Strona 258 z 368 PierwszyPierwszy ... 158208248256257258259260268308358 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 571 do 2 580 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2571
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    A kto powiedział, że to się zmieni akurat do premiery? Przecież i tak będą to poprawiać po premierze
    Co do połączenia mapy to nim to zrobią to niech poprawią tą w dwójce - bo nijak ma się do oryginalnej z lore Warhammera. Ulthuan za duży, Południowe Ziemie niepełne, na dodatek wyciągnięte z 4 liter "państwa" Bretki, brak TK, a na dodatek spartaczony wygląd Sartosy na mapie i Lustrii. Sorry - to wymaga zmian, jeśli zamierzają połączyć mapy.
    Tym bardziej nadal liczę na zmiany w kwestii nowych jednostek do NW i OW. Obie części i tak mają braki, które winny być łatane jak najszybciej, bez olewania czegokolwiek.
    A może to właśnie zrobią w połączeniu, że poprawią mapę, bo wiem że jest bardzo słaba. Może bali się że jak zrobią Ulthuan za mały to gracz szybko się tam znudzi, nie wiem co kieruje CA. Myślę że ostateczna ocena mapy musi poczekać do wielkiego połączenia. Chyba że oni mapę będą modernizować gdy dodadzą TK i wtedy poprawią te ziemie na których ich umieszczą.

    Swoją drogą skąd decyzje o takim wyglądzie mapy? Chyba budżet nie wymusił na tym cięć?

    Kilka postów wyżej wspominałeś jakie DLC dostaniemy, osobiście liczę na TK jako pierwsze, Araby jak FCL jeśli w ogóle, i Tilea płatna. A Kislev by siadł jako darmowa rasa dla zamawiających trojkę i reszta ładnie się uzupełni.

    A myślisz że dostaniemy nowe rody wampirów > ? Bardziej rozbudowane ?

  2. #2572
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W sprawie decyzji na wygląd mapy to głównie kwestia ugrywalnienia tutaj. Oby to przy połączeniu zmienili.
    Co do TK - raczej będzie pierwsze. Tilea i Arabia to wymóg robienia ras od zera, więc pewnie będą żądali hajsu, to samo z Kislevem.
    Co do nowych rodów Wampirów no to ja liczę na Lordów Nekrarchów (z Zachariaszem w roli LL lub Melkhiorem), Krwawe Smoki z Luthorem Harkonem lub Walachem Harkonem i Lahmie z Neferatą, jakby wycięli w Karak Ungor dziurę na nową osadę/prowkę. To samo z Skavenblight i Piekielną Otchłanią.

    PS. Pamiętaj, że to pierwsze z 2 połączeń, drugie polega na dodaniu do tego W3, czyli prawdopodobnie Demonów, Znaków Chaosu, Krasnoludów Chaosu i Ogrów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2573
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Czy ja dobrze widziałem?
    Szczur wprowadzał i opowiadał co się dzieje. Nie było tego starego dziada, którego gęba irytuje mnie zawsze gdy się pojawiała.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #2574
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Czy ja dobrze widziałem?
    Szczur wprowadzał i opowiadał co się dzieje. Nie było tego starego dziada, którego gęba irytuje mnie zawsze gdy się pojawiała.
    Na razie go nie było, później jest.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #2575
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    1. Jest chyba dodany bohater/lord do garnizonu: 1:26 tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=zOhaQX4C6yg

    2. W filmie Temera podczas ładowania bitwy widać natomiast notatkę o mechanice Mrocznych Elfów - pozyskują oni niewolników w bitwach, którzy mają wpływ na ich ekonomie.

    3. Bardzo mnie cieszy powrót lojalności - szczególnie przy skavenach podkreśla ona specyfikę tej rasy. Mam nadzieję, że wprowadzą ją przynajmniej również przy orkach, zwierzoludziach i imperium. Super, jeżeli będzie przeszczepiona u wszystkich.

    4. Nie spostrzegłem możliwości budowania okrętów. Liczyłem na rozwiązanie rodem z Rome 1 - automatyczne rozstrzygnięcia (pamiętam, że na bitwy morskie nie ma TW licencji). Szkoda.

    5. Ogólnie wygląda na to (też patrząc po Norsce), że twórcy zaczęli poświęcać więcej uwagi tworzonym frakcjom. Podstawowe rasy ze starego świata wypadają dosyć biednie - może ich poprawią (łączenie map i tak wymaga zmiany u nich, choćby w technologii części z nich). Oczywiście, zobaczymy na ile wskazane wrażenie utrzyma się po premierze - czy wszystkie te mechaniki fajnie się spinają

  6. #2576
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Spośród materiałów promocyjnych i trailerów Warhammera II Skaveni prezentują się najlepiej. I tak nie zamierzałem kupować gry w dniu premiery, bo mam obecnie nieco problemów z kasą, choć gdybym miał to zrobić, to na premierę zacząłbym się zagrywać szczurkami. Klimat po prostu wylewa się z ekranu monitora... Elfy niestety nie mają tego "czegoś"

    Cytat Zamieszczone przez Zunaboxe Zobacz posta
    5. Ogólnie wygląda na to (też patrząc po Norsce), że twórcy zaczęli poświęcać więcej uwagi tworzonym frakcjom. Podstawowe rasy ze starego świata wypadają dosyć biednie - może ich poprawią (łączenie map i tak wymaga zmiany u nich, choćby w technologii części z nich)
    Święte słowa.

    Wątpię aby Imperium doczekało się czegoś na kształt mechaniki "Holy Roman Empire" z serii Europa Universalis, raczej ograniczy się to do ewentów typu: "jeden elektor obraził drugiego i Karl Franz ma rozstrzygnąć spór"; ale i tak zmiany będą cieszyć - a przy okazji może dadzą Borysa w pakiecie z kultem Ulrya i uzupełnią braki w jednostkach, o których parę razy wspominał Arroyo. Jako, że wchodzą Skaveny, to Imperium może dostanie z tej okazji budynek gildii szczurołapów

    Zielonoskórzy też zasługują na dopieszczenie - przydałby się dodatkowe losowe zdarzenia, takie aby jeszcze lepiej uwidocznić temperamencik Orków

    Nurtuje mnie jedna kwestia, która zapewne zostanie rozstrzygnięta po premierze połączonej mapy: jak daleko Krasnoludy będą mogły podbijać ziemie na południu? Czy zasięg ich ekspansji zostanie ograniczony do terenów górskich czy też może będą mogli podbijać całe południe, wyłączywszy pewne obszary jak Nehekhara (mam tu na myśli pełnoprawne osady, a nie posterunki jak u Leśnych elfów).

  7. #2577
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Trzecia minuta filmu, do którego zamieściłem link. W Nowym Świecie system osiedlania ma wyglądać inaczej rasa ma "odpowiadający" im klimat i kary za osiedlanie się w miejscach, w których ich nie powinno być. Kary, jak widać, dosyć srogie.

    Domyślam się, że po połączeniu map frakcje ze Starego Świata przejmą ten system (skoro i tak dla ich przedstawicieli w Nowym Świecie trzeba go zrobić). Chyba to dobrze - chcesz trochę na siłę kolonizować góry wampirami, to proszę bardzo. Trzymasz się lore, też nie ma problemu.

    Edit:
    Zanim zostanę poprawiony - tak, pamietam, że Wampirom zdarzało się zajmować twierdze krasnoludów. Srebrna Iglica czy coś tam. Upraszczałem

  8. Użytkownicy którzy uznali post Zunaboxe za przydatny:


  9. #2578
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W 2 i na połączonej mapie podbijasz co chcesz, ale za to że elfem podbijasz osadę na pustyni złych ziem będą kary.

    Ja oglądałem filmik gdzie komentował łysy w okularach od CA (tak mi się wydaje ze słuchu, bo pokazana była tylko gra) i jest źle z SI. Szczurki zaatakowały armie elfów. Jednostkowo równo, ale szczurki to podstawowe jednostki tylko i 3 trebusze. I co robią elfy w tej sytuacji
    Oczywiście stoją i pozwalają się wyrzynać tym trebuszom. Prowadzący się ruszył po 2-3 salwach bo trochę głupio tak lać te elfy. Za to za minutę komentatorzy chwalą si za to że próbuje używać strzelców.

    Znaczy gdzieś w między czasie przyzwał szczurki w środku elfiej armii, która rzuciła wszystka na te szczurki i zbiła się w taką fajną gęstą masę.

    Czyli zapowiada się że nawet miedziak nie poszedł na douczanie sztucznej inteligencji.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #2579
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ja tam mam nadzieję, że przeniosą tę mapę sensownie, a nie zrobią po prostu sklejkę to raz. Dwa, że przeniosą Skryre i Moulder do OW. Trzy, że dodadzą więcej terenu, wsadzą TK dodatkowo, a także że wytną w Karak Ungor trochę terenu dla Neferaty.
    Cztery, co już raczej na daleką przyszłość, że dodadzą ręczne bitwy morskie i malarz armii.
    Pięć, jak już W3 wyjdzie, że będzie można przemykać od zachodu do Nipponu i Cathayu jak w Civilization V, o ile te rasy dojdą.
    O czwórce i piątce możesz zapomnieć. Raz że CA nie ma licencji na Man'O'War i nie zapowiada się by ją dostała. Dwa, wątpię by dali w 3 tereny leżące aż tak daleko na wschód.

  11. #2580
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    A tu bitwa Mrocznych Elfów. A przy okazji 3:28 - Mroczna Magia.

    EDIT: Zianie ogniem ograniczyli na ilość... moim zdaniem nie tak winno być ograniczone. Ilościowo nie powinno mieć limitu, tylko w kwestii oczekiwania na kolejny pocisk... Poza tym zastanawia mnie ten fioletowy pasek obok szans na zwycięstwo.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 258 z 368 PierwszyPierwszy ... 158208248256257258259260268308358 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •