Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Jak zagrać Księstwem Warszawskim-posiadam wersje na steam

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jak w temacie mam z tym problem, pobrałem nawet moda tego DarthMod, jednak po instalacji mam do wyboru dalej tylko 4 państwa.Jaką opcje zaznaczyć w modzie aby móc grać resztą?Oraz czy istnieje spolszczenie dla tego moda?

    Może ma ktoś sposób aby grać Księstwem Warszawskim bez modów(tzn po edycji jakiegoś tam pliku i tak dalej widziałem sposób na youtube jednak linki wygasły stąd ten temat)

    Jestem posiadaczem tej gry na steam-ie.

    Post przeniosłem do odpowiedniego działu. Od zadawania pytań o mody (zarówno o istniejące jak i o to jak zrobić swój) są działy o modach.
    Asuryan.


    To tak na tym DarthModzie znalazłem opcje wystarczyło najechać myszką i poczytać po angielsku co za co odpowiada.Teraz pozostaje problem w postaci spolszczenia, gra po angielsku jakby odbiera mi trochę klimatu(nie operuję nim tak dobrze jak polskim ). Czy jest może spolszczenie do tego moda?Lub tak jak wcześniej pytałem może da się zmienić jakąś drobnostke i grać Księstwem Warszawskim z polską wersją językową gry?

    Posty połączyłem. Upomnienie za pisanie jednego posta zaraz pod swoim drugim, zamiast skorzystania z opcji edytuj.
    Asuryan.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 21-04-2016 o 00:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •