Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: Typy meczowe - luźna dyskusja

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    SL: Mam osobistą wiarę w umiejętności Seby i w to, że wygra. Na drugim miejscu dałbym Pirxa. Gra bardzo dobrze i to widać choćby na Antykach.
    I Liga: Myślę, że HD sobie poradzi wystarczająco w tej lidze. Z kolei kogo typuję na I miejsce i drugie - I miejsce to Twój Mistrz, a II HD raczej - w sumie ich mecz może być najlepszym w tej lidze.
    II Liga: Gdybym miał głosować na siebie, od razu zostałbym zdybany, lecz sądzę, że sam dam radę jakoś ugrać. Z drugiej strony II miejsce wydaje mi się, że Defungor/Kobrax je będzie mieć.
    III Liga: No tutaj to mam spory dylemat, większości graczy stąd nie znam, pobieżnie słyszałem o sukcesach Nieśmiertelnika w Rome 1 i innych grach, więc sądzę, że sobie poradzi. Osobiście wierzę, że GoldeRoX zaskoczy nas w tym turnieju pozytywnie

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #12
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Typy to to nie są, bardziej nadzieje.
    SL - Pirx jeśli utrzyma koncentracje. Chciałby by Tyberiusz i Seba ładnie powalczyli.
    I liga - Tu może być ciekawie, na jedynkę typuje Mistrza. Może Bachus się zmotywuje i zagra równą ilość dobrych meczy. Uczestników drużynowych nie znam za bardzo.
    II liga - Typów brak, po za tymi nowymi których nie znam, reszta powinna być raczej wyrównana. Tylko jeden pan na A. zrobił się arogancki.
    III liga - Nie znam nikogo.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #13
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Temat trochę odszedł od pierwotnego założenia, bo chodziło o komentowanie najciekawiej zapowiadających się bojów w danym tygodniu, ale jak już mowa o faworytach w poszczególnych ligach:
    - o SL wolę się nie wypowiadać, bo w niej gram, chociaż niewątpliwie Zibi i Piterus mogą natrząść, no i Grand i Mist - o ile wezmą się ostro do roboty,
    - w I Lidze moim faworytem jest rafjar - myślę że parę osób będzie zaskoczonych jego poziomem,
    - w II Lidze - Defungor i Arroyo,
    - w III Lidze Nieśmiertelnik.

  4. #14
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Mi się wydawało że typy meczowe to raczej pod ankietami z konkretnych rund. Więc tu wytypowałem swoich faworytów i nadziei.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #15
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    To i ja sie wypowiem

    SL: uwazam ze faworytem jest Pirx. Choc ta liga sklada sie z wybitnych graczy wiec moze wszystko sie wydazyc.

    I: tutaj obstawialbym rafjara, wiem na co go stac (grywamy praktycznie codziennie).

    II: obstawilbym Arroya

    III: nie wypowiem sie bo nie znam nikogo, ale pewnie trafi sie tu jakis nowy diamencik

  6. #16
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    II Liga: Gdybym miał głosować na siebie, od razu zostałbym zdybany, lecz sądzę, że sam dam radę jakoś ugrać. Z drugiej strony II miejsce wydaje mi się, że Defungor/Kobrax je będzie mieć.
    Dzięki, że mnie tak wysoko cenisz ale wątpię. Mój cel to nie spaść
    W II lidze wydaje mi się, że Arroyo i Defungor/Don Vega wyjdą.


  7. #17
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Mnie osobiście bardzo brakuje w SL takich graczy jak Wybobrak, Pop, Kaszanka, czy TUFF. To jest ścisły top naszej sceny i szkoda, że ich zabrakło. Mam ogromną nadzieję, że przynajmniej połowa z nich pojawi się w 2 sezonie.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


  9. #18
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Zgadzam się, żal że ich nie ma. Miejmy nadzieję, że pojawią się za sezon...chociaż w sumie do tego czasu mogą wyrosnąć też nowe gwiazdy
    ,,Vae Victis"


  10. #19
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    W 3 i 4 rundzie dla mnie najciekawiej zapowiadają się mecze:
    - w SL: mój z Piterusem oraz Mista z Zibim, poza tym ciekawy będzie "bratobójczy" pojedynek pomiędzy Sebą a Tyberiuszem,
    - w I Lidze hit to mecze rafjara i Nieznajomego z Remixem, poza tym wszystkie mecze są bardzo ciekawe, bardzo ciekawa liga,
    - w II Lidze: Ituriel32 vs Defungor oraz Defungor vs Arroyo - mecze bardzo istotne dla awansów,
    - w III Lidze: Siara vs Nikczemnik, Curse vs tyranodaxus i kilka innych.

  11. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Moje typy na najciekawsze spotkania - oparte o dotychczasowe doświadczenia z graczami:

    d. III Liga - tutaj trudno mi się wypowiadać, bo z większościa graczy nie miałem wcześniej styczności. Natomiast mnie osobiście bardzo interesują najbliższe wyniki Nieśmiertelnika, bo jego powrót na scenę to jest coś - oby na dłużej.
    Obawiam się Pirx, że zbyt wiele oczekujesz . Nie czaję tego silnika, już wiem znowu co mnie od tej gry tak szybko odrzuciło - muszę znowu patrzeć na niewzruszone moralnie jednostki rozciągnięte w dwie linie jak stringi teściowej .... Mam wrażenie, że najlepszą strategią w tej grze jest rozciągnięcie gaci od burty do burty, żeby nie było potrzeby gadania o manewrowaniu.... Postaram się pomimo to dostosować i dograć ligę, bo rynek gier jest teraz tak miałki, że musiałbym zacząć grać znowu w Tetris, żeby poczuć dreszcz nieznanego .
    Pobiegam sobie w formacjach, pomanewruję, pozajeżdżam, jak mi znowu HA nie zgłupieją przy linii uciekając przed wrogiem, ale bez napinki na sukces, bo bez rozciągania wyzutych z emocji jednostek wygrać się tu nie da. Nie powiem. Czas spędza się za to przy kompie całkiem miło.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •