nowych jednostek czy możliwości stawiania ołtarzy poszczególnym bogom już niestety nie. Drugą najbardziej rozczarowującą rzeczą jest to,że chociaż Ungrima nie przenieśli do Karak Kadrin,naprawdę nie wiem co ich to boli żeby zrobić to oficjalnie,przecież to nie wymaga niemal żadnego wysiłku.
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 09-08-2017 o 17:28
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #2442
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Ale Mnie to forum angielskie wpienia, ciągle usuwają moje posty i piszą że to "bashing" bo piszę co Mi na wątrobie leży, że CA to lenie i nic w pół roku nie zrobili a nowych patch jest nadmuchany jak balonik.

    Napisałem wprost że dla nich Imperium to "pod rasa", że zmiany pozycji LL zrobili by szybciej gdyby tylko gracze na to wyłożyli, że ich "pseudo balansowe" patche "rebalansujące" są zbyt rzadko by mieć pozytywne efekty, że mają gdzieś bugi o które się masa graczy upomina.

    https://us.v-cdn.net/5022456/uploads...d5fs5dlzyx.png - dla Mnie to jest dowód na ten film który dodał (nie pamiętam jak się nazywa) ten chłopak który był zaproszony do Londynu że to prawda.

    Taki szumny był ten update z Norską, ale gdzie zmiany dla Krasnali. Jakoś prawie nie widać na multi Inżyniera, czy Thane bo Ci od run są znacznie lepsi. Helman nie dostał nic, Skarsnik też. Kto na Multi z was gra Alberickiem?

    Dodatkowo już Gniew Manann przestał być taki unikalny bo Wulfrik będzie miał identyczną umiejętność i jest lepszym LL od Alberica....

    Nerf dla leczenia wprowadzili ale tylko dla ludzkich ras i WE...Earth Blood & Upgraded: Halved duration to 7 and 14, reduced casting cost to 6 and 11 respectively, ciekawe że Wampiry dla leczenia nerfu nie dostają....

    Dobra rozumiem że nie dodali nowych jednostek, lordów, bohaterów do starych ras. Przerobili kilka drzewek na singlu dla starych LL na plus, ale co z multi ? Gelt, Helman, Karl, Skarsnik nie dostali nic. Kemmler to nie jedyny słaby LL w multi, ale on się doczekał dużych zmian.

    O dziwi Archon dostał buff, Kholek i Sigvald.

    Update, cały czas dodają nowe zmiany na multi, Grimgor dostał buff. Ale najgorsi LL dalej bez zmian, nie licząc Chaosu. Może dojdzie coś jeszcze

  3. #2443
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Na multi to dodają, ale pomijają dla mnie rzeczy najważniejsze - uzupełnienie rosteru. Po co robić coś, co jest w bitewniaku, nawymyślajmy bzdury, które chłopstwo łyknie - nas to czasu nie kosztuje....
    Ja mam szczerą nadzieję, że coś w sprawie Kemmlera, Azhaga i Ungrima zmienią pod kątem miejsca zaczynania... bo na razie to tym bardziej się przekonuję, że prędzej przed Warhem 3 to nastąpi. Co do kwestii LL Chaosu to i oni mogą mieć swoje miejsca startowe w trójce dopiero. Na razie to jestem srogo zawiedziony tym, co CA za przeproszeniem odpieprza. O ile zrobili naprawdę fajne na razie DLC z Norską to skopali całkowicie darmową zawartość i patcha.

    EDIT: Z tego, co widzę, to ciągle coś tam dopisują. Brakuje mi nadal opcji, która wyłączyłaby RoR w kampanii, bądź moda na to, bo tego typu bzdur nie chce się wręcz czasem używać w grze... Inna sprawa to magie i umiejki - coś tam ciągle zmieniają, ale to nadal są marginalne rzeczy. W MP coś u Azhaga dodali, cieszy mnie za to fakt, że w końcu wywerny będą miały trujące ataki.

    EDIT2: Rozsyłają już DLC z Norską z muve. I jakiś update nieznanej zawartości. Albo coś pod jedynkę dalej, albo tym razem pod dwójkę szykują.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #2444
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    @Ares354
    A czego Ty się spodziewałeś po oficjalnym forum CA ? Ja już przestałem tam wchodzić bo chłopaki tak se wchodzą w 4 litery bez wazeliny, że aż jestem w szoku. Czego CA nie zrobi to jest "good", "awesome" czy inne tatałajstwo. Jak dobrze się przyjrzysz to zobaczysz, że w tym towarzystwie wzajemnej adoracji występują ciągle Ci sami autorzy, mający ponad 1000+ postów.

    Co do Wampirów to akurat się nie mogę z Tobą zgodzić, ponieważ Kemmler potrzebował tej zmiany tylko ze względu na Krella. Dodatkowo, Wampiry w tym patchu nie dostały zbyt dużo, a zmiany jakie im prowadzono uważam za sensowne, poza obniżeniem kosztu Skrzydlatego Maszkarona, ponieważ ten stwór będzie miał zianie w TWW2, co da mu znaczący bonus.

    Sam nie wiem co o tym sądzić...chyba jednak będziemy musieli poczekać aż wszystko nam dadzą. IMO, takie patche powinny wychodzić co najmniej raz/dwa razy w ciągu dwóch miesięcy aby usuwać błędy i pomagać w balansie.

  5. #2445
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Na pewno Terrorgheist będzie zionął ogniem w TWW2? Chyba raczej Nieumarły Smok - wierzchowiec.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #2446
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    A mi się patch podoba, lepsze to niż nic. Trochę mi szkoda braku tych sub frakcji i przeniesienia kilku LL na nowe pozycje, ale trudno. Podobają mi się zmiany w kosztach jednostek - wreszcie będzie można zdjąć w zasadach ograniczenie Crypt Horrorów i będzie można z powodzeniem grać minotaurami. Niepotrzebnie moim zdaniem jest natomiast dawanie Shagothowi smoczych ogrów aż 50 pancerza, teraz będzie gięty. Brakuje mi natomiast buffów dla smoczych ogrów i gryfów w służbie Bretonii. Świetne jednostki, a praktycznie nie użytkowane na multi.

    EDIT. DLaczego sie nie cieszycie z dania cooldowna RoR? W końcu koniec denerwowania się, że przeciwnik co chwile je ma. (single)
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  7. #2447
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Na pewno Terrorgheist będzie zionął ogniem w TWW2? Chyba raczej Nieumarły Smok - wierzchowiec.
    Racja. Terrorgheist ma, tak jak Banshee, Krzyk/Skowyt tylko znacznie mocniejszy który działał na 8' od przeciwnika lub może zostać użyty w walce. Jeżeli wprowadzają opcje zionięcia itp, to uważam, że tą umiejętność również powinni dać. Już wiem czego mi ciągle brakowało u Banshee ;P BTW Zombie Dragon nie ział ogniem tylko zabójczą chmurą zgnilizny.

  8. #2448
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    A mi się patch podoba, lepsze to niż nic. Trochę mi szkoda braku tych sub frakcji i przeniesienia kilku LL na nowe pozycje, ale trudno. Podobają mi się zmiany w kosztach jednostek - wreszcie będzie można zdjąć w zasadach ograniczenie Crypt Horrorów i będzie można z powodzeniem grać minotaurami. Niepotrzebnie moim zdaniem jest natomiast dawanie Shagothowi smoczych ogrów aż 50 pancerza, teraz będzie gięty. Brakuje mi natomiast buffów dla smoczych ogrów i gryfów w służbie Bretonii. Świetne jednostki, a praktycznie nie użytkowane na multi.

    EDIT. DLaczego sie nie cieszycie z dania cooldowna RoR? W końcu koniec denerwowania się, że przeciwnik co chwile je ma. (single)
    Turek, mnie się nie podoba, bo nie dają nowych jednostek tj. tych, co w bitewniaku są, a nie wymysły CA. Tym się różnimy, że Ty patrzysz pod kątem balansu, a ja ogólnym tj. tym, co dostajemy i chodzi mi tu o konkrety jak przemieszczenie 3 LL do innych miejsc, a także o dodatkowe jednostki. Należę do osób, które wymagają czegoś więcej, a nie ochłapów jak większość. Cytując profesora z fizyki ode mnie "Konkrety! Konkrety, panie!", a nie popłuczyny.
    Co do cooldowna RoR - ja bym wolał wykasowanie ich, bądź moda na ich pozbycie się całkowite. Sorry, ale jest to dla mnie zbędna jednostka.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #2449
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    @Ares354
    A czego Ty się spodziewałeś po oficjalnym forum CA ? Ja już przestałem tam wchodzić bo chłopaki tak se wchodzą w 4 litery bez wazeliny, że aż jestem w szoku. Czego CA nie zrobi to jest "good", "awesome" czy inne tatałajstwo. Jak dobrze się przyjrzysz to zobaczysz, że w tym towarzystwie wzajemnej adoracji występują ciągle Ci sami autorzy, mający ponad 1000+ postów.

    Co do Wampirów to akurat się nie mogę z Tobą zgodzić, ponieważ Kemmler potrzebował tej zmiany tylko ze względu na Krella. Dodatkowo, Wampiry w tym patchu nie dostały zbyt dużo, a zmiany jakie im prowadzono uważam za sensowne, poza obniżeniem kosztu Skrzydlatego Maszkarona, ponieważ ten stwór będzie miał zianie w TWW2, co da mu znaczący bonus.

    Sam nie wiem co o tym sądzić...chyba jednak będziemy musieli poczekać aż wszystko nam dadzą. IMO, takie patche powinny wychodzić co najmniej raz/dwa razy w ciągu dwóch miesięcy aby usuwać błędy i pomagać w balansie.
    Co do Wampirów to Mnie nie zrozumiałeś. Uważam że one jako jedyne de facto dostały nowy content, bo Krell to coś namacalnego, nawet jako pokemon. A zmiany w drzewkach oferują mody. Super że oficjalnie CA dodało kilka owych umiejętności, tylko czy to jest ten nowy content dla starych ras ? Ja tego tak traktować nie chcę.

    Wiesz, dla mnie coś nowego, to jest coś czego w grze do tej pory nie było, czyli nowe czary, nowe questy, nowe jednostki, nowe rasy, frakcję, bohaterowie i to VC otrzymują, Krella. Zmiany w istniejących lordach uważam za balans i nie liczę tego jak coś nowego, chyba że to jest coś jak Krell.

    Co otrzymują stare rasy?, nowe drzewka dla Karla, Gelta, Ugrima i innych do singla. A teraz się pytam, jak to wpłynie na ich siłę w Multi ? Nijak, Krell jest namacalnym wzmocnieniem, a Gelt dalej jest zbyt słaby by go brać na multi do poważnych rozgrywek. Karl przez brak leczenie samoistnie musi polegać na magu(Borys lepszy), przez co Imperium innego maga na dobra sprawę nie bierze(gdyby nawet chcieć to brak w imperium maga metalu, to boli( a by się przydał na krasnoludy lub chaos) i to zmusza nas by brać Gelta których jest LL i to nas ogranicza, trochę lipa...). Ungrim dalej jest lalką którą ciągłe szarże powalają, nic z tym nie zrobili. Helman chyba nawet jest rzadszy niż Kemmler na multi czy w Kampaniach. Fay dostała nerf do kosztów, ale czy to dalej zmienia fakt że jest najlepszym Lordem Bretonni? Nie.

    Od momentu wyjścia Bretonni czekam cierpliwe na legendarnych bohaterów dla innych ras, jest kilku kandydatów. Dalej nie poprawili WP i jego śmiesznego pancerza. Dalej Krasnoludy będą gnębione przez szarże i rydwany. Dalej lordowie walczący na odległość mają problemy ze strzelaniem i celnością, bo ciągle jest błąd, jak w przypadku artylerii Imperium. Nie będę się wypowiadał o WE bo nimi prawie nie gram, ale są ludzie którzy mówią że jest tam wiele rzeczy do poprawy, jak Wielkie Orły itd.

    Po prostu na forum jest wieli hype bo CA dodało do multi kilka zmian, gdzie spora część to zmiany kosztów i zmiana kilku rubryk. A są rzeczy które wymagają gruntownego przerobienia. Już nawet nie będę powtarzał bo Arroyo to mówił wielokrotnie, ale danie Ungrima do fortecy Zabójców to nie jest wyczyn z którym sobie nie można poradzić, co stoi na przeszkodzie ?

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało ares354 za ten post:


  11. #2450
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tak właściwie to Helman jest mniej popularny na multi z prostego powodu. Teraz Kemmler ma dostęp do swojego ziomka, którego może przyzwać do walki i co zrobisz? Nic nie zrobisz. Po prostu jest teraz dużo bardziej wartościową jednostką na polu bitwy niż dotychczas. Co do Morgiany to też nie do końca tak jest. Równie mocnym wyborem jest Louen. Alberyk jest dużo mniej popularny i to głównie z braku możliwości regeneracji HP.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 245 z 368 PierwszyPierwszy ... 145195235243244245246247255295345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •