Strona 257 z 368 PierwszyPierwszy ... 157207247255256257258259267307357 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 561 do 2 570 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2561
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    MI się nie podoba ten brak listy przypomnień. Za to te pasku sił, jak najbardziej na plus.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #2562
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A ja chcę Ogry

  3. #2563
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ogry dopiero w trójce. Do dwójki TK dojdą i może Tilea, Arabia. Mam nadzieję, że również Kislev do jedynki dorzucą w ramach wsparcia przed W3.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #2564
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Oglądaliście filmiki ze Skavenami w roli głównej ?

    https://www.youtube.com/watch?v=FAeioa7-5no - wkurza Mnie to że bitwa bez interfejsu, więc tylko przewijałem fragmenty.

    Jest też gameplay z Kampanii. https://www.youtube.com/watch?v=Lr-bL1qeSqQ

  5. #2565
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Oglądaliście filmiki ze Skavenami w roli głównej ?

    https://www.youtube.com/watch?v=FAeioa7-5no - wkurza Mnie to że bitwa bez interfejsu, więc tylko przewijałem fragmenty.

    Jest też gameplay z Kampanii. https://www.youtube.com/watch?v=Lr-bL1qeSqQ
    Przecież właśnie o nich dyskutujemy... Ogólnie to na razie wychodzi dość pokaźny roster, ale jak zwykle niepełny. Brakuje Avatara Rogatego Szczura, Wodza, kilku jednostek + wynalazków Skryre. Sądzę jednak, że dojdą one wraz z Megakampanią.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #2566
    Sara Temer
    Gość
    Widzę, że nie wszyscy zaglądają do tematu z materiałami z Warha, więc dorzucam tu film

  7. #2567
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Kurde, to wygląda wizualnie zarówno mapa i UI jak Rome 2 (czyli w moim mniemaniu źle)...


  8. #2568
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Patrząc na nową animację Pomiotu, aż żal ściska że Zwierzaki nie mają swojego 4 ręcznego giganta.
    True. Ja do dziś mam nadzieję, że dodadzą im Gorgone i Jabberslythe'a, i powiedzmy LLa - Tauroxa.

  9. #2569
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Nie podoba mi się to jak rozwiązują skavenów...Mieli być liczni ale tylko jednostki core. Co będzie z maszynami Skavenów ? Przecież one są śmiertelnie groźne zarówno dla użytkowników jak i przeciwników. Jak tego nie zaimplementują to będzie lipa w sumie, bo Szczury będą OP.

    I bez argumentów w stylu że to się zmieni, bo wiadomo że premiera jest we wrześniu, więc za wiele to się nie zmieni. Chciałbym potwierdzenie czy maszyny skavenów będą działać tak jak Krasnoludów czy Ludzi, bo jeśli tak to cóż, szkoda.

    Interfejs jest na plus, mapa jak mapa mnie to szczególnie nie interesuje. Nowe mapy na których prowadzi się bitwy wyglądają dużo lepiej. Widać lepszy budżet dwójki gołym okiem, aż Mnie korci by zobaczyć jak połączą mapę. Co się zmieni wtedy w kampaniach starych ras.

  10. #2570
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    I bez argumentów w stylu że to się zmieni, bo wiadomo że premiera jest we wrześniu, więc za wiele to się nie zmieni. Chciałbym potwierdzenie czy maszyny skavenów będą działać tak jak Krasnoludów czy Ludzi, bo jeśli tak to cóż, szkoda.

    Interfejs jest na plus, mapa jak mapa mnie to szczególnie nie interesuje. Nowe mapy na których prowadzi się bitwy wyglądają dużo lepiej. Widać lepszy budżet dwójki gołym okiem, aż Mnie korci by zobaczyć jak połączą mapę. Co się zmieni wtedy w kampaniach starych ras.
    A kto powiedział, że to się zmieni akurat do premiery? Przecież i tak będą to poprawiać po premierze
    Co do połączenia mapy to nim to zrobią to niech poprawią tą w dwójce - bo nijak ma się do oryginalnej z lore Warhammera. Ulthuan za duży, Południowe Ziemie niepełne, na dodatek wyciągnięte z 4 liter "państwa" Bretki, brak TK, a na dodatek spartaczony wygląd Sartosy na mapie i Lustrii. Sorry - to wymaga zmian, jeśli zamierzają połączyć mapy.
    Tym bardziej nadal liczę na zmiany w kwestii nowych jednostek do NW i OW. Obie części i tak mają braki, które winny być łatane jak najszybciej, bez olewania czegokolwiek.

    EDIT:
    15:20

    Cel Skavenów to unicestwienie 6 grywalnych frakcji, przejęcie 50 prowincji.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 257 z 368 PierwszyPierwszy ... 157207247255256257258259267307357 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •