Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: The Last Standalone: Dyskusja Ogólna.

  1. #11
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Mi to najbardziej się Komandor Tau podoba, skakanie z miejsca na miejsce i ranienie wrogów przy lądowaniu
    Skakać bądź teleportować się potrafi większość dowódców. Jedynie chyba generał imperialnej gwardii i tyrranid jest pod tym względem upośledzony. Ranić wrogów przy lądowaniu oprócz tau potrafi na pewno ork i chaośnik.

    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    No dokładnie tak,staje taki pośrodku masy wrogów i jest nie do ruszenia -,-. Zwłaszcza że na Lordzie naprawdę łatwo osiągnąć bardzo wysoki pancerz
    Oj tam nie do ruszenia, wystarczy jeden głupi ork z teleportem i wybuchami. Właśnie zabiłem dwóch nekronów z kosami skacząc ciągle w klony na 16 fali koloseum Przy okazji załatwiłem także dwa klony, ale trzeci mnie ubił
    Na orbitalne bombardowanie kosmicznego marines też nie ma mocnych, nie ma to jak "friendly fire", zresztą kiedyś odczułeś to na własnej skórze w wykonaniu mego orka

  2. #12
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    To prawda ,ale jeżeli inny gracz nie pomoże w ponownym przejściu w stan spoczynku ciężko go ubić
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. #13
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja na razie gram kapitanem gwardii. Na razie dostałem kamizelkę z działkiem z rakietami. Widzę że nie rosną tu statystyki postaci, tylko dostajemy inny ekwipunek do wyboru.

    Zdziwił się kiedy uzbroiłem dowódcę w miotacz ognia i u gwardzistów też zobaczyłem miotacz. Tak że teraz ubieram go tylko w miecz, by mieć z nich jakiś pożytek.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #14
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    U gwardzisty najskuteczniejsza jest snajperka i działko z bolterem(potem executioner),niestety jest to dość powolny i miękki dowódca
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #15
    Asuryan
    Gość
    Statystyki mogą rosnąć poprzez danie odpowiedniego ekwipunku. Niektóre przedmioty dają więcej punktów życia lub energii. Ekspert walki z kolei to +30% zadawanych obrażeń (mistrz +40%). Tylko pierwszy rodzaj gwardii nosi taką samą broń jak dowódca. Ogrynom i Cathayskim Diabłom uzbrojenie się nie zmienia.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •