Zobacz wyniki ankiety: Którą linię czasową (timeline) Warhammera wolicie?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Burza Chaosu (Storm of Chaos)

    10 52.63%
  • Czas Rozliczenia (Age of Reckoning)

    2 10.53%
  • Schyłek Dziejów (The End Times)

    1 5.26%
  • Jest mi to obojętne.

    4 21.05%
  • Nie znam świata Warhammera.

    2 10.53%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Którą linię czasową (timeline) Warhammera wolicie?

  1. #21
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach
    A można edytować opcje w ankiecie?
    Bo "Age of Reckoning" lepiej chyba przetłumaczyć na "Czas Rozliczenia", niż "Wiek Rozliczenia"?
    Co o tym sądzicie?
    Choć Kas może nie mieć racji, jakby co...

  2. #22
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Nie da się chyba :/
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  3. #23
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach
    Może jakiś admin zmieniłby Kasowi nazwę tej opcji...

  4. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Gotowe - jak co zaktualizowałem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #25
    Asuryan
    Gość
    Zagłosowałem na Burzę Chaosu.

    Co do skavenów i wielkiej eksterminacji krasnoludów. Nie było przymierza z orkami. Trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów spowodowane przez skaveńskie eksperymenty po prostu zmusiły plemiona zielonoskórych do migracji na północ.

  6. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Co do skavenów i wielkiej eksterminacji krasnoludów. Nie było przymierza z orkami. Trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów spowodowane przez skaveńskie eksperymenty po prostu zmusiły plemiona zielonoskórych do migracji na północ.
    Moment, a te trzęsienia ziemi nie były spowodowane pojedynkami Slannów w Lustrii? Przynajmniej tak czytałem w AB Lizaków. Chyba, że jest coś, o czym nie wiem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #27
    Asuryan
    Gość
    Zobacz początek kalendarium zielonoskórych AB do 4 edycji i rozdział "Katastrofa w Skavenblight" w AB Skavenów 4 edycji. Chodzi o wydarzenia 1500 lat przed narodzeniem Sigmara.

  8. #28
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ok, zaraz poczytam. Zawsze mnie to zastanawiało, co było przyczyną tego. Myślałem głównie, że to przez walki wśród Slannów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #29
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Zagłosowałem na Burzę Chaosu.

    Co do skavenów i wielkiej eksterminacji krasnoludów. Nie było przymierza z orkami. Trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów spowodowane przez skaveńskie eksperymenty po prostu zmusiły plemiona zielonoskórych do migracji na północ.
    Kas w pełni powołuje-powołuje się na Świętą Księgę: Dzieci Rogatego Szczura.
    Nawet złapaliśmy-schwytaliśmy głównego wodza pokurczy Kurgana Żalaznobrodego, by wynagrodzić chyba zielono-cosiom, że musieliśmy ich opuścić, bo Klan Pestilens...
    Więc był sojusz-sprzymierze, nie ma tu powiedziane-napisane, że powołujemy się tylko na bitewniaka, Lwie Serce nie napisał tak tworząc ten oddzielny dział.

  10. #30
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasquit Zobacz posta
    Kas w pełni powołuje-powołuje się na Świętą Księgę: Dzieci Rogatego Szczura.
    Nawet złapaliśmy-schwytaliśmy głównego wodza pokurczy Kurgana Żalaznobrodego, by wynagrodzić chyba zielono-cosiom, że musieliśmy ich opuścić, bo Klan Pestilens...
    Więc był sojusz-sprzymierze, nie ma tu powiedziane-napisane, że powołujemy się tylko na bitewniaka, Lwie Serce nie napisał tak tworząc ten oddzielny dział.
    Z kolei rzucam niezaprzeczalny argument, że podręczniki RPG są tylko do gry, same w sobie mają historię sprzeczną z podręcznikami Armii.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •