Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jak dodać nowe miejsca na budowę w miastach?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Jak dodać nowe miejsca na budowę w miastach?

    Napisałem już podobny temat ale w nim wyraziłem się nieprecyzyjnie więc pozwoliłem sobie napisać nowy.

    Czy aby wybudować np. baraki i odlewnie dział w prowincjach w których obecnie nie ma takiej możliwości muszę poczekać na rozrost miast w tych prowincjach? Jeżeli tak to jak doprowadzić do tego rozrostu?

  2. #2
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 25 podziękowań w 19 postach
    Dano już nie grałem w Empire ale z tego co pamiętam to stolice regionów się nie rozrastają, nie można zwiększyć ilości slotów na budynki.

  3. #3
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Baraki. odlewnie dział i jeszcze jeden budynek można budować tylko w dużych miastach np. Londyn, Paryż, Madryt. (Plus mury i drogi.)
    W małych miastach można budować tylko zarządce. (Plus mury i drogi.)

    Zaś ze wzrostem mieszkańców pojawiają się nam na mapie regionu miasteczka. W których możemy budować budynek przemysłowy, port, kościół (kapłan),uniwerek (uczony) i zajazd (szpieg).

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #4
    Asuryan
    Gość
    Zarządców mamy dwa rodzaje. Militarne pozwalają także na rekrutację artylerii.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Czy mógłbyś określić zarządców na jakich obu się dzielą? Coś podobnie jak w Colonisation Sid'a Meyera? I mam do Pana, administratora pytanie (przepraszam, że tu): Czemu nie ma gry Colonialism Total War na forum. Pozdrawiam!

  6. Użytkownicy którzy uznali post idol za przydatny:


  7. #6
    Asuryan
    Gość
    Zarządcy, czyli budynki administracyjne w małych miastach (jedyne które można budować oprócz murów). Od 3 poziomu masz wybór czy rozwijać je jako cywilne (rada gubernatora jako 3 poziom, kancelaria gubernatora jako 4), czy jako wojskowe (np obóz wojskowego gubernatora jako 3 poziom, baraki wojskowego gubernatora jako 4).

    Swoją drogą nie jestem administratorem, tylko moderatorem lokalnym zupełnie innego działu forum (Total War: Warhammer) Lecz skoro zadałeś pytanie skierowane chyba do mnie, to Ci odpowiem. O grze Colonialism Total War nie słyszałem, chyba że nie o grę Ci chodzi, a o mod - to sprawdź tutaj (pod Empire Total War) lub tutaj (pod Medieval 2 Total War).
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 24-01-2016 o 05:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •