Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Stan sceny [ETW]

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    130
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stan sceny

    Cytat Zamieszczone przez roman zabawa
    Pytanie retoryczne: i co, grasz dalej te morskie? ....CIACH..
    Roman w moim wypadku odpowiedź jest o wiele bardziej prozaiczna , w styczniu 2009 urodziło mi się drugie dziecko. Dopóki dziecko leżało spokojnie w łóżeczku miałem jeszcze czas na grę. Teraz z czasem naprawdę kiepsko, skrobnąć posta na forum czy je poczytać jednocześnie patrząc czy córka nie chce gdzieś zrobić sobie krzywdy to nie problem. Dyskusja o scenie jak najbardziej potrzebna, wg. mnie naprawdę źle jest wtedy kiedy ludzie już nie mają ochoty rozmawiać. Moim zdaniem ca doszło do wniosku że scena multi TW stanowi tak mały procent kupujących ich gry że można ją bez problemu poświęcić żeby np. bardziej skoncentrować się na trybie pojedynczym gry. Zauważcie niesamowite noty tej gry na wszystkich portalach o grach, tylko że tam panowie redaktorzy mają takie pojęcie o multi w empire jak prosięta o fizyce jądrowej.

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    153
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stan sceny

    jako "nowy" na scenie powiem tak:

    przy tej ilości bugów w ETW granie multi jest mocno upierdliwe. Graliśmy w 2 turniejach ostatnio z większym lub mneijszym powodzeniem i to jest jedyny moment kiedy chce mi się grać w ETW. Kampania jest nudna a granie z jakimś jasiami na dzikich zasadach jest ble dla mnie. Morskich jakoś nigdy specjalnie nie ogarniałem ale po patchu 1,5 nie gram wcale.

    Nudzi mnie ten tytuł ale po napoleonie nie spodziewam się cudów. Bedą turnieje to pogram ja nie będzie nie widze sensu.

  3. #13
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stan sceny

    Wszyscy macie po czesci racje.Sam notorycznie narzekalem/narzekam na ta gre.Ale z powodu tego ze teraz mam wiecej czasu na granie to zainstalowalem to na kompie i przyznam ze jednak te patche cos zmienily(idzie grac)...nie jest to moze cudna gra ale cos w sobie musi miec skoro naklonila do grania w ta serie nowe pokolenie graczy i nie mam tutaj na mysli amerykanow...Zas co do przyszlosci TW to nie byl bym wcale tego pewien czy nowa czesc jak np Rome2 zmieni cokolwiek na lepsze...bo po pierwsze CA zaczyna wyciagac jak najwiecej kasy od swoich fanow a po drugie cokolwiek by to nie bylo to i tak czesc starych wyjadaczy stwierdzi ze to niewypal i nie jest to juz to samo co kiedys....tak juz niestety w zyciu bywa i nic to nie zmieni,wystarczy popatrzec na kazda inna czesc starych kultowych gier.Gram w to od tygodnia i mimo tego ze narazie prawie nic nie potrafie to staram sie nauczyc grac chcociaz na srednim(online) poziomie zeby jakis przypadkowy gosc mnie nie rozwalil;]Wydaje mi sie ze przyszlosc to bedzie Mount&Blade Warband i tam wiekszosc z nas przeniesie swoja pasje do tego typu gier.Pozdrawiam

    PS.ja mimo wszystko dalej walcze i wmawiam sobie ze warto tej grze dac kolejna szanse
    Otwarta rekrutacja do Sacred Company
    http://www.sacredcompany.byethost17.com/forum/
    Całe życie z wariatami!

  4. #14
    Podczaszy Awatar roman zabawa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    638
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: Stan sceny

    Jeśli chodzi o interface to nawet tak zabugowany jest lepszy od konkurencji. Odpalcie sobie Histwara... uwielbiam epokę napoleońską, ale obsługa oddziałów po prostu mnie odrzuciła. Nie mówię już o takim szczególe jak grafika, przy których najniższe ustawienia w Empire to powalająca rewelacja :?

    Po prostu seria TW nie ma równorzędnego konkurenta w symulowaniu pola bitwy.


    Co do zjawiska komercjalizacji, naciągania klientów na dodatkowe wydatki pod postacią DLC
    http://store.steampowered.com/app/25890/

    Co ci przypomina,
    Co ci przypomina,
    Widok znajomy ten?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Ulubione sceny z filmow i seriali
    By Nezahualcoyotl in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 25-07-2020, 23:28
  2. Przyszłość sceny mulitplayer
    By {{B-S}}SpartaN in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:16
  3. Stan wojenny
    By Nezahualcoyotl in forum Dzieje najnowsze od 1914 do dziś
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 23:54
  4. [ROZWIĄZANE] Poczatkowy stan armii
    By xados in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-03-2010, 22:57
  5. Nowe mapy przygotowane przez Lordz - stan na dz. 29.09.
    By Niesmiertelnik in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2009, 14:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •