Strona 335 z 368 PierwszyPierwszy ... 235285325333334335336337345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 341 do 3 350 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3341
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W sumie jak to czytam jeszcze raz to wychodzi mi na to że czeka nas dodanie nowych budynków (i być może nowego skila dla bohaterów) dla każdej rasy.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #3342
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Ciekawy materiał z nowymi jednostkami i porównaniem ich:

    https://www.youtube.com/watch?v=JfX-bQX-9L0

  3. Użytkownicy którzy uznali post SaperHeart za przydatny:


  4. #3343
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Lordem darmowym będzie Tiktaqto czyli skink na latajce. Osobiście jestem troszkę zawiedziony bo chciałem białego jaszczura i miasto Itza. (tiktaqto zaczyna nad łowcą głów, dowodzi pomarańczowym klanem w kampanii wiru.


    Wybór tego LL nie podoba mi się też z innego powodu. Aby się dobrze bawić armią latającą jesteśmy zmuszeni kupić dlc (gdzie jest latajka walcząca w zwarciu).
    - - - - - - -


    No i w tym momencie jestem całkowicie załamany. To miejsce startu nie podoba mi się wcale. Bo zabiera potencjalne miejsce Arabii i Bretończykom. Dodatkowo jakoś nie ma za dużo wspólnego z lore (ja wiem że mapa jest bardzo wykrzywiona i jaszczurki jak najbardziej są poniżej ale to są tereny arabii/królów grobowców...).

    Chyba najbardziej smuci mnie że miasto Itza dalej pozostaje puste.

    - - - - - - - - - - - -

    Ca ponoć zmieniło trochę wygląd mapy w regionie startowym Tik taka, i podobno ma nie być aż tak tragicznie jak wygląda to na tym obrazku.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 10-04-2019 o 21:47

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #3344
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Dla mnie spoko, że dali skinka na LL, chociaż wolałbym Tetto'eko, no ale Tiktaq'to też może być. Co do miejsca startowego, to w Kampanii Wiru ujdzie, bo tam mogą nagiąć lore do swoich potrzeb, gorzej że w ME też będzie siedział w Southlands zapewne. Szkoda, też że nie dostaniemy troglodona i skinka-wyroczni, trochę liczyłem, że będą przy okazji tego DLC, a tu lipa i raczej w przyszłości słabe perspektywy na nich są.

  6. #3345
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    A Ja osobiście uważam, że będzie to bardzo dobra opcja na Multi. Tani, latający Lord. Przede wszystkim bezpieczna opcja Mi nadal brakuje żeby w końcu dodali tego biednego Borisa i Red Diuka...poza tym ma kość może dostęp do Patch Note ?

  7. #3346
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Pacz nota jeszcze nie ma, a szkoda bo będzie sporo zmian związanych z podziemnym imperium szczurów.

    Tutaj trochę mi szkoda ca. Bo jak na nich (znaczy na leni) to zrobili naprawdę sporo roboty (jak na nich). Ale całkowicie zawiedli podczas dawkowania informacji.


    Nowa poprawiona mapa startu.


    Jakoś wielka pustynia Arabii się stale kurczy.

    Co ważne imperium chyba też się zmieniło.



    Nowy las/góry na środku bretonii, dawne ziemie Paravonu.

    Nowy region z lewej strony mapy w lustrii.
    .

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #3347
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    A moim zdaniem TikTak to będzie kiepska opcja na multi. To będzie coś takiego jak Alith Anar dla HE, albo Lokhir dla DE - całkiem spoko lord ale za słaby na tle innych LL żeby był sens go brać.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  9. #3348
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    A moim zdaniem TikTak to będzie kiepska opcja na multi. To będzie coś takiego jak Alith Anar dla HE, albo Lokhir dla DE - całkiem spoko lord ale za słaby na tle innych LL żeby był sens go brać.
    IMO nie masz racji, ponieważ AA jest tylko na piechotę co sprawia, że jest zbyt łatwym celem dla innych, a Lokhir ustępuje miejsca Malekithowi. TikTak będzie najtańszym LL u Lizaków, w dodatku z opcją latającego wierzchowca co sprawia, że będzie bezpieczny. Poza tym wyobraź sobie go w obstawie Braci Kaczyńskich.

  10. #3349
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    IMO nie masz racji, ponieważ AA jest tylko na piechotę co sprawia, że jest zbyt łatwym celem dla innych, a Lokhir ustępuje miejsca Malekithowi. TikTak będzie najtańszym LL u Lizaków, w dodatku z opcją latającego wierzchowca co sprawia, że będzie bezpieczny. Poza tym wyobraź sobie go w obstawie Braci Kaczyńskich.
    Ale po co Ci taki bezużyteczny lord? Możesz wiąć Kroq'Gara który jak by nie patrzeć jest dosyć bezpieczny i do tego sieje niezłe spustoszenie. Tak samo Mazdamundi z siateczką. TikTak może być lepszy tylko pod tym względem że trochę lepiej będzie unikał pociski od artylerii, ale i tak będzie miał sporo mniej hp, co oznacza że mniej pocisków artyleria musi trafić by go zabić niż takiego Kroq'Gara czy Mazdamundiego. Poza tym będzie raczej mało użytecznym lordem na polu bitwy, porównując do innych jaszczurek. Wystawienie w powietrzu też ma swoje minusy. Jak oponent weźmie sobie grając np. Bretonnią armię pełną pegazów to zmiecie te jaszczurki w kilka chwil. A np. Imperium aż się rwie do ostrzeliwania celów latających armatami, arkami czy chociażby srebrnymi kulami, których damage tak ładnie wchodzi przy załączonej siateczce.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  11. #3350
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 335 z 368 PierwszyPierwszy ... 235285325333334335336337345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •