Strona 99 z 368 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #981
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    http://store.steampowered.com/app/506190/ - a tu Grombrindal,wychodzi na to że będzie do dostania za darmo w każdym sklepie GW a w przyszłości zostanie prawdopodobnie odblokowany na steam jako FLC

    PS: Tak,będzie też na singlu

    Spryciarze.
    GW chce zachęcić ludzi do odwiedzenia swych sklepów, bo taka jest istota darmowego kodu, który można otrzymać w sklepach.

    Szkoda tylko, że Polska jest trochę dyskryminowana, wszakże ogranicza się to tylko do Warszafki.

    Jako wieloletni klient GW czuję się zawiedziony

  2. #982
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 17 podziękowań w 8 postach
    W Krakowie mam 4 punkty w których można dostać kod według strony https://www.games-workshop.com/en-GB...uestid=5854028
    Do tego w okolicy 50 mil takich sklepów jest 10 według strony (nie licząc Krakowa).
    W praktyce zobaczymy, ale nie jest tak źle jak to przedstawiasz.

  3. #983
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kijkowaty Zobacz posta
    W Krakowie mam 4 punkty w których można dostać kod według strony https://www.games-workshop.com/en-GB...uestid=5854028
    Do tego w okolicy 50 mil takich sklepów jest 10 według strony (nie licząc Krakowa).
    W praktyce zobaczymy, ale nie jest tak źle jak to przedstawiasz.
    Ponieważ dziś nie mam ochoty, ani czasu bawić się w edukowanie ludzi, pozostawiam z pracą domową wymagającą nieco pomyślunku:

    Znajdź błąd w swoim toku rozumowania albo wykaż go w moim.
    Protip: nazwy różnicuje się nie bez powodów.

    Czas start!

  4. #984
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Z tego, co się dowiedziałem od jednego z moich kontaktów, we wszystkich współpracujących z GW sklepach ma być gazeta z tym kluczem na Grombrindala. Potwierdzone info.

    Przy okazji kolejne 2 zawartości są nieznane - https://steamdb.info/search/?a=app&q...r%3A+WARHAMMER

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #985
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 17 podziękowań w 8 postach
    @Arnold
    Trochę milej chłopie.
    Sklepy partnerskie mają mieć dostęp do kodów.
    Koniec edukacji

    Do tego idę o zakład, że bez większych problemów klucz znajdziemy w internecie, możliwe nawet, że będzie jeden uniwersalny.

  6. #986
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kijkowaty Zobacz posta
    @Arnold
    Trochę milej chłopie.
    Sklepy partnerskie mają mieć dostęp do kodów.
    Koniec edukacji

    Do tego idę o zakład, że bez większych problemów klucz znajdziemy w internecie, możliwe nawet, że będzie jeden uniwersalny.

    Przecież sobie żartuję.
    A póki nie ma oficjalnego info, iż independent retailers mają móc rozdawać klucze, to cóż, taka odpowiedź to tylko czysta spekulacja.
    No chyba, że masz wiarygodne źródło?


    A poza tym.
    Trochę nietypowe jest to rozwiązanie, które sprawiło, iż doszło do w zasadzie rozmnożenia nacji. W SP nie ma to znaczenia, ale w MP wygląda to dość zabawnie.

  7. #987
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    Przecież sobie żartuję.
    A póki nie ma oficjalnego info, iż independent retailers mają móc rozdawać klucze, to cóż, taka odpowiedź to tylko czysta spekulacja.
    No chyba, że masz wiarygodne źródło?
    Dziwne, jakiś czas temu dowiedziałem się, że independent retailers też będą rozdawać klucze. Na potwierdzenie tego dzwoniłem do jednego z takowych i dowiedziałem się, że będą.
    Zresztą jak dla mnie to byłby strzał w stopę (albo w kolano) dla Games Workshop, by ograniczać tylko i wyłącznie do swoich placówek jak chodzi o ten klucz z Grombrindalem.

    A poza tym.
    Trochę nietypowe jest to rozwiązanie, które sprawiło, iż doszło do w zasadzie rozmnożenia nacji. W SP nie ma to znaczenia, ale w MP wygląda to dość zabawnie.

    Na to jest jedno rozwiązanie. Podpiąć Krwawą Rękę i Klan Skarsnika do limitu frakcji Zielonoskórych - tak więc jeśli wykorzystasz np. klan Skarsnika to masz blok i na niego i na klan Wurrzaga i na Zielonoskórych aż do resetu frakcji. Jedynie u Klanu Belegara widzę jedyny sens działania jako independent faction.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #988
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    W opisie na steamie masz to rozróżnienie na sklepy. Typowy absurd w stylu GW. Choć jak się głęboko zastanawisz, to wcale nie jest absurdalne.

    Stąd zakładam, że chyba wiedzą co czynią, a nie robią wrzutke sprzeczna że sobą.

  9. #989
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Podobno to dlc ma być dla wszystkich za free kiedyś tam w 2017.
    http://store.steampowered.com/app/506190/

  10. #990
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kijkowaty Zobacz posta
    W Krakowie mam 4 punkty w których można dostać kod według strony https://www.games-workshop.com/en-GB...uestid=5854028
    Do tego w okolicy 50 mil takich sklepów jest 10 według strony (nie licząc Krakowa).
    W praktyce zobaczymy, ale nie jest tak źle jak to przedstawiasz.
    Uderz na Ruczaj do CUBE'a, ja tam zamówiłem swojego White Dwarfa

    PS.Ten sklep jest na liście z tej strony - a jak nie, to inne z tej czwórki też powinny mieć dostęp do tej gazety z kodem.
    Ostatnio edytowane przez Krwawy_Baron ; 22-10-2016 o 11:50

Strona 99 z 368 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149199 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •