Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Miasta zniszczone przez Chaos

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Leszno
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Miasta zniszczone przez Chaos

    Witam, mam takie pytanko. Otóż inwazja Chaosu zostawiła w mojej grze mnóstwo zniszczonych terenów i ja jako dobry Krasnolud chciałem to odbudować. Wysłałem więc do Kislevu armię z myślą, że będę mógł może wskrzesić tą nację, ale niestety nic z tego No i tu pojawia się pytanie. Miasta Kislevu nikt nie może przejąć, więc teraz te tereny po prostu pozostaną puste, czy jest jakiś sposób by je zapełnić?
    "Dajcie mi polskich żołnierzy i niemiecką technologię to podbiję cały świat" - Adolf Hitler
    "Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, dajcie to zrobić Polakom" - Napoleon Bonaparte
    "Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych" - Napoleon Bonaparte
    "Ci ludzie umieją się tylko bić" - Napoleon Bonaparte
    Na zawsze Polska, mój kraj!
    BÓG HONOR OJCZYZNA

  2. #2
    Asuryan
    Gość
    W czystej wersji możesz je odbudować tylko Imperium lub Wampirami. Krasnoludami i Orkami tylko grając na modzie na podbój wszystkich prowincji.

  3. #3
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jeszcze pozostałe nacje ludzi czyli: Bretonia (i jej podfrakcje), Estalia, Tilea i Księstwa. Choć szczerze wygląda to trochę komicznie gdy nacja z drugiego końca mapy odbudowuje tamte tereny. Brakuje mi trochę przywrócenia/wyzwolenia nacji już zniszczonej.

    Tym bardziej że w przypadku ziem silnie skażonych przez chaos lub wampiry powstają ich buntownicy którzy niszczą miasto jeśli je zdobędą. Co wyludnia mapę jeszcze szybciej...
    Przeszkadza też w odbudowie bo komp lubi robić tą malutkimi armiami którymi później nie jest wstanie ochronić takiego miasta.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •