Strona 270 z 368 PierwszyPierwszy ... 170220260268269270271272280320 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 691 do 2 700 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2691
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Arroyo Warhammer 2 to nie DLC . To pełnoprawna gra działająca bez Młota 1, z własną kampanią, rasami, listą osiągnięć i zapewne FLC i DLC do nich.

  2. #2692
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dla mnie jest to zwykłe DLC, więc nie zmieniam. Wspominałem już o tym wielokrotnie Zresztą temat obowiązuje wobec całej trylogii, a rozdzielenie na DLC i FLC na W1 i W2 spowodowałoby to, że nie byłoby miejsca na większe rozpisanie tego.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2693
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Ale techniczne to nie jest DLC i kwestia osobistych odczuć nie ma tu nic do rzeczy. Możesz uważać nawet że jest to FLC . DLC to dodatek do gry i nie pograsz sobie w DLC bez podstawki. A do grania w W2 nie potrzebujesz W1. Możesz olać W1 i w przyszłości W3 i zatrzymać się tylko na części nr 2. No więc o jakim DLC mówimy? A to że CA podzieliła sobie świat Warhammera na 3 części i daje tylko po kilka ras w jednej to już osobna sprawa.

    Chodzi mi o to, że wprowadzasz tym wpisem ludzi w błąd. Trafi tu jakiś świeżak i będzie zadawał pytani czy potrzebuje W1 żeby zagrać w W2. No nie potrzebuje, więc to nie jest DLC tylko pełnoprawny dodatek. I tak moim zdaniem powinno być to opisane.

  4. #2694
    Sara Temer
    Gość
    Technicznie rzecz biorąc Warhammer II jest samodzielnym rozszerzeniem, tak samo jak Fall of the Samurai w przypadku Shoguna 2, tak więc jest dodatkiem, a nie pełnoprawną odsłoną (choć sprzedawany w cenie pełnoprawnej części, ale to inna sprawa).

  5. #2695
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez nazgool Zobacz posta
    Ale techniczne to nie jest DLC i kwestia osobistych odczuć nie ma tu nic do rzeczy. Możesz uważać nawet że jest to FLC . DLC to dodatek do gry i nie pograsz sobie w DLC bez podstawki. A do grania w W2 nie potrzebujesz W1. Możesz olać W1 i w przyszłości W3 i zatrzymać się tylko na części nr 2. No więc o jakim DLC mówimy? A to że CA podzieliła sobie świat Warhammera na 3 części i daje tylko po kilka ras w jednej to już osobna sprawa.

    Chodzi mi o to, że wprowadzasz tym wpisem ludzi w błąd. Trafi tu jakiś świeżak i będzie zadawał pytani czy potrzebuje W1 żeby zagrać w W2. No nie potrzebuje, więc to nie jest DLC tylko pełnoprawny dodatek. I tak moim zdaniem powinno być to opisane.
    Mogę jedynie dopisać, że Warhammer II to osobna gra, ale DLC, jakie będą pojawiać się w ramach Warha 2 będą nadal w DLC.
    A jeśli już chodzi o dyskusję - jestem zdania, że Warhammer II jest tylko samodzielnym dodatkiem, nie pełnoprawną częścią. Podstawą jest Warhammer 1, który zawiera najważniejsze nacje, a te z dwójki z kolei są dużym add-onem, ale jednak traktowanym przeze mnie jako DLC za cenę zwykłej gry. To, co kto kupi, to już nie jest ode mnie zależne.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  7. #2696
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Wiadomo już jak będzie wyglądać zajmowanie i rozwijanie osad Leśnymi elfami na połączonej mapie? Oprócz Athel Loren i tej prowincji w Southlands nie ma innych miejsc, w których będzie można zbudować coś innego niż posterunek.

  8. #2697
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jeszcze nie wiadomo co z leśnymi.

    Wygląda na to że wszyscy startowi LL będą zaczynać w 3 regionowej prowincji, tak jak to miało miejsce w młocie1 (imperium miało czwarty region, ale nie mieli kopalni złota/diamentów). Czyli na ciekawsze miejscówki trzeba będzie poczekać do pierwszego dlc/flc.

    - - - - - - - - -

    Po dokładniejszym policzeniu wychodzi na to że Ungrim zostaje w Karak a Karak.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #2698
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Mogę jedynie dopisać, że Warhammer II to osobna gra, ale DLC, jakie będą pojawiać się w ramach Warha 2 będą nadal w DLC.
    A jeśli już chodzi o dyskusję - jestem zdania, że Warhammer II jest tylko samodzielnym dodatkiem, nie pełnoprawną częścią. Podstawą jest Warhammer 1, który zawiera najważniejsze nacje, a te z dwójki z kolei są dużym add-onem, ale jednak traktowanym przeze mnie jako DLC za cenę zwykłej gry. To, co kto kupi, to już nie jest ode mnie zależne.
    Jak dla mnnie bomba . Dzięki.
    A samodzielny dodatek to nie DLC .


    @Ituriel32 Teraz tak, ale mają wprowadzać osobne prowincje dla starych LL'ów więc i Ungrim trafi w końcu tam gdzie trzeba. Było o tym we wczorajszej notce.

  10. Użytkownicy którzy uznali post nazgool za przydatny:


  11. #2699
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez nazgool Zobacz posta
    Jak dla mnnie bomba . Dzięki.
    A samodzielny dodatek to nie DLC .


    @Ituriel32 Teraz tak, ale mają wprowadzać osobne prowincje dla starych LL'ów więc i Ungrim trafi w końcu tam gdzie trzeba. Było o tym we wczorajszej notce.
    Oby tylko Imperium aktualnemu nie pozmieniali, bo nie wyobrażam sobie Volkmara i Gelta w innym miejscu niż Altdorf. Natomiast ucieszyłbym się, gdyby zadbali też o miejsce dla Grombrindala i co najważniejsze - podział Zwierzoludzi na zbrojne stada, bo aktualnie to i tak jest jedna i ta sama frakcja bez znaczenia, kim zaczniemy, a to mi przeszkadza. Ponadto nadal liczę na to, że będą do ras z jedynki dochodzić jednostki z bitewniaka i to bez znaczenia, czy to rzekoma zmiana kolorków, czy nie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #2700
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Po dokładnym policzeniu lordów i lokacji, to nie ma miejsca na przeniesienie LL z jedynki. 35 LL i 25 pozycji. Imperium 3, Krasnoludy 3, zieloni 2, chaos 3. wampiry 2, wampiry 3. Czyli 16 - 6 oczek i wychodzi że ani jeden nie zostanie przeniesiony. Aby wydzielić miejsca dla nich trzeba by połączyć innych np. Bliźniaków lub czarodziejkę z Leosiem.
    Ale wolałbym się mylić.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 270 z 368 PierwszyPierwszy ... 170220260268269270271272280320 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •