Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 150

Wątek: [DLC] Slavic Nations Pack - Culture Pack

  1. #31
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    http://steamcharts.com/cmp/9450,325610,231430

    Hmm..o tyle ile Attyla moze jakos powalczyc z COH2, a jak brany jest tylko single player to juz w ogole Attyla zniszczy COH'a bo to w sumie glownie multi, to nie wiem czego tam szuka DOW2 ktory ma ponad 10 krotnie mniej godzin dziennie

    P.S. specjalnie ten soulstorm wzialem bo mial wiecej godzin niz podstawka

  2. #32
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Myślę, że żadni Słowianie już nie dojdą. Teoretycznie mogli by się jeszcze jako Słowianie zakwalifikować Budynowie (nacja prawdopodobnie już nie istniejąca w czasach Attyli i umieszczona w złym miejscu. Mogli to być osiadli Scytowie, proto-Słowiananie albo przodkowie/odnoga ugrofińskich Mordwinów bądź Czuwaszy)- tylko że oni są kopią Hunów tak jak Roksolanie czy Jazygowie, a biorąc pod uwagę że przy "naprawie" Alanów CA z nimi nic nie zrobiła, to i teraz raczej nic się nie zmieni. Jako Słowianie, mogliby w sumie jeszcze dojść Serbowie lub Chorwaci (uważani niekiedy za zeslawizowanych Sarmatów) ale na kartach historii pojawiają się dopiero w VII wieku - a na nacje ze wschodu, które zyskały w tym okresie są lepsi kandydaci.

    PS- Drogi KLAssurbanipal, mógłbyś napisać skąd wziąłeś te screeny? Chętnie zerknąłbym na wodzów i te koncept arty w wyższej rozdzielczości.
    Są na Steamie, link podawałem w newsie (to co wkleiłem to najwyższa jakość):
    http://store.steampowered.com/app/428730/


    Cytat Zamieszczone przez Poczwaros Zobacz posta
    http://steamcharts.com/cmp/9450,325610,231430

    Hmm..o tyle ile Attyla moze jakos powalczyc z COH2, a jak brany jest tylko single player to juz w ogole Attyla zniszczy COH'a bo to w sumie glownie multi, to nie wiem czego tam szuka DOW2 ktory ma ponad 10 krotnie mniej godzin dziennie

    P.S. specjalnie ten soulstorm wzialem bo mial wiecej godzin niz podstawka
    Bardzo dziwne, wiadomo że Warhammer 40K DoW nie ma szans. UWAGA! To nie jest DoW2, ale jedynka. W grę nadal się gra, ale nie przesadzajmy. Była wydana w tym samym roku co Rome 1. Od premiery minęło 12 lat, a od ostatniego wydanego dodatku za miesiąc minie 8 lat. To tak jakby umieścić tam Rome 1 czasy Medieval 2.
    Ostatnio edytowane przez KLAssurbanipal ; 10-02-2016 o 13:11
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #33
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Faktycznie, dalem jedynke, ale dwojka wg wykresow wypada jeszcze gorzej bo dwukrotnie gorzej niz jedynka

  4. #34
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Cytat Zamieszczone przez Poczwaros Zobacz posta
    Faktycznie, dalem jedynke, ale dwojka wg wykresow wypada jeszcze gorzej bo dwukrotnie gorzej niz jedynka

    A ja sądziłem, ze to jedynka bierze tam udział, skoro ją dałeś.


    Cytat Zamieszczone przez bebecho Zobacz posta
    Z tego co czytałem na oficjalnym forum to dlc jest traktowane jak flc, także żadnej 4 nacji słowiańskiej czy jakiejś innej nie dodadzą.
    To jest DLC. Wyraźnie to zaznaczono na oficjalnej stronie i Steamie. Po prostu jeśli TW wygra nową edycję "No Love Makes War" to otrzymamy to DLC za darmo. Jeszcze nigdy TW nie wygrał choć teraz ma szanse. Chłodne przyjęcie wiadomości o DLC - tw.com. fanpage fb, youtube świadczy o tym, że jeśli TW przegra to gromady tam skupione bardziej się uniosą i FLC na pewno jest przygotowane, żeby nieco poskromić towarzystwo.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #35
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Bardzo bym chciał żeby wyszło jakieś ekstra flc: nowe jednostki czy frakcja, ale czytałem na oficjalnym forum, że nic takiego nie będzie. Nie wiem kogo oni tam mają w marketingu, ale z pewnością pracuje dla konkurencji

  6. #36
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Ale pisał to ktoś z teamu oficjalnie czy to spekulacje użytkowników? Nic na razie nie znalazłem, a jest pod frakcjami napisane, że kolejna wkrótce. Może to oznaczać frakcję FLC (przy ostatnich DLC zawsze taka była np. Swebowie, Lachmidzi, Biali Hunowie), albo jeszcze jakiś culture pack w przyszłości np. wreszcie poprawionych Sarmatów.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. #37
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    http://wiki.totalwar.com/w/TWA_Slavic_Nations "5 The Slavic Nations"- Czyli jeszcze jakie, bo ja widzę tylko 3.

  8. #38
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Chodzi o to, że to punkt piąty. 5. Slavic Nations.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  10. #39
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Ale pisał to ktoś z teamu oficjalnie czy to spekulacje użytkowników? Nic na razie nie znalazłem, a jest pod frakcjami napisane, że kolejna wkrótce. Może to oznaczać frakcję FLC (przy ostatnich DLC zawsze taka była np. Swebowie, Lachmidzi, Biali Hunowie), albo jeszcze jakiś culture pack w przyszłości np. wreszcie poprawionych Sarmatów.
    Przekopiwałem z oficjalengo forum:

    Northern Musa said:
    Just out of curiosity, will there be a FLC alongside with the new DLC?
    This DLC will be free if we win makewarnotlove

    Get practicing!

    Post edited by Darren_CA at 12:20PM

    To chyba oznacza, że nie mają już nic nowego do ogłoszenia

  11. Użytkownicy którzy uznali post bebecho za przydatny:


  12. #40
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Ten post brzmi na zasadzie "nie potwierdzam, nie zaprzeczam". Nie napisali, że to DLC będzie darmowe (o ile wygra) i nic poza tym. Taka trochę wymijajaca odpowiedź. Zresztą ma to zrozumienie - ludzie będą bardziej zmobilizowani, żeby TW wygrał.
    Wg mnie nie jest jeszcze czarno na białym nic napisane i tego się trzymam, mając nadzieję na frakcję DLC.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •