Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 138

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #11
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterus Zobacz posta
    Słuchaj nie takie rzeczy już widziałem, a w różnych sytuacjach gracze lubią wykorzystywać niejasne zasady, co nie znaczy że tak się akurat stanie. Chodzi mi tylko o to żeby każdy miał równe szanse ale widzę że Ty nie widzisz żadnego problemu, być może nie ma to dla Ciebie znaczenia jaką nacją zagrasz ale ja osobiście nie chciałbym być w sytuacji kiedy będę odpierał wiele razy nację mocarną.
    problem jest jak słusznie zauważyłeś i ja też go widzę tylko chodzi mi o to, że ciężko jest coś takiego naprawić żeby było "fair" tutaj jedyne co zostaje to zdać się na zdrowy rozsądek uczestników (choć domyślam się, że tutaj jest pies pogrzebany jak wspomniałeś). Sam się zastanawiam jakby to najlepiej zrobić ale póki co nie mam konkretnego rozwiązania o ile jest ;(. Moim zdaniem kombinowanie z limitami zbytnio nic nie daje, tylko niweluje problem. Ale zgadzam się z twoją opinią bo z wypowiedzi wnioskuje, że traktujesz mnie jak opozycje

  2. #12
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    No ja mam nadzieję, że będziesz Mist taką "realną", bitewną opozycją.

  3. #13
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Właśnie pierwsza liga i Super Liga czekają na starych wyjadaczy którzy nie wiedzieć czemu się nie zapisują

  4. Użytkownicy którzy uznali post Seba Fallus III Wielki za przydatny:


  5. #14
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    No ja mam nadzieję, że będziesz Mist taką "realną", bitewną opozycją.
    Wiele osób się "czepia" żebym się zapisał ale póki co mam dylemat moralny bo teraz nie będę miał zbytnio czasu na treningi, a zapisać się żeby przegrywać z każdym to też średnia opcja może do jakiejś ligi niżej dla zabawy albo coś zobaczymy co będzie

  6. #15
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Hmm, nie do końca rozumiem tę napinkę na wyniki u ludzi. Jasne, ja też lubię wygrywać, a po spektakularnych przegranych odechciewa mi się na kilka dni nawet. Ale przede wszystkim chodzi w tym jednak o zabawę. Ja osobiście czuję się największym "zwycięzcą" Drużynowych MP, bo wreszcie mogłem pograć wieczór w wieczór na poziomie 2v2 z ludźmi od nas, a Czwartki stały się na powrót bardzo popularną forma spędzania jednego wieczoru w tygodniu.

    I taki sam jest cel tej Ligi - podtrzymać zainteresowanie Romkiem i tym samym dobrą zabawę. Plus przygotować ludzi powoli do turnieju promocyjnego na Warhammera.

    Także serio, pobawmy się wspólnie, bo przecież wszystkim nam powinno zależeć na coraz większej ilości przyzwoitych graczy multi i każdy powinien tutaj dołożyć swoją cegiełkę. Spójrzcie choćby na takich Nieznajomego czy rafjara - chłopaki weszli na scenę przebojem i tutaj zapisali się jako jedni z pierwszych. To jest właśnie kierunek, w którym wszyscy powinniśmy ramię w ramię zmierzać.

  7. Następujących 3 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  8. #16
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Hmm, nie do końca rozumiem tę napinkę na wyniki u ludzi. Jasne, ja też lubię wygrywać, a po spektakularnych przegranych odechciewa mi się na kilka dni nawet. Ale przede wszystkim chodzi w tym jednak o zabawę.
    W 100% popieram (zresztą wydaje mi się że przerosłem oczekiwania wielu osób jeżeli chodzi o bieżące wydarzenia więc jestem zadowolony), ale drogi Pirxie znasz mentalność naszego klanu ^^, zresztą nie napisałem że nie zagram tylko "zobaczymy co będzie" to chyba dość duża podpowiedź

  9. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  10. #17
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    735
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Sam się zastanawiam jakby to najlepiej zrobić ale póki co nie mam konkretnego rozwiązania o ile jest
    Może i jest tak się zastanawiam i może wprowadzić zapis tego typu, że gracz może wybrać nację mocarną tylko raz w sezonie ale w przypadku wyboru nacji mocarnej przez oponenta, gracz może odpowiedzieć również nacją mocarną.

    To by załatwiało cały problem...

  11. #18
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Dla mnie bomba

  12. #19
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Jestem za
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  13. #20
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A ja powiem wywalić nacje mocarne w końcu są tylko 4 i grajmy tylko nacjami silnymi i słabymi. Tak że do gry będzie 25 frakcji. Mi się już nawet patrzeć nie chce na mecze gdzie jest Tylis, Bojowie czy Arwenowie.

    A jak komuś się skończą nacje mocne to nic, jego błąd źle zaplanował i musi grać tym co mu zostało.

    Dla osób bez dlc, oni grają tym co mają, a jak zużyją to reset całości.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  14. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •