Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 229

Wątek: Pytania początkujących graczy

  1. #121
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie wiem czy bez jakikolwiek jednostek z AP będzie łatwo, może uda mi się dorobić kirasjerów zanim rozwalą Kislev
    Borisa nie mogę zabić bo to LL ale on jest spoko ze względu na łowcę głów na 7 poziomie. Z kolei Stirland dostaję bez jakiejkolwiek armii - Są naprawdę zdesperowani mogę zerwać z nimi wszystkie traktaty a oni dalej chcą konfederować

  2. #122
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez piorun22 Zobacz posta
    Nie wiem czy bez jakikolwiek jednostek z AP będzie łatwo, może uda mi się dorobić kirasjerów zanim rozwalą Kislev
    Borisa nie mogę zabić bo to LL ale on jest spoko ze względu na łowcę głów na 7 poziomie. Z kolei Stirland dostaję bez jakiejkolwiek armii - Są naprawdę zdesperowani mogę zerwać z nimi wszystkie traktaty a oni dalej chcą konfederować
    Jednostki z AP są ci potrzebne tylko jeśli zamierzasz grać bitwy ręcznie, grasz na normalu więc AI nie ma żadnych bonusów. Biorąc pod uwagę że masz dosyć wczesną turę to Chaos nie powinien mieć zbyt mocno rozwiniętej armii, więc wystarczy że umiejętnie ich zaatakujesz 2 armiami by mieć przewagę liczebną.

  3. #123
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Lubie grać bitwy ręcznie :-) ale ok mogę zrobić czyli spam włóczników i dać automat.

    Tylko grając ręcznie można robić takie cuda jak w np RomeTW : udało mi się podbić Korynt i stojącą tam pełna armie 1 jednostką lekkiej jazdy
    Lekka jazda to była jednostka totalnie op w Romku - mogła dosłownie wszystko.


    OK Asuryan
    Ostatnio edytowane przez piorun22 ; 15-01-2017 o 16:56

  4. #124
    Asuryan
    Gość
    piorun22 - naucz się edytować posty zamiast pisać jeden pod swoim drugim w krótkim odstępie czasu. Na razie tylko upomnienie. Posty połączyłem. Za następnym razem poleci już ost.

  5. #125
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez piorun22 Zobacz posta
    Lubie grać bitwy ręcznie :-) ale ok mogę zrobić czyli spam włóczników i dać automat.

    Tylko grając ręcznie można robić takie cuda jak w np RomeTW : udało mi się podbić Korynt i stojącą tam pełna armie 1 jednostką lekkiej jazdy
    Lekka jazda to była jednostka totalnie op w Romku - mogła dosłownie wszystko.


    OK Asuryan
    Spam włóczników to akurat nie jest najlepszy pomysł, bo o ile automat nie koniecznie uwzględnia takie bonusy jak AP, to jednak uwzględnia jakość jednostek.

  6. #126
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    ok to spróbuje:
    Borys 4x szerki 4x tarczownicy 4x kusze 4x milicja 3x rajtarzy lub jeśli zdążę z budynkami to: 4x szerki 4x tarczownicy 3x muszkieterzy 2x milicja 3x moździerze 3x kirasjerzy,
    Moge też sciągnąć Karla i jego gwardię i bursztynowego czarodzieja z Bretoni
    Na lepsze jednostki będę musiał poczekać 15-25tur

  7. #127
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    W walce z Chaosem używaj jednostek przebijających pancerz. Muszkieterzy, demigryfy są świetnym wyborem.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  8. #128
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jakie demigryfy? to 17 tura jest

  9. #129
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam pytanie czy ten total war jest lepszy od romka?Bo w lutym kupuję te wersje z birtanią i jestem ciekaw czy mechanika gry się zmienila w stosunku do romka .Oraz czy gra pójdzie na i5 4460 10gb ram i 960 2gb ram romek chodził na ekstremalnych

  10. #130
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Ciężko powiedzieć czy lepszy, na pewno jest inny i specyficzny

    - W Romie masz masz jednostki generałów ze strażą przyboczną - w Warhammerze jednostki generałów są oddzielnymi, pojedynczymi jednostkami,
    - W Warhammerze masz dodatkowo jednostki bohaterów, którzy mogą walczyć na polu bitwy. Coś takiego jakbyś agentów z Romka używał równocześnie na mapie kampanii i w bitwie,
    - Rozbudowany jest system rozwoju postaci (ekwipunek, amulety, rozbudowane drzewko umiejętności)
    - W Warhammerze masz magię, która jest zrobiona tak, że jest jako rzecz dodatkowa, a nie wymagająca do grania bitew. Czyli nie musisz używać magii żeby wygrywać bitwy
    - W Warhammerze są potwory. Wielkie giganty, smoki czy też oddziały mniejszych potworów jak np. trolle.

    To takie największe róznice.

    Moim zdaniem Ci pójdzie Warhammer jest całkiem w miarę zoptymalizowany jeśli porównać do innych Total Warów
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •