Strona 356 z 368 PierwszyPierwszy ... 256306346354355356357358366 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 551 do 3 560 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3551
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    A moim zdaniem cały chaos będzie zrobiony pod 3. Chaos, Norska i Zwierzoludzie zobaczą aktualizację od razu przy wyjściu 3. Tak to bym liczył, że Leśne, Zielonoskórzy i Krasnoludy będą następnym DLC. Nie sądzę żeby Wampiry dostały cokolwiek. Jedyne na co liczę to, że Krella dadzą jako bohatera do Kemmlera, tak jak to zrobili z Gotrekiem i Feliksem. Ogólnie by dali więcej LH, ponieważ uważam, że jest to dobry pomysł.

  2. #3552
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jak wam się gra na nowym paczu.

    Mi trochę ciężko. Najbardziej boli mnie zmniejszenie widoczności miast, właściwie podświetlają one teren tylko w zasięgu wsparcia (poziom bardzo trudny). I teraz bardzo często tracę miasto z powodu armii które pojawiają się znikąd.

    Poza tym chyba mocno bufneli orków i Imperium, ale osłabili bretonię. Niestety wysokie elfy dalej są przemocarne.

    No i wychodzi na to że tury w ME znowu spowolniły.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #3553
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ostatni patch to jaja jak berety. Poziom oszustw AI wystrzelił w kosmos na wyższych poziomach trudności. Najbardziej boli brak widoczności i pasywne zgarnianie doświadczenia,przez co AI ma złote belki na wszystkim co powoduje że najgorsze jednostki stają się potencjalnie groźne,jak do tego zwiększymy sobie poziom trudności bitew to AI ma takie czity że miecznicy Imperium nieomal pokonują gwardię elektorską...No bo po co poprawić zachowania bitewne AI,wincyj czitów im dać,będzie fajno! Nie wspominając o idiotycznie zabawnym a przy tym absurdalnym bugu polegającym na tym że jak otworzymy bramę to...AI stoi przed nią i nie może przejść dając się masakrować naszym jednostkom strzelającym! Podoba mi się ta gra ale poziom AI w oblężeniach śmiało może startować do konkursu o miano najgorszego w historii całej serii TW. To że łucznicy i artyleria wroga uwielbiają marnować amunicję na bohaterów w których nie trafiają a AI daje nam się masakrować magią i naszymi własnymi miotaczami w oblężeniach też jest błyskotliwe jak cholera. Więcej cheatów na pewno im pomoże. Na pewno...Prawda?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  5. #3554
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    @UP
    AI w total warach zawsze było i prawdopodobnie zawsze będzie głupie. W warhammerze jest to bardziej odczuwalne bo gra jest bardziej rozbudowana, frakcje i jednostki są bardziej zróżnicowane. AI nie jest w stanie ogarnąć wszystkich możliwości jakie daje jej gra. Jak chcesz trudnej kampanii z myślącym przeciwnikiem to graj multiplayer.

  6. #3555
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Co nie usprawiedliwia głupich zachowań wcześniej opisanych, tym bardziej że mieli mnóstwo czasu na jego poprawienie.

    Można się dowiedzieć jakie są wasze spekulacje co do zawartość DLC do reworków orków w przyszłym roku?
    Ostatnio edytowane przez Magnus Pobożny ; 29-09-2019 o 18:43

  7. Użytkownicy którzy uznali post Magnus Pobożny za przydatny:


  8. #3556
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Nowym flc będzie LL

    I będzie on w grudniu.





    .
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 07-10-2019 o 17:17

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #3557
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam mam pytanie co to modingu, można już tworzyć wlasne modele i tekstury? Niedawno sprawdziłem mod dodający kislev, zauważyłem ze husaria ma pióropusze na plecach no i.... kawaleria na niedźwiedziach trochę lepiej wygląda

  10. #3558
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Grudniowy dlc nie będzie łączonym dlc.




    Jak dla mnie to słabo, a nawet bardzo słabo. Ponieważ liczyłem na grywalne krasnoludy w kampanii wiru.

    .
    Czyżby łowca i bestia nie sprzedawali się tak dobrze jak wszyscy zakładali? Ma ktoś jakieś dane odnoście sprzedaży tego dlc?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #3559
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Może będą grywalne krasnoludy w Kampanii Wiru, ale ich nowi LL nie będą dodani w Mortal Empires... chyba tak też można to tłumaczyć.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  12. #3560
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Jeżeli to nie jest cross game dlc to na 100% nie będą to krasnoludy bo są z WH1...Dla mnie to w sumie i dobrze bo krasnale nie są w czołówce moich ulubionych ras więc nie przeszkadza mi to że się pomyliłem w typowaniu :p. A skoro nie krasnale to obstawiam że będzie to coś dla Mrocznych Elfów i kogoś jeszcze. Myślę że HE będą w przyszłym roku razem z zielonymi więc to nam pozostawia szczury.

    Czyżby łowca i bestia nie sprzedawali się tak dobrze jak wszyscy zakładali? Ma ktoś jakieś dane odnoście sprzedaży tego dlc?
    To DLC ma aż tysiąc opinii na steam(jak na dlc bardzo dużo) więc na pewno sprzedało się świetnie. Po prostu CA musiało wykombinować coś innego...
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 356 z 368 PierwszyPierwszy ... 256306346354355356357358366 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •