Strona 51 z 368 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #501
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Prawdę mówiąc teraz wolę sobie tego nie wyobrażać.
    1. Bo jak rostery będą tak nie pełne jak ten u zwierzaków, że od razu nachodzi myśl czy tego nie uzupełnią lord pakiem?
    2. Mini kampania trochę większa od samouczka innych części, to wolałbym by było to rozbite na raso paka i mini kampanie (ceny tak po połowie). Tak bym mógł kupic to co mi pasuje, bez żalu, czy uczucia wydymania.

    O ile to że nie kupię zwierzaków nie boli mnie tak bardzo, ale jak podobnie byłoby z leśnymi elfami czy szczurkami (to są moje ulubione rasy i je raczej i tak bym kupił)...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #502
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Chciałbym zauważyć, że między nowymi rasami-w DLC, są przerwy, nie zdziwiłbym się, gdyby to były miejsca na Lord Packi z brakującymi jednostkami, Lordami itd. do właśnie wydanej nowej nacji. No przynajmniej chciałbym żeby tak było. Jak wy sądzicie?

  3. #503
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    DLC do DLC, w cenzuralnych słowach może być ciężko wyrazić co sądzę o takim pomyśle, więc nawet nie będę próbował.

    Ja przebiłem się przez 10 stron Q/A do tego dlc. Co cieszy większość komentarzy jest nie przychylna, głownie dotyczą:
    - Braku 3 unikatowych jednostek rasy.
    a) Część wyrażała jednak zrozumienie dla trudności i nadzieje że po premierze mrocznych elfów uzupełnią ten roster o harpie.
    b) Dużą krytykę i obawy że skoro w jednej z najmniejszych armii (ras) w świecie młotka wycieli unikalne jednostki, to jak będą wyglądać następne dlc.
    - Mini kampanii:
    a) że sam pomysł tylko 1 rasy do gry jest głupi, bo mini kampanie głównie ludzie grali na multi: w trybie łeb w łeb lub po naszemu przeciw sobie.
    b) Borysie i Middenland - co by go dodać dodać do tej mini kampanii, a najlepiej też do głównej + 2 dodatkowe (chociaż reskiny) jednostki dla Middenlandu.
    - Ceny.

    Nadzieje że jakoś ruszy to CA mam nikłe, ale zawsze może się powtórzyć sytuacja (choć to mało prawdopodobne) z sprzeciwem o płatny chaos.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #504
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Co do jednostek to mam nadzieję, że po premierze Mrocznych Elfów dadzą Harpie do Zwierzoludzi też, na Gorgony i Dżaberslytów nawet nie ma co liczyć idąc tym tropem.
    A co do minikampanii to lepiej byłoby dać do niej Borysa z Middenlandem jako grywalnych z specjalnie misjami na ekwipunek.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #505
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Na ultima.pl jest trochę taniej - 63 zł. Zdecydowałem się właśnie na zakup. Podzielę się wrażeniami w okolicach premiery czy warto było wydać na to kasę.

  6. #506
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Ja bym się jednak nie obraził -DLC do DLC; w końcu jeśli mają dawać LL to do istniejących ras, a nie tych co jeszcze nie wydali, więc i tak będzie DLC do DLC. Poza tym niech w końcu uzupełnią wszystkie frakcje- chociaż pojedynczymi, jednostkami. Zastanawia mnie co innego, czemu tak mało ludzkich frakcji w starym świecie-jeśli potwierdzą się info. z przecieku; będziemy mieli dwie frakcje chaosu, dwie truposzy i zakładając,że Bretonia wyjdzie; tylko dwie ludzkie.

  7. #507
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Zamiast płacić za DLC do DLC wolałbym, żeby uzupełnili roostery przy okazji większych rozszerzeń, bo w sumie i tak każdemu powinni coś dorzucić w przypadku dużego dodatku.
    W tych przeciekach było coś o Tomb Kingach może, bo coś mi świta, ale w tym wieku to już pamięć nie ta?

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  8. #508
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez royal1410 Zobacz posta
    będziemy mieli dwie frakcje chaosu, dwie truposzy i zakładając,że Bretonia wyjdzie
    Przecież na 100% Bretonnia wyjdzie. Po co mieliby dać ich już w premierę gry do bitew i trybu multi?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #509
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    A tak w ogóle, zastanawia mnie jak wyglądać będzie granie głównej kampanii Leśnymi Elfami (zakładając, że wyjdą). Z tego co się orientuję to nie opuszczają one swojego lasu, a do tego za bardzo w głąb też chyba nie mogą się pchać. W Athel Loren nie da rady upchnąć więcej niż jednej prowincji, więc widzę ich raczej tylko w jakiejś mini kampanii i multi.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  10. #510
    Asuryan
    Gość
    Athel Loren to największe skupisko leśnych elfów, ale przecież nie jedyne. W Bretonni chyba jeszcze siedzą w jakimś lesie i w kilku na terenie Imperium.

Strona 51 z 368 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •