Strona 344 z 344 PierwszyPierwszy ... 244294334342343344
Pokaż wyniki od 3 431 do 3 431 z 3431

Wątek: PBF Następczyni Tronu

  1. #3431
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    I ja dziękuję,grało się bardzo fajnie

    Techniczny


    Jeździectwo na 4 za 4
    noldorski styl jazdy za 3

    7 wydane,1 chomikuje

    Lothiriel/mama - Jest do mnie taka podobna,różni nas tylko to że jej dobroć nie zna niemal żadnych granic....No i to że jest noldorką,nieśmiertelną istotą która przeżyje nas wszystkich,to nas najbardziej dzieli i kładzie się cieniem na naszej relacji....

    Siostry
    - Obie kocham tak samo mocno,różnimy się od siebie ale to nie ma znaczenia,łączy nas bowiem szczera i niezwykle silna więź,taka jaka może powstać tylko między rodzeństwem....Bez wahania skoczyły byśmy za sobą w ogień i bezgranicznie się kochamy....

    Rita
    - Urocza,piękna,czasem wredna,troszczy się o bliskich no i o szczerym sercu,prawie jak bym mówiła o sobie....Właśnie dlatego tak dobrze się rozumiemy.....

    Margaret
    - Szalona i porywcza Veccavianka która obdarzyła mnie szczerym uczuciem....Odwzajemnionym ale nie do końca tak jak by tego chciała,także ją kocham jednak jak przyjaciółkę nie zaś kochankę,choć kilka razy zrobiło mi się gorąco od jej śmiałego zachowania to jednak nie jest to czego pragnę dla siebie....

    Lilly
    - Moja kochana przyjaciółka,bardzo podobna do mnie i mamy ze względu na taką samą troskę jaką przejawia wobec innych....Powiedziała bym że jesteśmy jak dwie krople wody jednak jestem nieco wredniejsza od niej hihi

    Ealdred - Na pierwszy rzut oka srogi i chamowaty mężczyzna a tak naprawdę dobry i szlachetny.Obdarzyliśmy się szczerą przyjaźnią....

    Tristan
    - Gdyby ktoś mnie zapytał jaki powinien być prawdziwy i dobry rycerz to wskazała bym mu właśnie jego,nie podoba mi się tylko jego porywczy charakter,i to ze lubi się popisywać jednak poza tym nie widzę w nim innych wad....No może jeszcze to że bywa czasem strasznie nachalny i nie rozumie co do niego mówię....Muszę go lepiej poznać jednak już zaskarbił sobie moją szczerą sympatię....

    Elrohir
    - Przez długi czas go szczerze nie lubiłam....Jednak chyba zbyt surowo go oceniałam jak się okazało po ostatniej bitwie....Może i gardzi ludźmi ale jest przy tym szlachetny i potrafi docenić dobre cechy nawet u nas,zwłaszcza waleczność....Wielkiej przyjaźni między nami nie było i nie będzie ale za to coś na kształt chłodnego,wzajemnego szacunek już tak....
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 01-05-2016 o 19:27
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 344 z 344 PierwszyPierwszy ... 244294334342343344

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •