Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Screeny z KO

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Screeny z KO

    Youtuberzy nagrywają swoje filmy, w Grodzie jest temat z wrzutkami screenów, więc zakładam temat analogiczny, typowy dla ko. Liczę na jakiś odzew.
    Na początek wrzucam swoje dwa screeny z mko36, ich ciekawość lub zabawność to rzecz subiektywna, w każdym razie zapewne niektórym miło będzie popatrzeć także na ko inną niż swoją.

    Tura 5 i ukryta armia Froi w przeogromnym lesie saharyjskim.




    Tura 14 i zdenerwowany Rafi
    [Zamek, który rozwijany był właściwie od początku gry, przez przypadek pozostał pusty, z czego skorzystałem w turze 13 plądrując go i burząc wszystkie budynki. Ot niedopatrzenie. ]

    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Matisek za ten post:


  3. #2
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Trochę mniej skromnie, ale podzielę się rzadkim widokiem wysp na wypasie, z najnowszymi autostradami w całej krasie. :d

    Ostatnio edytowane przez Mefisto7 ; 19-02-2016 o 00:06

  4. #3
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Ooo Winterfell
    Pamiętaj mef że Starkom się nie wiedzie wybitnie dobrze

  5. #4
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Nie mamy pierwszej turki. :d Północ i Południe to jedność. Zapomnij o fatum.

  6. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach
    Wrzucam kolejne. Może nieskromnie, ale ładnie wygląda.

    Tura 25- początek



    Tura 25- koniec



    Należy dodać, że na zaznaczonej flocie była jeszcze jedna armia angielska, którą to Soplica zniszczył mi moją jedną armię zajmując miasto położone w prawym dolnym rogu.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  7. Użytkownicy którzy uznali post Matisek za przydatny:


  8. #6
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Ja walczę zawzięcie z Remixem o panowanie nad morzem a Panzer mi kibicuje swoją flotą od kilku tur.

    Prowadził największe bitwy na zachodnim wybrzeżu. Podczas samych bitew nocnych miał +3 do dowodzenia, jeśli atakował to osiągał 10 gwiazdek.

    Bój o Montgomery był bardzo krwawy jednak dla Alexandra to nic trudnego.


    Lancaster widziało jeszcze więcej. Screeny z drugiej bitwy mam na innym kompie to wrzucę jutro. Tymczasem czekam na screen drzewa genealogicznego Anglii bo sporo tam dowódców padło. Część z nich pewnie była generałami więc nie zostanie to pokazane. Szkoda, że w Anglii jest tak ciasno, jest bardzo mało miejsca na manewrowanie.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  10. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Anglia i Walia zablokowały moją flotę z armią na pokładzie kiedy panował między nami pokój i trwały negocjacje na temat sojuszu. W związku z tą pokojową blokadą potencjalnego sojusznika zafundowali sobie wojnę z niezbyt dobrze dobranym przeciwnikiem.

    Smocze łodzie to jednak smocze łodzie.

    Miałem kilka jednostek nadwyżki więc postanowiłem przegrupować swoją armię pod stolicą biednej Walii.

    Takie bitwy na 10 tysięcy to w Anglii chleb powszedni.

    Buntownicy w Tosno mają przerąbane...

    Ktoś wspominał, że Zakon OP czy coś?

    Beztalencie...

    Wspaniały widok.

    Nie spodziewałem się go tu spotkać.

    Cały kwiat rycerstwa wyruszył, by ukarać zdrajców.

    Kiedy wiesz, że zerwałeś sojusz z niewłaściwym gościem ale jest już za późno...

    Tłukłem tę armię duńską od 3 tury. Wycofując się zwiedziła dosłownie całe Inflanty i połowę Litwy.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  12. #8
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach


    Beleary Więzieniem

    Na głównym obrazie potężny Król Roger mko35, będący taką drzazgą w stopie islamskich sił, trzecią turę usidlony może jedynie plażować na Majorce.

    Na dodatkowym wycinku - sułtan mauryjski mko25 będący więźniem Imperium, w ramach kary za pozostawienie zgliszcz na iberyjskiej ziemi.


  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało Mefisto7 za ten post:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •