Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 194

Wątek: Dyskusja ogólna o lore Warhammera Fantasy

  1. #21
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasquit Zobacz posta
    Ech, był jeden Ork, co walczył dla Imperium...
    http://es.warhammerfantasy.wikia.com...ados_de_Ruglud
    "Ruglud Mascahuesos es un Orco mercenario muy rico y poderoso que presta sus servicios por todo el mundo conocido, desde las peligrosas Tierras Yermas del Sur hasta los Reinos Fronterizos, pasando por todas las montañas que rodean el Imperio. Según dicen los rumores, hasta el mismo Imperio ha contratado sus servicios alguna vez."
    Z tego wychodzi, że Imperium go kiedyś najęło.
    Hiszpańskiego nie znam, a tłumacza nie chce mi się włączać, bym musiał specjalnie szukać w tym jakiegoś sensu. Może po prostu podaj mi źródło - jakiś army book, bądź stronę (uwzględniam tylko Lexicanum jako źródło internetowe).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #22
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Hiszpańskiego nie znam, a tłumacza nie chce mi się włączać, bym musiał specjalnie szukać w tym jakiegoś sensu. Może po prostu podaj mi źródło - jakiś army book, bądź stronę (uwzględniam tylko Lexicanum jako źródło internetowe).
    Nie wiem, skąd pochodzi owy tekst, ale sama postać pochodzi z Armybooka Dogs of War (Psy Wojny).

  3. #23
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Przykro mi, ale nie - jedyni nie-ludzie, będący najemnikami w Dogs of War to Ludożercy Golgfaga - Ogry i Asarnil Smoczy Władca.

    http://whfb.lexicanum.com/wiki/Mercenaries Z kolei z tych najemników prawie 1/2 to są z fanowskich army booków, które traktuję dość negatywnie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #24
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach

  5. #25
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    1. Napis Warhammer Expansion...
    2. This book is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. Do tego nazwisko Eliassona.
    To samo w sobie wystarczy. Jest to w pełni fanowski armybook. Gdy jesteś na spisie treści to radzę spoglądać na tekst w ramce.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #26
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    1. Napis Warhammer Expansion...
    2. This book is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. Do tego nazwisko Eliassona.
    To samo w sobie wystarczy. Jest to w pełni fanowski armybook. Gdy jesteś na spisie treści to radzę spoglądać na tekst w ramce.
    Na tej hiszpańskiej wiki w artykule o tym Ruglud'u jest napisane, że to pochodzi ze źródła "Antigua página Web de Games Workshop".
    "Antigua página Web" oznacza stara strona internetowa.

    A powiedzcie, co sądzicie o tym moim temacie tutaj?
    https://forums.totalwar.com/discussi...58/mercenaries
    Gdzieś wyczytałem, że twórcy obiecywali, że będą najemnicy.

  7. #27
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Sorki, ale ciężko mi w to uwierzyć, musiałbym mieć link do starej strony GW i sprawdzić, czy zgadza się z tym, co w oficjalnych Army Bookach jest.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #28
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Sorki, ale ciężko mi w to uwierzyć, musiałbym mieć link do starej strony GW i sprawdzić, czy zgadza się z tym, co w oficjalnych Army Bookach jest.
    Nie wiem, czy znajdę, ale kuszników Rugluda na serio robili:
    https://www.games-workshop.com/en-WW...-Armoured-Orcs
    Edit:
    http://whfb-fr.lexicanum.com/wiki/Ar...iers_de_Ruglud
    Spróbuj może pobrać z skądś White Dwarf 146...

    Proszę nie zachęcać do piractwa.
    Arr.
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 22-04-2016 o 19:15

  9. #29
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach
    Nie wiem, czy na 100% Imperium najęło Rugluda, ale masz już chyba pewność, że on oficjalnie funkcjonował, prawda?
    http://www.solegends.com/citads1987c...Rugluds-01.jpg

  10. #30
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    A no są - I bardzo możliwe że sobie ich Imperium najęło.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •