Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Wtorki w Starym Świecie: Zapraszamy

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Bitwa przebiegła w miarę ok, nie licząc błędu, że 2 graczy wzięło gryfy...
    Kolejne głosowanie:
    http://sonda.hanzo.pl/sondy,260418,ywq2.html

    Opis trzech bitew niedługo przygotuję.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #12
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Mam prośbę na przyszłość. Jeśli organizatorzy przygotowują jakieś bitwy historyczne, lub inne fajne eventy i chcielibyście żeby były nagrane, to proszę nie zaczynajcie ich o 20:00 tylko poczekajcie na chociarz jednego z nagrywających.
    Ostatnio parę razy notorycznie zdarza mi sie sytuacja że napalacie ludzi na jakies fajne bitwy, ja w domu dzieci kapie razem w jednej wannie byle szybko zeby zdarzyc na cokolwiek a jak w koncu wpadam to słysze
    "Już rozegraliśmy, i nie chce nam sie drugi raz grać".
    Organizator też zazwyczaj niechce rozegrac wiecj niz jedna bitwę. Kurcze Arroyo naprawde chcce ci sie tracic czas zeby organizować jakas bitwe zeby potem rozegrać jedna i powiedziec, eeee nudne już mi sie wiecej niechce zagrać...
    Jak wam sie nie chce drugi raz zagrac to przynajmniej poczekajcie do tej 21:30/22...

  3. #13
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    O 21:30 gramy zawsze bitwę z lore'a. Od 20:00 do 21:30 gramy zwykłe bitwy, po bitwie z lore'a gramy dalej bitwy zwykłe. Jeśli chcesz wiedzieć, to gram od 20:00 zwykle.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #14
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Wiem, ja zawsze przychodze 21/21:15. Na czwartkach jak cos bylo specjalnego to sie czekalo na wiecej graczy...

    I nie grajcie jednej bitwy z lora tylko kilka... Moze warto na przyklad zrobic bitwy lorowe 2vs2 ale na wieksze fundusze i duze armie... Wiem moze nie bedzie mozna znowu scigac sie w zodbywaniu killi , ale przynajmniej epicko to bedzie wygladac i bedzie jakas odmiana i moze rozwiaze problem lagowania przy 3vs3.

    Bitwy nie lorowe rozgrywajmy na zwyklych zasadach.

    Ponadto wnosze o przypominanie graczom ze maja przed bitwa ustawiac najnizszą jakosc grafiki, pod grozba nie zaproszenia do gry, bo widze ze w warhammerze laguje juz przy 3vs3 a ludzie nie chca grac bitew ktore trwaja godzinę.

    I nie grajcie na minimalnych rozmiarach jendsotek (bo machanika gry jest wtedy powalona jesli chodzi o czary) tylko zmniejszajscie jakosc grafiki....

  5. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Będą dwie bitwy lore'a:
    Bitwa o mury Kislevu - zakaz na czołgi Parowe dla Imperium, Arki HYSH. Za to Krasnoludy mogą używać wszystko poza działami, żyrokopterami i żelaznymi smokami.
    Bitwa o Leże Gnashraka - Wojownicy Chaosu vs Gobliny.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #16
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Z tym ustawianiem gry na najniższą jakość grafiki to trochę przegiąłeś, fakt ktoś ciągle próbuje grać na tosterze przez co wszyscy mamy prędkość gry x0.25 i przydało by się to zmienić dzisiaj, ale raczej bym proponował żeby ta osoba z tosterem to zrobiła, bo ja np mam ~40fpsów w 4x4. Najlepiej by było jak by każdy włączył sobie dzisiaj zwykła bitwe 4x4 najlepiej na największych funduszach i sprawdził jak mu działa gra, jeśli FPSy spadają poniżej 30, to automatycznie o jeden preset ustawień w dół.

    PS Jak ktoś nie wie jak sprawdzić FPSy to Steam ma wbudowany licznik, wystarczy go włączyć Steam->Ustawienia->W grze->Licznik FPS w grze.
    Si vis pacem, para bellum

  7. Następujących 3 użytkowników podziękowało Jsatrzab za ten post:


  8. #17
    Cześnik Awatar Defungor
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    229
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    48
    Otrzymał 33 podziękowań w 21 postach
    Jaki jest sens dla graczy którzy rozegrali bitwę z Lore, grać ją ponownie? Nie widzę najmniejszego sensu, zresztą i tak mieliśmy komplet na tą bitwę więc nie rozumiem o co Ci chodzi Tuff. A co do 2 bitwy z Lore, to mam nadzieje że samych goblinów nie będziemy musieli brać, bo to jest od razu jednostronna batalia.
    Jam jest Defungor, Pierwszy co Żubra wypił, Władca Pastwisk i Żubrów Wszystkich, Zrodzony z Puszki Wielkiej, Przyjaciel Wszystkich Prażubrów, Jedyny Gazowany i Niepasteryzowany, Obrońca Pijanych, Pogromca Trzeźwych.....

  9. #18
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Defungor Zobacz posta
    Jaki jest sens dla graczy którzy rozegrali bitwę z Lore, grać ją ponownie? Nie widzę najmniejszego sensu, zresztą i tak mieliśmy komplet na tą bitwę więc nie rozumiem o co Ci chodzi Tuff. A co do 2 bitwy z Lore, to mam nadzieje że samych goblinów nie będziemy musieli brać, bo to jest od razu jednostronna batalia.
    Defu, ależ chodzi mi o wszystkie rodzaje Goblinów, potworów i jazd Goblinów. Dołączymy do tego podstawowe Orki i debeściaki zwykłych Orków. Wykluczymy jedynie Dzikie Orki, a u Chaosu zrobi się ograniczenie na Wybrańców.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #19
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Panowie, tak naprawdę wszystkim nam zależy na tym samym - żeby się dobrze bawić. Tuff-owi nie udało się zagrać, a był na to nagrzany, więc i ma żal. Ale to przecież w sumie dobrze, że zależy mu, żeby Wtorki się rozwijały, że chce uczestniczyć i się o to doprasza.

    Dzisiaj postaram się wpaść na parę późnych bitewek spoza klimatu lore'a. Warhammer jest bardzo grywalny jeżeli chodzi o bitwy drużynowe. Kręci mnie.

  11. #20
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Zawsze ktoś się może wbić jako obserwator, żeby nagrać bitwę (chociaż w sumie nie sprawdzałem czy 4x4 + obserwatorzy dziła). Co do goblinów kij z tym że będzie to jednostronna bitwa, ważne że będzie strasznie śmieszna.

    Jeszcze raz proszę wszystkich żeby przetestowali swoje tostery w 4x4, i odpowiednio zmniejszyli ustawienia, bo granie w wiecznym slow-mo nie ma sensu :]
    Si vis pacem, para bellum

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •