Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 229

Wątek: Pytania początkujących graczy

  1. #101
    Asuryan
    Gość
    Poza tym tryb obozu łupieżczego nie dość że uzupełnia straty armii, pozwala na globalną rekrutację, to jeszcze też podnosi poziom Waagh - nie trzeba go koniecznie zdobywać poprzez wygrywanie bitew z coraz to nowymi wrogami.

  2. #102
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    To ja to wiem. Tylko zaczynam Krwawymi Rekami kampanie, atakuje pierwszą plemię, zajmuję jedną osadę i zmuszam ich do podpisania konfederacji. Potem atakuje dzikusów, zaczynam prowadzić wojnę, w której zdobywam kilka osad, ale biorę pokój z uwagi, że już nacierają krasnoludy. Przez ten czas by
    wagh mi nie spadło wypowiadam wojnę innemu plemieniu zielenoskórych. Problemem jest dla mnie to, że muszę być ciągle w stanie wojny, nie mogę mieć przerwy bo innaczej wagh zniszczy mi armię. Mam palić własne ziemię? Po za tym brak kasy i do tego jak wyjdę z osady to odrazu dąży do buntu. Jak tu żyć panowie

  3. #103
    Asuryan
    Gość
    Przecież można plądrować ziemie frakcji z którą nie prowadzi się formalnej wojny. Ba, można nawet plądrować opustoszały region (zniszczony "atomówką"), tylko że wtedy nie ma przyrostu kasy (ale Waagh nadal rośnie) - a do Księstw Granicznych w miarę blisko.

  4. #104
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    To tak można? Myślałem, że jak zacznę plądrować ziemia neutralna, wówczas odrazu wypowiedzią mi wojnę

  5. #105
    Asuryan
    Gość
    Od razu nie, ale stosunki dyplomatyczne lecą zdecydowanie w dół, więc dłuższe plądrowanie czyichś ziem w końcu wojną poskutkuje.

  6. #106
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć przymierzam się do kupna tego dziełą (bardzo lubię Fantasy) Mam pytanie czy jak np wybiorę Orków to mogę nimi napaść np krasnale?czy muszę najpierw zjednoczyć Orków i potem ruszyć dalej?

  7. #107
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Możesz robić co ci się żywnie podoba,w przypadku zielonych gra nie narzuca żadnych kroków

    PS: Choć zalecane jest najpierw umocnienie swojej pozycji startowej a w tym celu jednak będziesz musiał wziąć orki za łby. Oczywiście dużo zależy od twoich umiejętności i wybranego poziomu trudności.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #108
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Lub możesz poczekać aż krasnoludy zabiją wszystkie orki

    A zrobią to raczej szybko.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #109
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    a Panowie nie wiedzą czy wydawca planuje edycje ze wszystkimi DLC?

  10. #110
    Sara Temer
    Gość
    Obecnie nie ma takich planów, a patrząc, że nie ma ciągle takich edycji do Rome II i Attili, to osobiście wątpię by do Warhammera się pojawiła.

Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •