Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 260

Wątek: Civilization VI

  1. #21
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A ja jestem coraz bardziej zainteresowany. Scytowie do mnie przemawiają jak nie będzie naszych, do tego w końcu Francja i chyba Egipt mają lepszego lidera.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #22
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    A ja jestem coraz bardziej zainteresowany. Scytowie do mnie przemawiają jak nie będzie naszych, do tego w końcu Francja i chyba Egipt mają lepszego lidera.
    Ja również czekam na tę grę. W premierę na pewno kupię w ciemno, dodatki jak będą wychodzić to również trafią na moją listę obserwowanych A co do Polski to ona chyba też będzie na liście w podstawce, ale głowy nie dam. Odsyłam za to tutaj:
    http://www.gikz.pl/news20/prawdopodo...vilization-vi/
    Pomińcie pierwsze zdjęcie i zjedźcie niżej - na liście mamy możliwych: Hojo Tokimune z Japonii, jak zwykle Ghandiego z Indii, Jadwigę (!) z Polski i Peryklesa z Grecji.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #23
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jak będą nasi to od razu kupię.
    Bo coraz bardziej ciekawi mnie ten system rozwoju osad.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Fryderyk Barbarossa będzie jako Niemcy. Unikatowa jednostka - U-Boot, a unikalna dzielnica: Hanza.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #25
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach


    Kolejna cywilizacja czyli Hiszpania z Filipem II*,moim zdaniem bardzo ciekawa,skupiona na religii i handlu,bardzo podoba mi się to że każda nacja będzie gwarantować zupełnie odmienny gameplay
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 23-08-2016 o 17:57
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #26
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    317
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Nieoficjalny wyciek, iż w podstawce ma jednak nie być państwa Polskiego z królową Jadwigą na czele (z kimś innym również nie). LINK

  7. #27
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ja mam szczerą nadzieję że ten wyciek okaże się nietrafiony...Saladyn dla Arabii? Sparta jako osobna nacja co gorsza z jakąś anonimową Gorgo? Dramat...I tak będę się zagrywał ale mogli by uniknąć takich nacji i przywódców,Jadwiga dla Polski czy Katarzyna Medycejska dla Francji to też według mnie zupełnie nietrafione wybory,zarówno my jak i Francuzi mieliśmy wielu innych bardziej zasłużonych przywódców którzy w civce jeszcze się nie pojawili.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #28
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Ja mam szczerą nadzieję że ten wyciek okaże się nietrafiony...Saladyn dla Arabii? Sparta jako osobna nacja co gorsza z jakąś anonimową Gorgo? Dramat...I tak będę się zagrywał ale mogli by uniknąć takich nacji i przywódców,Jadwiga dla Polski czy Katarzyna Medycejska dla Francji to też według mnie zupełnie nietrafione wybory,zarówno my jak i Francuzi mieliśmy wielu innych bardziej zasłużonych przywódców którzy w civce jeszcze się nie pojawili.
    Bo dobór przywódców, w tej części, ma być politpoprawny i parytetowy Stąd to promowanie babeczek. Francji najchętniej dałbym Napoleona. Kobieta przedstawicielem Sparty? Toż to obraza Leonidasa. Co do Arabii, to pewnie nie odważyli się dać Mahometa... Z Kobiet, jedynie Kleopatra i Tamiris pasują. A swoją drogą grafika bohaterów nie kojarzy wam się z tą z "Jeźdźców smoków"?
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  9. #29
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Akurat dobrze że nie Napoleon bo on był w 5,ale już takiego Ludwika XIV mogli dać...Oprócz Tomyris i Kleo moim zdaniem pasuje jeszcze królowa Wiktoria ale może coś w tym być że chcieli dać przywódców w miarę po równo względem płci,tak czy inaczej szkoda :/

    PS: Moim zdaniem grafika jest bardziej rysunkowa niż w wymienionej produkcji
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #30
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Skoro już tak dzielą Grecję to niech od razu dadzą Macedonię z Filipem V (w sumie też ciekawa postać). Co do Francji - mi bardziej pasowałby albo Karol Wielki, albo Ludwik XIV. Z kolei co do Sparty... Leonidasa lub nawet "półmitycznego" Menelaosa wolałbym widzieć. Co do Peryklesa - chyba już w IV był, więc to moim zdaniem materiał jakoś wyczerpuje. Chyba, że Temistokles mógłby go zastąpić. Z kolei co do Anglii - wolałbym Churchilla widzieć na miejscu Wiktorii, jakoś lepiej by mi się grało Anglikami.

    A i co do Polski - mam nadzieję i to szczerą, że Polska nie będzie mieć Królowej Jadwigi jako przywódcy tej cywilizacji. To strzał w kolano dla jej męża (tj. Władysława Jagiełły) i innych znanych królów Polski, którzy mogliby prędzej ukazać się jako przywódcy Polski w tej grze.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •