Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 260

Wątek: Civilization VI

  1. #11
    Podczaszy Awatar hdshovcase
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    to jest gdzieś...tam
    Postów
    516
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    124
    Otrzymał 42 podziękowań w 30 postach


    "Kto pierwszy wykół zabójcze ostrze musiał mieć duszę z twardej stali"
    Poprzedni nick: Idh

  2. #12
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Trochę trudno przywyknąć do tej "plastikowej" grafiki... Ciekawe jak będzie z drzewkiem technologii? Ech, gdy tak rozbudowali je, choć w połowie, jak w modzie Caveman2Cosmos...http://www.moddb.com/mods/caveman2co...ogies#imagebox

    Ostatnio edytowane przez szwejk ; 25-06-2016 o 08:47
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  3. #13
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Wiadomo kto będzie polskim dystrybutorem gry?



  4. #14
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Graficznie ta gra to wielki krok wstecz. Wygląda jak produkcja z 2004 roku...

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  5. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Póki co znane frakcje:
    Scytowie
    Ameryka
    Brazylia
    Francja
    Aztekowie
    Chiny
    Japonia
    Egipt
    Anglia
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    Frakcji póki co 18 będzie. Dla mnie graficznie tak źle nie jest.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #16
    Asuryan
    Gość
    Aztekowie tylko w preorderze (ewentualnie później w DLC).

  7. #17
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Po 90ciu dniach i tak wszystkie dodatki będą dostępne za free a co do Mexicas to przynajmniej dali Moctezuma I Ilhuicamina a nie tego ciamajdę Moctezuma II Xocoyotzin.Chociaż te namioty w prekolumbijskiej osadzie aż wołają o pomstę do nieba:



    A oprócz tego jeśli się dokładnie przyjrzeć to widać jeszcze nie dość że koła to cały tabor wozów .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  8. #18
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Eee? Wszystkie dodatki dostępne za free po 90 dniach? Czy ja o czymś nie wiem? Co do samej Civki to strasznie się napalam na tą grę bo po prostu uwielbiam piątkę,mam tylko nadzieję że tym razem znów nie dostaniemy 1/3 gry w dniu premiery tylko będzie ona znacznie bardziej dopracowana w odróżnieniu do poprzedniczki która potrzebowała dwóch dużych dodatków uzupełniających braki z dnia premiery żeby być świetną grą.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #19
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Eee? Wszystkie dodatki dostępne za free po 90 dniach? Czy ja o czymś nie wiem? Co do samej Civki to strasznie się napalam na tą grę bo po prostu uwielbiam piątkę,mam tylko nadzieję że tym razem znów nie dostaniemy 1/3 gry w dniu premiery tylko będzie ona znacznie bardziej dopracowana w odróżnieniu do poprzedniczki która potrzebowała dwóch dużych dodatków uzupełniających braki z dnia premiery żeby być świetną grą.
    Tak samo czekam na Civilization VI. Co jak co, ale po bardzo dobrej, jeśli nie rewelacyjnej (czwórki nie uznaję, dalej mam "traumę" po tym, jak katapultą helikopter mi zdjęto ) piątce, oczekuję jedynie od szóstki rewelacji. Tym bardziej że choćby Scytowie się pojawią
    A co do piątki - ja kupiłem bodaj na wyprzedaży za 30-40 zł z DLC kampanijnymi i Gods & Kings i po prostu odczuwałem już przyjemność z tej gry, po Brave New World po prostu wciągnąłem się mocno

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #20
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    A tymczasem kolejną zapowiedzianą nacją są Niemcy z nowym(nareszcie!) przywódcą -



    Jednak liczę że poza pewnikami(jak Rosja) zostaniemy jeszcze kilka razy zaskoczeni i będzie więcej nowości niż Scytia.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •