Strona 312 z 368 PierwszyPierwszy ... 212262302310311312313314322362 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 111 do 3 120 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3111
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Ale pomyśl chwilę. Patch który przerabia Bretonnie jest do dwójki, Bretonnia w jedynce tych zmian nie otrzymuje. To całkowicie zabija sens łączenia poszczególnych części tej gry. W przypadku ludzi którzy nie mają 2 a mają 1 i będą mieć 3, na połączonej mapie, przerobiona Bretonnia z dwójki będzie działać czy nie ?

    Połączona Kampania miała być czymś innym. Nagle "rework" rasy z pierwszej części stał się ekskluzywny tylko dla posiadaczy obu części. To nie miało tak wyglądać. Jak nie miałem danej części gry, na połączonej Kampanii nie mogłem nimi grać, tak zapowiadano połączoną kampanie, czyli Mega kampanię. A ME nawet nie działa z częścią pierwszą bez posiadania dwójki.

  2. #3112
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Nie pamiętam, czy w podstawowej wersji gry taki komunikat się wyświetlał, ale tu wyraźnie widać, że mowa o amazonkach

    https://i.gyazo.com/cb8e1344b64f4072...6ffb69a18a.png

  3. #3113
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maniek116 Zobacz posta
    Nie pamiętam, czy w podstawowej wersji gry taki komunikat się wyświetlał, ale tu wyraźnie widać, że mowa o amazonkach

    https://i.gyazo.com/cb8e1344b64f4072...6ffb69a18a.png
    Spodziewałbym się prędzej Araby jako armii niż amazonek, ale kto wie z CA.

  4. #3114
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jak dla mnie to nie będzie ani Arabii, ani Amazonek - prędzej Tilea/Estalia. Choć póki co Lord Packi.
    Wracając do tego, czemu nie będzie Arabów i Amazonek - naprzeciw pierwszej frakcji stoi to, że mamy już zapełnione imperialnym Sudenburgiem (zgodne z lore), Rycerzami Origo (tylko czemu nie ma tam faktycznie Rycerzy Origo, a jest marna kopia Bretonnii?) i armią Thegana. Amazonki może by i miały miejsce na frakcję, ale tu problemem jest to, że mają tylko jeden/dwa modele jednostek (bodajże przywódcę i amazonki z White Dwarfa do 6 edycji).
    Co do Lord Packa to obstawiam teraz darmowo Tehenhauina/Kroaka i Thanquola/Throta. Skoro dali kogoś na północy tj. Tretcha, to pewnie teraz dorzucą w ramach balansu na Mortal Empires kogoś do Starego Świata. Poza tym frakcja Kroaka i Tehenhauina bodajże nie ma grywalnego przywódcy jeszcze. Biorąc jednak pod uwagę to, że Wyrocznia Skinków ma być Lordem u Jaszczurek, to prędzej Tehenhauin będzie DLC, a Kroak FLC.

    EDIT: Choć mogliby ruszyć w końcu te leniwe zady i zabrać się za dalsze łatanie jedynki. Już kij tam ze zmianami pod Bretkę (one słusznie obowiązują w ME), ale zostawiać w takim stanie Imperium, Orków, Wojaków Chaosu i Zwierzoludzi to się w pale nie mieści...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #3115
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Bardzo ciekawy event. Może to być jakaś poszlaka albo ślepa uliczka. Przypominam, że Zwierzoludzie też mieli event z Dżaberslythem, a do rostera go nie dostali.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  6. #3116
    Chłop Awatar Maurox
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Szczerze mówiąc - nie sądzę, żebyśmy doczekali się tak egzotycznych frakcji jak amazonki. Moim typem na ostatnią rasę do dwójki są Dogs of War. W trójce dostaniemy na starcie podzielony Chaos i może Krasnoludów Chaosu. W DLC mam nadzieję na Kislev. Mam nadzieję, że trójka wprowadzi też ogólny balans dla ras Starego Świata i podciągnie je do poziomu dwójki. Na Tileę czy Estalię raczej nie liczę.
    Ostatnio edytowane przez Maurox ; 25-01-2018 o 10:58
    Mój kanał na YT poświęcony w większości TOTAL WAR: Warhammer I i II. Zapraszam!

  7. #3117
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maurox Zobacz posta
    Mam nadzieję, że trójka wprowadzi też ogólny balans dla ras Starego Świata i podciągnie je do poziomu dwójki.
    Trójka powinna podciągnąć stare rasy do poziomu ras trójki, zakładając że postęp będzie jeszcze większy niż w przypadku ras z dwójki.

  8. #3118
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maurox Zobacz posta
    Szczerze mówiąc - nie sądzę, żebyśmy doczekali się tak egzotycznych frakcji jak amazonki. Moim typem na ostatnią rasę do dwójki są Dogs of War. W trójce dostaniemy na starcie podzielony Chaos i może Krasnoludów Chaosu. W DLC mam nadzieję na Kislev. Mam nadzieję, że trójka wprowadzi też ogólny balans dla ras Starego Świata i podciągnie je do poziomu dwójki. Na Tileę czy Estalię raczej nie liczę.
    Dogs of War to przecież Tilea + Estalia... Wystarczy dobrze przeczytać Army Booka tej rasy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #3119
    Chłop Awatar Maurox
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Dogs of War to przecież Tilea + Estalia... Wystarczy dobrze przeczytać Army Booka tej rasy.
    Tak, ale nie tylko, jest tam jeszcze wiele innych smaczków. To według mnie nie jest armia, która pasowałaby do zamieszkania tych terenów, ewentualnie część tych oddziałów dadzą na poczet Tilei i Estalii (+ coś z Imperium) bez możliwości grania nimi kampanii, a z Dogsów zrobią jakąś hordę.

    Cytat Zamieszczone przez Krzyhar21 Zobacz posta
    Trójka powinna podciągnąć stare rasy do poziomu ras trójki, zakładając że postęp będzie jeszcze większy niż w przypadku ras z dwójki.
    Mam cichą nadzieję, że już wiedzą, w jaką stronę chcą iść i różnice pomiędzy II i III będą jednak troche miejsze
    Mój kanał na YT poświęcony w większości TOTAL WAR: Warhammer I i II. Zapraszam!

  10. #3120
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zaktualizowano listę FLC:


    Maurox, jakoś mnie to nie przekonuje - zacznijmy od tego, że jednak jest tam cała historia Tilei, więc mogą raczej zrobić tak, że to byłaby armia milicji Imperium + armia najemników.
    Co do ras z jedynki to mogli dodać braki, skoro dali np. smoki, to u Krasiów mogli dać Zabójców Smoków. Skoro dali Wir to czemu nie dali "Bestii z Wiru" dla Wojaków Chaosu? Skoro dali Norsce kaplice wojny Chaosu to czemu nie dali ich Wojownikom Chaosu? Podobnie zresztą jak Białe Wilki u Imperium czy Rycerzy Panter. Wycinając tyle, a nawet więcej jednostek, pokazali, że nie zależy im na części graczy - a tego nie będę popierał.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 312 z 368 PierwszyPierwszy ... 212262302310311312313314322362 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •