Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: krucjatowcy

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    51
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    ale który to ten plik i czy nie zangielszczy mi gry ?

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    Pisałem wyżej, chociaż wklepujesz w niego angielskie nazwy, wszystko w grze będzie po polsku

  3. #13
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    51
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    neiwiem czemu nie mogę go znaleźć , w jakim katalogu on się znajduje

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    Od razu w pliku Total War czy jak go masz nazwanego

  5. #15
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    51
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    a powiedz mi co dokładnie ma w nim zmienić i gdzie bo tam dziwnie pisze

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    W wierszach 71 oraz 88-92 masz kolejno piechotę zakonną, krzyżackich sierżantów, Joannitów, rycerzy św. Jakuba, Templariuszy i Krzyżaków.
    W kolumnie 17 dajesz budynki potrzebne do rekrutacji. Trzeba je pisać wielkimi literami i w nawiasach {}, jeżeli dasz kilka budynków, to w cudzysłowie, np "{ROYAL_COURT2, ARMOURER2, HORSE_BREEDER2, CHAPTER_HOUSE, MONASTERY}".
    W kolumnie 50 dajesz nacje, które mogą je produkować, np FN_POLISH dla Polski. Jeżeli dasz kilka nacji, piszesz je po przecinku i w cudzysłowie, np "FN_POLISH, FN_ITALIAN, FN_ENGLISH"

  7. #17
    Stolnik Awatar Dunkel
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    808
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    a co mogę uzyskać zmieniając te wartości:
    "CATH_REBELS(15), CATH_LOYALISTS(5), CATH_PEASANTS(10), CATH_BANDITS(12), CATH_ZEALOTS(10), ORTH_REBELS(15), ORTH_LOYALISTS(5), ORTH_PEASANTS(10), ORTH_BANDITS(12), ORTH_ZEALOTS(10), CATH_HERETICS(15), ORTH_HERETICS(15)"
    albo te:
    "POVERTY_STRICKEN(80), DESPERATE_DEFENCE(160), CATHOLIC_EXPANSIONIST(128), CATHOLIC_NAVAL_EXPANSIONIST(128), CATHOLIC_TRADER(160), CATHOLIC_CRUSADER_TRADER(160), CATHOLIC_EXPANSIONIST_CRUSADER(128), CATHOLIC_DEFENSIVE_CRUSADER(192), POPE(240), CATHOLIC_DEFENSIVE(192), CATHOLIC_ISOLATIONIST(240), ORTHODOX_DEFENSIVE(192), ORTHODOX_EXPANSIONIST(128), ORTHODOX_STAGNANT(160), MUSLIM_PEACEFUL(160), MUSLIM_EXPANSIONIST(128), MUSLIM_DEVOUT(128), BARBARIAN_RAIDER(64), REBELS(160), CLOSE_TO_SUPPORT_LIMIT(48)"
    chodzi oczywiście o ten sam plik...
    w sensie, w która stronę te cyfry przesunąć? czy są jakieś górne i dolne granice?

  8. #18
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    51
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    Cytat Zamieszczone przez Stopa
    W wierszach 71 oraz 88-92 masz kolejno piechotę zakonną, krzyżackich sierżantów, Joannitów, rycerzy św. Jakuba, Templariuszy i Krzyżaków.
    W kolumnie 17 dajesz budynki potrzebne do rekrutacji. Trzeba je pisać wielkimi literami i w nawiasach {}, jeżeli dasz kilka budynków, to w cudzysłowie, np "{ROYAL_COURT2, ARMOURER2, HORSE_BREEDER2, CHAPTER_HOUSE, MONASTERY}".
    W kolumnie 50 dajesz nacje, które mogą je produkować, np FN_POLISH dla Polski. Jeżeli dasz kilka nacji, piszesz je po przecinku i w cudzysłowie, np "FN_POLISH, FN_ITALIAN, FN_ENGLISH"
    A jak liczyć te wierze

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    Jeśli chcesz zmieniać bezpośrednio w pliku, trzeba po prostu odszukać odpowiednie kolumny, natomiast w 'Widok' możesz ustawić pasek stanu i odnalezienie odpowiednich wierszów nie będzie problemem. Właśnie dlatego najlepiej jest posługiwać się programem GnomeEditor.

    Co do tych liczb pierwsze oznaczają skłonność do "uczestniczenia" danej jednostki w danym buncie, zaś drugie skłonność nacji o takim charakterze do jej szkolenia, kolejność w ustalaniu listy posiłków, AI. Są to tylko moje przypuszczenia. Granic ani zależności nie znam, ale myślę, że im mniejsza liczba (także ujemna), tym większa szansa na pojawienie się jednostki w danym buncie.

  10. #20
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    51
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: krucjatowcy

    a masz może plik gotowy tylko dla państw katolickich i tak aby każde państwo mogło każdych rekrutować krzyżowców

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •