Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 163

Wątek: COW: Beginning of The End Times - Dyskusja i download

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Połowiczny zaciesz z tego powodu mam. Wg mnie winni poszerzyć jeszcze bardziej mapę - pół Ulthuanu to śmiech na sali wg mnie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #12
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Pamiętajmy, że Medievalu istnieje taka brzydka rzecz, jak limit prowincji ograniczony do 200 Przy stworzeniu jeszcze większej mapy w każdym regionie byłaby mniejsza ilość osad.

  3. #13
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Pamiętajmy też o zrobieniu zgodnie z lore - w Ulthuanie jest może 10-20 osad.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #14
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    A ile jest osad w aktualnej wersji moda? Chyba nie wykorzystali tam limitu?

  5. #15
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    http://i.imgur.com/o54rPye.jpg Yeah, mamy zapowiedź grywalnych nacji. O dziwo nie połączyli Imperium w całość, ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Z nowy widzę Ogry, Leśne Elfy, Bretkę, Lizaki. Arabia ma swoje jednostki jednak nie będzie grywalną nacją a szkoda, to samo z Tileą i Estalią.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  6. #16
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    :/ Brak Arabii, Tilei, Estalii, Norski, Zwierzoludzi grywalnych mnie ukuło bardziej, niż śmierć doświadczonego generała w Rome II. Mapy dalej nie powiększyli bardziej na zachód... idę się pochlastać Albo i nie, TW: Warhammer również nadciąga

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #17
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cieszą nowe frakcje grywalne, ale boli mnie brak Arabii, Estalii czy Tieli i Norski. Brak Zwierzoludzi mi nie przeszkadza akurat W sumie nawet nie obraziłby się za połączone Imperium, bo zastanawiam się jak podzielili tam regiony. W każdym razie na otarcie łez "cuś chyba Skavenów" - http://postimg.org/image/emxtjc5dj/
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #18
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Jednak ich jakieś jednostki będą tylko, że jako neutrale Norskę chyba połączyli z chaosem niepodzielnym patrząc na mapę zatem nie jest źle. Nie wiem jednak po co Lizaki. Gdyby je usunięto znalazłoby się miejsce na jedną nację, która miała większy wpływ na przebieg wydarzeń niż jaszczury siedzące u siebie. Ale cieszy także, że wszystko będzie po angielsku, i że będą custom settlements, co będzie naprawdę miłe. Ja jednak dużo marudzić nie będę, bo w końcu zobaczę w akcji moją bitewniakową rasę na polu bitwy

    Plus
    Muzyka także została zmieniona.



    Mod doczekał się swojej strony na MODB. Póki co jest tam kilka zdjęć i trochę informacji. http://www.moddb.com/mods/call-of-wa...pires#imagebox co w tym mnie najbardziej cieszy? Ghule
    Ostatnio edytowane przez Rhaegrim ; 05-02-2016 o 12:13
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  9. #19
    sadam86
    Gość
    Info z wczoraj z TWC, trwają już testy moda i premiera, jak twierdzą twórcy już niedługo, teraz łatają ostatnie błędy

  10. #20
    sadam86
    Gość
    Opad szczęki

    Spoiler: 



Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •