Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 203

Wątek: Meekhan - Alstin gdzie jesteś (+18)

  1. #181
    sadam86
    Gość
    Wszyscy

    Ale popaprańcy Widzę, że się nie dogadamy, w takim razie mam dla Was inny układ, zrobicie coś dla mnie w zamian za darowanie życia

  2. #182
    Asuryan
    Gość
    Maikh

    Najlepszy układ to taki, którego warunki są ustalone przez obydwie strony. Zrobimy coś dla Ciebie, jak darujesz nam życie i zorganizujesz spotkanie z jedną osobą z tego miasta. Lecz radziłbym użyć innych metod przy niej niż przy nas.

  3. #183
    sadam86
    Gość
    Maikh

    A skąd wiesz, że dam radę zorganizować to spotkanie?

  4. #184
    Asuryan
    Gość
    Maikh

    Nie wiem, ale Ty też nie wiesz czy podołamy wykonać zleconą nam misję. Skoroś tak sprawny w porwaniach i jesteś patronem ludzi... pewnej profesji, to być może to nawet jeden z Twoich ludzi.

  5. #185
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Aurelia

    Nic nie mówiła bo i nie miała najmniejszej ochoty by się odzywać,stała tylko z rozgniewaną miną marząc o tym by wreszcie Alda ją puściła.... - Grrr....,mam jej dość,jak ona mogła być taka....okrutna....Regina nie zasłużyła na taki los,i jeszcze że niby to dla mojego dobra,kogo ona chce oszukać?!Dla mojego dobra,powiedziała że żaden mag nie jest potrzebny i mogą ją dobić jak psa?!
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #186
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Alda

    Czemu ona jest taka naiwna, żal jej tej szmaty... Kocham jej dobre serce, ale szkoda, że towarzyszy ono ślepocie. Ta cholerna Regina zarżnęłaby ją bez mrugnięcia okiem, gdyby tylko przyniosło jej to korzyść, a ona zapłakała nad nią. Pomyślała, wciąż ją obejmując mocno z troską, choć widziała że tego nie chce...

    Niech żyje Gwardia!

  7. #187
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Dagoth:

    Czyli zemsta... Nie dziwię się Aldzie. W końcu próbowała ją już zaliczyć w tamtej karczmie, a potem o mało co się nie pozabijały. A teraz jeszcze o mało co nie wpędziła nas ta wojowniczka w większe tarapaty... Cóż... Być może kiedyś spotkamy się na nowo w Domu Snów, gdy śmierć nas dopadnie... -
    pomyślał, przyglądając się przez chwilę ciału Reginy. Po tym znowu spojrzał na Issara i "gospodarcza" za rozwalonym biurkiem i przysłuchując się rozmowie. Nie miał nic do dodania...

  8. #188
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Morghar

    Spojrzał wyraźnie zniesmaczony na Aldę. Szmata. Podle wykorzystała sytuację, gdy jej głos był decydujący. Ehh, że kobieta może być taka zła... Na pewno ona robi za faceta w tym "związku". Może najpierw dowiedzmy się o co chodzi, a dopiero się liczmy? Spytał spoglądając to na Cetrona, to na Issara.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  9. #189
    sadam86
    Gość
    Wszyscy

    W oczach Cetrona zapaliły się ogniki inteligencji A mówiliście, że nic nie wiecie o ostatnim zamieszaniu w mieście, a szukacie kogoś ode mnie, niech zgadnę Alstina, skąd na łaskę Matki Imperium Was wytrzasnęło?

  10. #190
    Asuryan
    Gość
    Maikh

    Z różnych stron świata, niektórych nawet spoza Imperium. Nie znamy szczegółów zamieszania, choć z tego co się o owym Alstinie dowiedzieliśmy, nie dziwi mnie że do niego doszło.

Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •