Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Wątek: Waluzja

  1. #1
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Waluzja

    Drużyna Adeptów została poproszona o spotkanie w ustronnym miejscu z kimś z Zakonu Świetlistych, to albo pułapka albo wielkie wyróżnienie. Zakon składa się niemal wyłącznie z Adeptów, zwalcza Horrory i ich wpływ na świat, al także bada wszystko z tym związane.

    Techniczny
    Pomału ruszamy z Earthdawnem, tempo nie będzie duże, na razie dostaliście list z propozycją spotkania jak wyżej w ruinach świątyni Upandala na wschód od Travaru gdzie teraz jesteście. Idziecie na to spotkanie? Jakieś środki ostrożności?
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 12-03-2016 o 15:08

  2. #2
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Elenwena

    Wyróżnienie to dla nas wielkie... Ale mam obawy, że jeśli to nie szlachetne elfy, może to być pułapka. Lepiej więc nie spotykać się w ruinach świątyni, tylko w jakimś miejscu... Publicznym, na przykład w jakiejś karczmie. Chyba, że inaczej udowodnią, że to naprawdę posłanie od Zakonu Świetlistych - rzekła, zawieszając potem swój wzrok na wnętrzu otwartej dłoni, a konkretnie na bliźnie.

    Techniczny

    Jeszcze nie zrobiłem awansu, postaram się podrzucić dzisiaj wieczorem, ok?

    Niech żyje Gwardia!

  3. #3
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Thalandil

    Tak,też tak myślę,zwłaszcza że tak naprawdę nic o nich nie wiemy.... - powiedział rzucając przelotne spojrzenie na Elenwenę - Szalona kobieta....,co ona ma z tą blizną?Tnie się a potem w to wpatruje?Chyba nigdy jej nie zrozumiem....

    Techniczny

    Ja zaś nie mam ani awansu ani statystyk ,ale to pozostawiam w Twojej gestii Aravenie
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #4
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Techniczny
    Luzik cyferki Il Duce zrobię, damy radę. Jutro dopiero koło 17 może zdołam coś napisać. Dzisiaj też nie za wiele albo i nic.

  5. #5
    sadam86
    Gość
    Izabel

    Oj tam od razu pułapka, kto by chciał Nas skrzywdzić przecież takie słodkie jesteśmy Elenweno nie prawdaż, jedynie Horrory a one chyba nie potrafią pisać

  6. #6
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Elenwena

    Masz rację siostro, ale wiele zła jest na tym świecie... Odparła kładąc Izabel dłoń na policzku, patrząc prosto w jej oczy.

    Niech żyje Gwardia!

  7. #7
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Leyla

    Głaskając Wilka po głowie trochę znudzona...
    Coby nie było wypada iść i sprawdzić. Jeśli to jest wyróżnienie i nie pójdziemy to wyjdziemy na niewdzięczników. A jeśli by to miła być pułapka to tak sobie myślę, że ten co ją zastawił to prędzej czy później zastawi drugą...
    Ja tam idę.... Ino zastrzegam z góry, nie będę już piła żadnych wyskokowych trunków... Hi hi.... eekhh..
    . Aż jej się czknęło na samo wspomnienie.
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  8. #8
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Czas mija by się nie spóźnić musicie ruszyć w ciągu godziny, Ktoś ostatecznie idzie na to spotkanie?

    Techniczny
    Jedna Osoba zgłosiła mi rezygnację, mam nadzieję, ze to przemyśli, chciałbym Was w komplecie. Po 17 dopiero coś napiszę.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 12-03-2016 o 15:08

  9. #9
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Elenwena

    No dobrze Leylo, ruszę z wami... Stwierdziła patrząc przelotnie na przyjaciółkę. Oddaliła się po tym trochę od reszty, oparła o drzewo i z zamkniętymi oczami zaczęła rozmyślać o wszystkim, bawiąc się kosmykiem włosów przy okazji.

    Niech żyje Gwardia!

  10. #10
    Asuryan
    Gość
    Alianea

    Polecę z Wami, z góry więcej widać. Nie zostawię przecież Leyli samej z tymi zboczonymi elfkami. Kiedyś bym to powiedziała na głos, zamiast w myślach. Odejście Bas'Keena jednak pewne sprawy zmieniło. A poza tym Elenwena zaczęła być zbyt przewidywalna w odpowiedziach na me zaczepki. Spodziewane już tak nie śmieszą, najwyższa pora sobie znaleźć inną ofiarę.

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •