Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 229

Wątek: Pytania początkujących graczy

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Pytania początkujących graczy

    Temat ma służyć do zadawania pytań wszelakich dotyczących gry Total War: WARHAMMER, z wyjątkiem spraw/problemów technicznych, dla których powstanie osobny dział.
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 03-01-2020 o 09:55

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Chłop Awatar Eftar
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Witajcie. Próbowałem pograć krasnalami i powiem szczerze, że nadal nic o nich nie wiem. Posiadam 3 pełne prowincje, ale utrzymanie więcej niż dwóch pełnych armii jest trudne. Kompletnie nie wiem, co budować, aby generować normalne przychody. Buduje budynki na rozwój, budynki związane kopaniami/drewno lub inne dot. surowców, ale to nadal za mało. Plądrować nie mogę, bo muszę się bronić. Wypuszczanie jeńców nie opłacalne. Panie premierze, jak żyć?
    Ostatnio edytowane przez Eftar ; 28-05-2016 o 23:17

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Podbijam. Mam ten sam problem

    Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Eftar Zobacz posta
    Witajcie. Próbowałem pograć krasnalami i powiem szczerze, że nadal nic o nich nie wiem. Posiadam 3 pełne prowincje, ale utrzymanie więcej niż dwóch pełnych armii jest trudne. Kompletnie nie wiem, co budować, aby generować normalne przychody. Buduje budynki na rozwój, budynki związane kopaniami/drewno lub inne dot. surowców, ale to nadal za mało. Plądrować nie mogę, bo muszę się bronić. Wypuszczanie jeńców nie opłacalne. Panie premierze, jak żyć?

    Ja jestem koło 160 tury i jest już ok. Na początku jednak nie miałem dwóch pełnych armii, a coś ok. dziesięcio i dwunastooddziałowych. Zawsze starałem się mieć co najmniej 1000 przychodu na turę, ale zazwyczaj oscylowało to wokół 3000-3500 na turę. Koniecznie musicie inwestować w budynki przynoszące tylko przychód. Ład publiczny przynajmniej w moim przypadku prawie nigdy nie był problemem, a zawsze w razie potrzeby można pozostawić zwycięską armię na kilka tur w nowozdobytej mieścinie.
    Jak już ktoś gdzieś pisał - najsłabsze oddziały krasnoludów dostępne na początku są tak rzadkie, że przy stosunku ilości żołnierzy 1:1 z Zielonoskórymi zawsze dostawałem w czapę. Ciężko więc się nimi walczy, ale można szukać okazji w momencie kiedy komputer pozostawia swoje miasta niestrzeżone i szybko je zająć.

  5. Użytkownicy którzy uznali post MisioKororowy za przydatny:


  6. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Witam, przejąłem osadę bo Vargach i ukazał mi się tam ichny budynek. Mam wykrzynik by go zburzyć ale nigdzie nie ma takiej opcji. Najeżdżam na niego nic, klikam nic ... Jak z tym sobie poradzić ?

  7. #6
    Asuryan
    Gość
    Na środku, na samym dole ikonki budynku, jest malutka ikonka - To opcja jego burzenia, które trwa 1 turę.

  8. #7
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Dla budynków z mojej klasy owszem, ale tutaj mam budynek z czarnym wykrzyknikiem na czerwonym tle i nigdzie nie ma opcji "wyburz"

  9. #8
    Asuryan
    Gość
    Grasz pewno na modzie na okupację wszystkich miejsc?

  10. #9
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Tak, gram na nim. Czyli ten mod udostepnil ludzkie osady dla Vargow, oni zdazyli wybudowac tam budynek i ja juz nie bede mogl go wykasowac ? Nastepna gre zagram bez tego moda bo moja kampania imperium juz jest blisko konca

  11. #10
    Chłop Awatar Eftar
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez MisioKororowy Zobacz posta
    Ja jestem koło 160 tury i jest już ok. Na początku jednak nie miałem dwóch pełnych armii, a coś ok. dziesięcio i dwunastooddziałowych. Zawsze starałem się mieć co najmniej 1000 przychodu na turę, ale zazwyczaj oscylowało to wokół 3000-3500 na turę. Koniecznie musicie inwestować w budynki przynoszące tylko przychód. Ład publiczny przynajmniej w moim przypadku prawie nigdy nie był problemem, a zawsze w razie potrzeby można pozostawić zwycięską armię na kilka tur w nowozdobytej mieścinie.
    Jak już ktoś gdzieś pisał - najsłabsze oddziały krasnoludów dostępne na początku są tak rzadkie, że przy stosunku ilości żołnierzy 1:1 z Zielonoskórymi zawsze dostawałem w czapę. Ciężko więc się nimi walczy, ale można szukać okazji w momencie kiedy komputer pozostawia swoje miasta niestrzeżone i szybko je zająć.
    Czy ja wiem? Krasnali robiłem głównie pod ostrzał łucznikami i było znośnie. Aktualnie próbuje z tym rozwiązaniem: http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=692413506

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •