Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Gra Garamantami (FLC)

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Gra Garamantami (FLC)

    Morale: +15 gdy stacjonujesz na swoim, bądź sojuszniczym terytorium
    Nawadnianie : +1 żyzność we wszystkich prowincjach
    -50% czasu przebudowy głównego budynku (Wioski/Miasta z murami)
    Zapraszam do dyskusji
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 24-02-2016 o 16:41

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Na razie miałem czas tylko na szybkie obejrzenie jednostek oraz pozycji startowej i czuję, że szykuje się fajna kampania. Armia wydaje się ciekawa, dostajemy dość zróżnicowany rooster w porównaniu do reszty pustynnych frakcji. Start też dobrze się zapowiada. Mam,y trochę miejsca na rozwinięcie się, a następnie wojnę z WRE i/lub ERE. Problemem może być brak miejsca na nowy budynek na początku, co uniemożliwia skontrowania dużego wpływu chrześcijaństwa.
    Jedyne zastrzeżenia to startowa religia - pogaństwo semickie. Wydaje mi się, że frakcje w Północnej Afryce powinny mieć unikalną wiarę. Drugim problemem jest nasza dynastia. Z tego co wiem Berberowie powinni wyglądać podobnie do Arabów, a dostajemy Murzynów.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  4. #3
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Gładko,łatwo i przyjemnie-tak można opisać walkę z WRE.Atakujemy kompletnie osamotnione prowincje (Trypoloitania,Afryka) w których znajdują się jedynie skromne garnizony i żadnych wojsk liniowych.To nam ułatwia zadanie oraz...budżet gdyż za splądrowanie każdej rzymskiej osady wpływa do skarbca jakieś 16-18k co skutecznie wystarcza na rozwój naszej rdzennej prowincji oraz nowozdobytych a także nabór jednostek.
    PON z Getulią oraz Mauretanią wzbogacony kontaktami handlowymi skutecznie mnie zabezpieczy na zachodniej flance podczas kiedy sam właśnie co desantowałem się na Płw.Apeniński.Na wschodniej granicy pogoniłem jeden kompletny legion przysłany przez ERE pomimo że ono same ugina się pod naporem Sassanidów.Trzeba będzie zatem szybko zająć Aleksandrię przed kebabami ale póki co chcę zacząć oblegać Rzym a pózniej się wycofać na południe przed Hunami spokojnie obserwując wydarzenia na kontynencie.



    https://chronicles.totalwar.com/Neza.../chapter/70251


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    U mnie natomiast nieco inaczej. Po zajęciu obu prowincji na zachodzie runąłem na Irlandię i na Brytanię. Prosto w paszczę lwa. W sumie jedna z łatwiejszych, przyjemniejszych kampanii, gdyż nie toczę wojny z żadną częścią Imperium Rzymskiego, ale za to kroję oderwane części WRE.


    A tu taki bonus - Garamantowie postanowili przemianować swą stolicę:


    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Po długiej przerwie od Rome II, kupiłem Attyle i zacząłem zabawę Garamantami. Gra bardzo przyjemna, miałem nawet małżeństwo zaaranżowane z Zachodnim Rzymem przez jakiś czas. Po 70 turach:
    20161117153410_1.jpg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •