Witam, nie wiem czy pamiętacie ale na poprzednim forum założyłem temat o nowych jednostkach dla Polski. Z racji tego, że najbliższy mod zajmujący się Polskim rosterem na poważnie ukaże się nie wiadomo kiedy, przedstawiam wam mój mały projekt, który był moją pierwszą "poważną" próbą sił w modowaniu medka. Z racji tego, że nie posiadałem wtedy zbyt wielu umiejętności jednostki te nie są najwyższych lotów, a na dodatek nie przejmowałem się w ogóle dokładnością historyczną. Mimo to doskonale wywiązują się z zadania do jakiego je stworzyłem; do zapchania dziur w polskim rosterze.

Nie jest to mod, ale materiały dla modderów, jeśli ktoś zechciał by mi pomóc można by go było wypuścić jako pełny mod. Ja po prostu nie mam ochoty (znowu) bawić w balansowanie, dodawanie jednostek do budynków ani w tworzenie nowych ukrytych surowców dla niektórych jednostek. jeśli jednak ktoś chciałby się za to zabrać chętnie służę pomocą. Jeśli ktoś chciałby użyć tych jednostek w swoim modzie to proszę o kontakt.

No to do screenów:

Kmiece


Tarczownicy


Spieszeni Rycerze piastów


Spieszeni Możni Piastów


Spieszeni Pocztowi


Polscy Łucznicy


Łucznicy Piastów


Spieszeni Strzelcy Kresowi


Spieszeni Strzelcy


Jazda Kmieca


Rycerze Piastów


Jazda Miejska


Jazda Mazowiecka


Możni Piastów


Pocztowi


Strzelcy Kresowi


Strzelcy




Podziękowania:
Rayoken - orginalne list z pomysłami na jednostki
Dome - za użyczenie jednostek wykorzystanych do stworzenia Jazdy Mazowieckiej oraz Rycerzy Piastów
Burrek - za paczkę tekstur