Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Herakleios: War of Three Faiths

  1. #1
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach

    Herakleios: War of Three Faiths

    Jeśli ktoś jest fanem epoki znanej jako "Ciemne Wieki" i czeka na Total War: Karling, to może w międzyczasie skrócić swe oczekiwanie modem rozpoczynającym się ekspansją Kalifatu na ziemie osłabionych długą wojną Imperium Sasanidów oraz hellenizującego się Cesarstwa Wschodniorzymskiego. Mod również wychodzi na przeciw oczekiwaniom ludzi, którzy mają żal do Creative Assembly, że nie poruszyli oni ostatniej wojny Rzymsko-Sasanidzkiej po której nastąpił zmasowany atak Arabów, co definitywnie zakończyło starożytność.

    Temat na TW Center: http://www.twcenter.net/forums/showt...f-Three-Faiths
    Warsztat steam:http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=662742714

    heraclius1.jpgheraclius2.jpgheraclius3.jpgheraclius4.jpg
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. Użytkownicy którzy uznali post Krwawy_Baron za przydatny:


  3. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Modyfikacja ładnie się prezentuje, ale... czy Madziarowie nie winni być hordą, a Heftalici być zniszczeni? Przecież o ile wiem to w tamtym okresie Heftalitów ostatecznie Sasanidzi wspólnie z Turkami zniszczyli.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #3
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Akurat jakieś niedobitki Heftalitów siedziały w Azji Centralnej przynajmniej do upadku Sasanidów - w jednej z bitew między Arabami a niedobitkami Persów, Biali Hunowie wsparli tych drugich. W każdym razie w oczy rzuca się brak Chazarów, niekwestionowanej wówczas potęgi na stepach.

  5. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W sumie fajnie byłoby w niego zagrać i liczę, że da radę go spolszczyć, by nie trzeba było przechodzić na angielską wersję po to

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    Mar 2016
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mod rekompensuje solidny brak epoki wczesnego Bizancjum w ATW w postaci nieistniejacego dlc.Mam jednak drobne ale: Egzarchaty Kartaginy i Rawenny sa ziemiami niemal niezaleznymi od Bizancjum, tzw panstwa klientalne co jest historycznym bledem.Ziemie te byly czescia skladowa Bizancjum.Druga rzecz: to VII wiek gdzie czasy dominacji piechoty na polach bitew odszedl do lamusa.Jasne byla piechota lekka i ciezka ale zadania ofensywne nalezaly juz do kawalerii.W modzie tym za duzo jest piechoty kosztem kawalerii.A tak na marginesie autor moda jest rowniez autorem modu o czasach Aetiusa i Majoriana.

  7. #6
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Prawda, egzarchaty były częścią składową Bizancjum - jednakże egzarchowie byli właściwie niezależnymi władcami, których bardziej można porównać do perskich satrapów niż rzymskich zarządców prowincji. Co do jazdy - zgoda, zwłaszcza że Awarowie przynieśli do Europy strzemiona co znacząco podniosło w tym okresie walory bojowe ciężkiej jazdy.

    Grał ktoś w kampanię póki co? Póki co to tylko trochę powalczyłem w potyczkach, więc nie mogę się w pełni wypowiedzieć o modzie - w sprawie jednostek to póki co szału nie ma, choć nie jest też jakoś źle.

  8. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    Mar 2016
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Pobralem ten mod gl. dla Bizancjum bo jak wczesniej pisalem pominiecie przez tworcow dlc z czasow konca starozytnosci na wchodzie jest duzym niedociagnieciem.Ale coz, oczekiwania oczekiwaniami a wyszla cienizna.Drzewo technologiczne nijakie i niczego praktycznie nie wnosi procz tego co jest w podstawce procz drobnych modyfikacji.Poziom niezadowolenia w miastach zbyt wysoki mimo posiadania budowli, non stop rebelie, brak elitarnych formacji kawalerii i w ogole deficyt kawalerii kosztem piechoty.No nie wiem, to VII wiek i inna koncepcja prowadzenia wojny.Ekonomia tez nie powala.Islam w stanie blogiego spoczynku po rozbiciu jednej jego armii.Na angielskim forum jak nadal cisza co do aktualizacji i optymalizacji jednak na pierwszy rzut oka praca przypomina raczej wstepna faze alfa moda.Glowny zarzut to brak zbalansowania co do kampanii i ekonomii.W skali szkolnej od jedendo szesciu doje slaba troje.Amatorszczyzna, nie dla entuzjastow daleko mu do Fall of the Eagles.Lepiej juz prezentuja sie mody tego autora o czasach Aetiusa i Majoriana

  9. #8
    Chłop
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej! Grał ktoś więcej w tego moda? Mam pewien problem (a konkretnie dwa), pobrałem i zasubskrybowałem moda ale nie wyświetlają się mi nazwy jednostek ani niektórych frakcji, czy może to być spowodowane? Mam Attile PL + dodatek słowiański i erę Karola Wielkiego, język albo dodatki mogą mieć na to wpływ? Problem drugi (poważniejszy): po 115 turze gry Cesarstwem wyskakuje mi komunikat że program został zamknięty i to tyle, próbowałem z wcześniejszych zapisów ale dzieje się to samo, wina gry czy to może być coś innego? Dzięki z góry za tipy

  10. #9
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Brak nazw powoduje polska wersja gry. Powinieneś zmienić na angielską.
    Nie wiem jak rozwiązać drugi problem. Niestety pewnie rozwiązania nie ma.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  11. #10
    Chłop
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Domyślam się że to niemalże tylko wip i tak dalej więc wymagań nie mam bardziej interesuje mnie czy ktoś miał z tym problem jeszcze? Na twc nie znalazłem nic na ten temat ale też mistrzem angielskiego nie jestem. PS głupie pytanie ale nie ogarniam steama za bardzo, tzn. znalazłem opcje zmiany języka ale mam tylko PL... tak że tego.. Dzięki za szybką pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •