Strona 3 z 344 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 3431

Wątek: PBF Następczyni Tronu

  1. #21
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Malcolm, Malacath:

    Kobieta pisknęła głośno z bólu, gdy rycerz ułożył ją na plecach i od razu zerwała się, przypadkowo tłukąc swoją głową w jego hełm... Padła znów zamroczona.

    Niech żyje Gwardia!

  2. #22
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Malcolm

    To chyba jednak coś na plecach... Rzekł do towarzysza gdy ten znalazł się obok. Chodź mi pomóż, potrzymaj ją w pozycji siedzącej a ja obejrzę gdzie jest raniona.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  3. #23
    Sara Temer
    Gość
    Erilla

    Dziwne uczucie, znowu się tu znaleźć - pomyślałam jadąc przez las do Larii. Od śmierci przybranego ojca i ukochanego nie odwiedzałam tych okolic. Nie kontaktowałam się też ze Strażnikami. A teraz co, wracam tutaj, tylko dlatego, że jakiś dawno unicestwiony zakon postanowił dać o sobie znać. Co mnie do tego skłoniło?
    Nagle zauważyłam przed sobą Noldorkę. Ta również mnie zauważyła i nim zareagowałam odrzuciła kaptur, odsłaniając długie jasne włosy i uśmiechając się, odezwała się do mnie.

    Witaj odpowiedziałam w noldorskim Również cieszę się, że spotkałam przyjazną twarz na szlaku.

  4. #24
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Kersijana

    Ukłoniła się uprzejmie...
    Spotkać kogoś z zakonu Srebrnej Mgły na trakcie to nie jest rzecz zwyczajna... choć pogłoski krążą, że wielu wojaków ruszyło, więc pogłoską trza dać wiarę...
    Ja od dawna sama w drodze i przyznam szczerze, że w pierwszym odruchu uciekać chciałam, ale w porę dostrzegłam jednak, żeś Pani od Srebrnych Mgieł...

    Wybacz nie przedstawiłam się... Kersijana me miano.... A ten tu to... poklepała rumaka po szyi to Mirillian Lassi ...
    Ogier parsknął jak to czasem konie maja w zwyczaju... Uniósł trochę łeb i popatrzył zaciekawiony na konia łuczniczki...
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  5. #25
    Sara Temer
    Gość
    Erilla


    ​Ze Srebrnej Mgły... zawiesiłam głos na chwilę Nie wiem czy jeszcze mam prawo nazywać się Strażniczką. No, ale w każdym razie, na mnie wołają Erilla. Twoja chęć ucieczki całkiem uzasadniona była, na różne osoby natknąć się można, zaś jak widzę prawie nieuzbrojona jesteś.
    Zauważyłam, że czarny rumak elfki przygląda się mojemu wierzchowcowi. Sama na niego spojrzałam. Kupiłam go ledwie tydzień temu i jeszcze nawet imienia nie zdążyłam mu nadać. Nieczęsto poruszałam się konno, a kolejne wierzchowce nie były dla mnie niczym innym jak środkiem lokomocji. Zaś między Kersijaną, a jej wierzchowcem jakaś więź najwyraźniej była. Mirillian Lassi, Lśniący Liść. Ciekawe.
    Za to masz pięknego rumaka podjęłam dalej swoją wypowiedź Jego imię również interesujące jest, kryje się za nim historia jakaś, czy nadane zostało pod wpływem chwili?

  6. #26
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Kersijana

    Wybacz,,, Nie chciałam urazić... Widząc że jej głos zasępił się odrobinę na wspomnienie o "Srebrnych Mgłach"
    Poparzyła na swoją suknię... Nie umiem walczyć to i zbroi nie noszę... Szukałam tak po prawdzie kogoś z kim mogłabym podróż kontynuować. Sama na szlaku to faktycznie nie jest dobrym pomysłem. Opuszczając... (chwilę zamilkła, nie chcąc zdradzać skąd właściwie wyruszyła. Tajne Miast Nordolczyków musi zostać w tajemnicy i nie dla każdego jest ono oazą spokoju.... Zbyt wielu by chciało ten ostatni bastion spalić i zrównać z ziemią....) Wioskę... kontynuowała... miałam nadzieję że spotkam kogoś przyjaznego na drodze... I proszę... Od wielu dni Ty pierwsza mnie spotkałaś... Czego szukasz w tych stronach? Ja mogę CI zdradzić, że nie mam konkretnego celu, ale i wrócić nie mogę a i nie chcę jeszcze.. Lśniący Liść.... Jak to ująć? Płowiał już i to też dla jego dobra postanowiłam wyruszyć... Rumak Taki jak on potrzebuje wiatru we włosach.... Nordolczycy nie traktują swych wierzchowców jak środek lokomocji.. Raczej jak Braci i Siostry..... To nie tylko koń... Wyciągnęła odważnie rękę ku wierzchowcowi Erilli...

    Techniczny
    Opieka nad zwierzętami.... coby jej nie ugryzł....


    Spokojny i opanowany. Jego nozdrza wchłonęły zapach Elfki....
    Piękne zwierzę, Koniecznie musisz mu wymyślić imię... Jak chcesz to mogę Ci podpowiedzieć, ale myślę, że to właściciel nadając mu imię zdobywa odrobinę jego serca... A jest ono wielkie i oddane, zapewniam Cię...
    Znowu pogłaskała swojego rumaka po szyi, który widać nie interesował się już koniem łuczniczki bo zaczął zwyczajnie skubać pobliska trawę...
    Masz rację... za jego imieniem kryje się pewna historia.... Uratowałam kiedyś pewnego chłopca,,, Mirillian Lassi jest darem od Ojca tego chłopca...Lśniący jak liść co w rosie skąpany jest gdy słońce wschodzi... To była moja pierwsza myśl gdy tylko go ujrzałam. Nie mogłam pohamować się, a on Spojrzał na mnie gdy chyba nawet w myślach je wymówiłam... Poczułam jego ciepło w swym sercu i wiedziałam, że jesteśmy sobie przeznaczeni....

    Wybacz,,,, Elfka trochę się zaczerwieniła... rozpędziłam się... My naprawdę inaczej widzimy przyrodę i inne stworzenia... Możliwe, że w oczach innych ludzi to może być nawet naiwne czy śmieszne...
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  7. #27
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Malacath:

    Ja się może zajmę bandażowaniem i przyglądnięciu się ranie... Trochę się znam na tym - rzucił - ​Może lepiej, żebym ja się nią zajął niż on... Zwłaszcza po tamtym.

  8. #28
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Malcolm

    No dobrze, czyli będziesz w tym lepszy. Ale i tak ostrożności nigdy zadość, co prawda po fakcie... Ściągnął hełm z głowy i położył go obok miecza. Podniósł lekko kobietę i podtrzymał ją w siadzie, żeby towarzysz mógł ją obejrzeć.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  9. #29
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Malacath:

    Gdy rycerz zrobił to co mu kazał, ten przykucnął i przyjrzał się plecom tejże damy...

  10. #30
    Sara Temer
    Gość
    Erilla

    Nie przejmuj się powiedziałam widząc zmieszanie elfki, Człowiek, który był dla mnie jak ojciec starałam się nie pokazać tym razem emocji opowiedział mi dużo o was, Noldorach. O waszych zwyczajach, o tym jak postrzegacie świat. Nie uważam tego za śmieszne, cieszę się, że ktoś potrafi w ten sposób postrzegać świat.
    Jeśli zaś chodzi o imię dla niego
    znowu popatrzyłam na swojego wierzchowca Sądzę, że gdy przyjdzie nam się znaleźć razem na polu bitwy, to i imię dla niego się znajdzie. Co do celu mojej podróży podjęłam słyszałam, że w okolicy Larii widziano rycerzy Gryfa. Przyjechałam tu... właściwie sama nie wiem dlaczego... chyba przez ciekawość... W każdym razie, na razie nie mam sprecyzowanych planów. Jeśli chcesz, możemy podróżować razem, ja zapewnie ci ochronę, zaś w zamian ty może mi opowiesz jeszcze o waszych zwyczajach. Moja edukacja pod tym względem jest niestety... niedokończona.

Strona 3 z 344 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •